Son Dakika Haberler

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz neden küstü?

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz neden küstü?
Okunma : Yorum Yap

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz neden küstü? Geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden DJ Caner Çalışır toprağa verilmişti. Caner Çalışır’ın sosyal medyadan arkadaşları ile konuşmaları ile dikkat çekti.

CANER ÇALIŞIR KERİMCAN DURMAZ NEDEN KÜSTÜ? 

Caner Çalışır Kerimcan Durmaz neden küstü? Şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapacakken Kerimcan Durmaz’ın müstehcen görüntülerinin ortaya çıkmasından sonra tüm sahneleri kesilen Caner Çalışır’ın bu nedenden de dolayı aralarının bozuk olduğu söyleniyor.

İşte Caner Çalışır’ın sosyal medya üzerinden konuşmaları

dc 1 s Habernet hyhy s Habernet

CANER ÇALIŞIR KİMDİR?

Caner Çalışır, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berna Arıcı ile çektiği “Berna saçında kene var topla topla gene var” videosuyla ünlüler dünyasına adım atan ve “Ablan Star Bebeğim” cümlesiyle birlikte oldukça popüler olan Caner Çalışır ayrıca, O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol almış, Okan Bayülgen ile birlikte bir süre çalışmış günümüzde ise Dj olarak çalışmaktadır. Caner Çalışır, Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle adlı yarışma programında jüri üyeliği de yapmıştır.

İREM DERİCİ

Çalışır ile yakın arkadaş olan Derici, Instagram hesabından,”Daha bir hafta önce ‘Biz neler atlattık, bunlar vız gelir abla’ dememiş miydik biz? Huzurla uyu Caner, kalbim sızlıyor. Seni çok seviyorum ve çok çok üzgünüm. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

SELİN CİĞERCİ

Ciğerci, üzüntüsünü şu sözlerle belli etti: “Bugün hayatımın en kötü günlerinden birini yaşıyorum. Mekanın cennet olsun arkadaşım.”

SAMET LİÇİNA

Fenomen Samet Liçina ise Caner Çalışır’ın fotoğrafını paylaşarak, “Toprağın bol, ruhun huzurlu olsun” yorumunu yaptı.

KERİMCAN DURMAZ

Küs olduğu arkadaşının cenazesine katılan Kerimcan Durmaz, vefat eden Çalışır hakkında paylaşımda bulundu.

Durmaz yayınladığı fotoğrafın altına ise şu notu düştü:

“Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti. Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im, daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle, keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Nurlar içinde uyu. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)