Son Dakika Haberler

Çayırova’da muhteşem sünnet şöleni

Çayırova’da muhteşem sünnet şöleni
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel sünnet şöleninde çocuklar doyasıya eğlendi. Çayırova’da yaşayan 650 çocuğu sünnet ettiren Çayırova Belediyesi, çocuklar ve ailelerinin birlikte eğlenmeleri için iki yıl aradan sonra yeniden sünnet şöleni düzenledi.

Sünnet şöleninin startı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi açık otoparkından başlayan konvoy ile verildi. Çocuklarla birlikte gelin gibi süslenen açık otobüse binen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, esnaf ve vatandaşları selamladı.

Konvoyun şölenin yapılacağı alana gelmesi ile birlikte Kur’an-ı Kerim güzel okuma dünya 1.si Hüseyin Duru’nun Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile program başladı.

AK Parti Çayırova İlçe Belediye Başkanı Servet Günay, CHP İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, MHP İlçe Başkanvekili Ahmet Durak, belediye meclis üyeleri ve vatandaşların katıldığı şölenin açılış konuşmasını yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Çayırova’mızı büyük bir aile olarak görüyorum, her birinizi bu ailenin ferdi olarak görüyorum. Rabbimize hamdolsun, bu sene 650 yavrumuzu sünnet ettirdik. Bugün yavrularımızın mutluluğuna ortak oluyoruz. Rabbim sağlık versin, her bir yavrumuzun bahtını açık eylesin’’ dedi.

Etkinliğin yapıldığı alanı gezen, gönlünce eğlenen çocukların sevincine ve mutluluğuna ortak olan Başkan Çiftçi, günün anısına çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sihirbaz, palyaço, jonglör gösterilerinin yapıldığı, şişme oyun parkının kurulduğu, misafirlere ikramların yapıldığı şölende, çocuklar ve aileleri müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)