Son Dakika Haberler

Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen için veda yemeği

Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen için veda yemeği
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, İstanbul Vali Yardımcılığı’na atanan Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen için veda yemeği düzenledi.

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, belediye başkan yardımcıları, kurum ve kuruluşların müdürleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Başkan Bünyamin Çiftçi, programda yaptığı konuşmada Kaymakam Gözen ile üç yıl bir arada çalıştıklarını belirterek; ” Çok kıymetli kaymakamımız hem devletin disiplinini, hem de muhabbeti ve merhametini ilçemizde en güzel şekilde sergiledi. Bir aile ortamında 3 sene boyunca birlikte görev yaptık. İnşallah yeni görevinde yeni başarılara imza atar. Rabbim sağlıklı ve huzurlu bir şekilde görevini yapmayı nasip eder’’ dedi.

Çayırova Kaymakamlığı’ndan İstanbul Vali Yardımcılığı’na atanan Hasan Gözen ise; “5 yıllık görev sürem boyunca bana verilen görevleri layıkıyla gerçekleştirmek ve istenilenin fazlasını yapmak için gayret gösterdim. Bir kaymakam olarak görevlerimi yerine getirmenin huzuruyla vatandaşlarımızın gönüllerinde hoş bir seda bıraktığıma inanarak Çayırova’dan ayrılıyorum’’ dedi.

photo1661451650 3 s Habernet

Konuşmaların ardından Başkan Çiftçi, Kaymakam Gözen’e günün anısına Çayırova Belediyesi logosunun yer aldığı hediyeyi takdim etti.

Program, katılımcıların Kaymakam Hasan Gözen’le birlikte anı ölümsüzleştiren toplu fotoğraf ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)