Son Dakika Haberler

Çayırova Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi

Çayırova Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi inşaatına başlamak için ihale işlem sürecini başlatan imzayı attı.

Çayırova Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi

Canlı odaklı projeler üreten ve sokak hayvanlarına desteğini esirgemeyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’nın sevimli dostları için hayata geçirdiği doğal yaşam alanından sonra şimdide Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi inşaatı başlamak için harekete geçti.

Projenin ihale sürecini başlatan imzayı atan Çayırova Belediye Bünyamin Çiftçi; “Biz canlı odaklı çalışıyoruz. Sokak hayvanlarının hem vatandaşlarımıza zarar vermemesi için hem de onların daha rahat yaşayabileceği, tedavilerinin yapılabileceği, hem açık alan, hem kapalı alan oluşturmak üzere bir kompleks projesi çalışması hazırladık. Geçtiğimiz sene doğal yaşam alanını oluşturduk ve bu sene de inşallah binanın inşaatına başlamaya yönelik ilk ihale işlem sürecini başlatıyoruz. Bu projemizle birlikte vatandaşlarımız artık sokak hayvanlarından rahatsız olmayacak. Sokak hayvanlarının vatandaşlarımıza zarar vermesinin önüne geçmiş olacağız. Hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

photo 2023 01 08 16 31 47 s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)