Son Dakika Haberler

Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimler?

Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimler?
Okunma : Yorum Yap

Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimler? Gülseren Bodayaıcıoğlu’nun yazdığı Madalyo’nun İçi adlı kitabı dizi sahnelerine Camdaki Kız olarak gelecek. Yeni dizi “Camdaki Kız” Kanal D ekranlarında yer alacak.

Camdaki Kız Dizisinin Konusu

Büyük ilgi ile izlenen Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda’nın yapımcılığını üstlenen OGM Pictures , yeni bir proje için kollarını sıvadı. Gülseren Bodayaıcıoğlu’nun kitabımdan uyarlanacak olan dizinin adı ‘ Camdaki Kız’ olacağı açıklandı.

Kırmızı Oda dizisinde “Boncuk” karakterine can veren ve oyunculuğu ile konuşulan Burcu Biricik, başrol olarak dizide yer alacak. 

camvaki kiz gulseren budayicioglu s Habernet

Dizinin Gülseren Bodayaıcıoğlu’nun yazdığı Madalyo’nun İçi adlı kitabı dizi sahnelerine Camdaki Kız olarak gelecek. Yeni dizi Camdaki Kız Kanal D ekranlarında yer alacak. Dizi son zamanlarda birçok dizide olduğu gibi kitap uyarlaması üzerinden ekranlara geliyor. Ankara da bir psikiyatri kliniği olan, danışanlarının yaşam hikayelerini en acı hikayelerini kitaba taşıyan Gülseren Bodayaıcıoğlu tarafından bir yeni eser daha böylece yayın hayatına başlamış olacak.

b07772256dde8b86735524e2de012260 s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)