Son Dakika Haberler

Çayırova’da ÇESK sporcuları geçidi

Çayırova’da ÇESK sporcuları geçidi
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli’de düzenlenen Okul Sporları Jimnastik Yarışmalarında 6 kupa ve 19 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atan ÇESK sporcularını kabul etti. Bu kapsamda, Çayırova’da ÇESK sporcuları geçidi yaşandı. 

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK)’in her branşta yıldızı parlıyor. Jimnastik branşında iddialı bir takım oluşturan ÇESK, yarışmalara başarısı ile damga vuruyor. 22-23-24 Mart tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenen Okul Sporları jimnastik yarışmalarında ÇESK Kulübü, takım halinde 6 kupa kazanırken, bireyselde 6 altın madalya, 1 gümüş madalya, 6 bronz madalya ve 6 dördüncülük madalyası olmak üzere toplamda 19 madalya kazandı. Sporcular madalya ve kupaları ile Başkan Çiftçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarete ÇESK Kulübü Başkanı Hasan Akan, Çayırova Belediyesi Spor İşleri Müdürü Muhammed Nizamoğlu, sporcu aileleri ve sporcuların antrenörleri de katılım sağladı.

YAVRULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, sporcuları başarılarından dolayı kutladı. Başkan Çiftçi, sporcu ailelerine de çocuklarını spora teşvik etmesi sebebiyle teşekkürlerini sunarak Çayırova Belediyesi olarak başarılardan dolayı gurur duyduklarını belirtti. Çiftçi konuşmasında; “Çocukların bu yaşta sporla tanışmaları ve artık hayatlarının vazgeçilmezi olması bizim için çok önemli. Bu yavrularımız sporla uğraştıkları için bir adım daha önde oluyorlar’’ dedi. ÇESK sporcuları ve aileleri Başkan Çiftçi’ye desteklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)