Son Dakika Haberler

Çayırova 2. Gençlik ve Spor Festivali nefes kesti

Çayırova 2. Gençlik ve Spor Festivali nefes kesti
Okunma : Yorum Yap

Çayırova Belediyesi tarafından düzenlenen Çayırova 2. Gençlik ve Spor Festivali devam ediyor. Her anı spor, müzik, yarışma, eğlence ve aksiyon ile geçen festivalde 3 gün geride kalırken, festival alanı renkli görüntülere sahne olmayı sürdürüyor. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin kente kazandırdığı festivalde 2.gün Extreme Stars, 3. gün Karizma Show ekibi sahne şovlarıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

EXTREME BİR ŞOV

Festivalin 2. günü Extreme Stars ekibi sahne aldı. Extreme Stars’ın bisiklet ve kaykay ile yaptığı akrobasi şovu ile izleyenlere heyecan dolu bir akşam yaşattı. Festival alanındaki seyircilerin şaşkınlıkla izlediği gösteri fizik kurallarını tanımadı. Stadyumda kurulan kaykay pistinde birbirinden zor hareketler adrenalini üst seviyeye taşıdı. Ekibin başarılı şovu seyirciden büyük alkış aldı.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, festival alanına gelerek gösteriyi yakından takip etti. Başkan Bünyamin Çiftçi, gösteri öncesi konuşmalarını yapmak üzere sahneye davet edildi. Çiftçi konuşmasında ”19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı birlikte kutladık ama eğlence 4 gün sürsün istedik, her gün dolu dolu eğlenceler spor aktiviteleri olacak. Sizleri çok seviyoruz, sizler bu programları istediniz bizler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. İyi eğlenceler’’ dedi

Çayırova 2. Gençlik ve Spor Festivali nefes kesti

KARİZMA SHOW EKİBİ HAVALARA UÇTU

Festivalin 3. gününde Karizma Show Basketbol ekibinin gösterisi gerçekleşti. Türkiye’nin ilk ve tek akrobatik basketbol takımı olma unvanını taşıyan Karizma Show yaptığı gösteriyle Çayırova’lılara güzel bir akşam yaşattı. Smaçlar, taklalar, danslar ile seyirciyi içine alan gösteri izleyenler tarafından tam not aldı. Gösterinin son bölümünde seyirciyi de şovun içine dahil eden ekip, smaç atmak isteyenleri sahneye davet ederken, minik basketbolseverleri ekiplerine alarak yaptıkları bir şovun içinde onlara da yer verdi. Keyifli gösterinin ardından festivalde 3. gün sona erdi.

Çayırova 2. Gençlik ve Spor Festivali nefes kesti

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)