Son Dakika Haberler

Çayırova Belediyesi kickboks takımı 9 madalya kazandı

Çayırova Belediyesi kickboks takımı 9 madalya kazandı
Okunma : Yorum Yap

Denizli’de düzenlenen iller arası kickboks şampiyonasına katılan Çayırova Belediyesi kickboks takımı 9 madalya kazanarak büyük bir başarı elde etti.

Çayırova Belediyesi kickboks takımı yurt genelindeki başarılarıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Denizli’de 3.etabı gerçekleştirilen iller arası kickboks şampiyonası müsabakalarına 9 sporcu ile katılan Çayırova Belediyesi, 8 altın ve 1 bronz madalya ile turnuvadan ayrılarak tarih yazdı. Kickboks takımı bu başarıyla beraber 2022 yılı içerisinde katıldığı dört organizasyonda madalya sayısını 29’a yükseltti.

8 KEZ 1.LİK KÜRSÜSÜ

Çayırova Belediyesi kickboks takımı 9 sporcu ile katıldığı şampiyonada 8 kez ödül töreninde zirvede yer aldı. Çayırova Belediyesi bu başarısıyla gerçekleştirilmesi zor bir işe imza attı. Çayırova Belediyesi’nin Denizli kafilesinde 9 sporcu ile birlikte kickboks antrenörü Murat Aydın, Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü yöneticisi Muhsin Ateş ve Çayırova Belediyesi Spor İşleri Müdürü Muhammed Nizamoğlu yer alarak sporcuların heyecanına ortak oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)