Son Dakika Haberler

Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan kaç yaşında?

Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan kaç yaşında?
Okunma : Yorum Yap

Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan Eda Taşpınar ile yaşadığı aşk ile gündeme geldi. Peki Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan kaç yaşında?

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR? ÇAĞRI ATAKAN KAÇ YAŞINDA?

Çukur dizisinde karşımıza çıkan Çağrı Atakan Çağrı Atakan Çukur dizisinde Remzi karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında ise Atv ekranlarında yayınlanan Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Yılmaz karakterini canlandırmaktadır.

Boyu 1.85 cm, kilosu ise 79’dur. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı oyuncunun maalesef doğum tarihi, yaşı, mezuniyeti ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır, araştırılmaktadır.

bbb s Habernet  sdcsdc s Habernet

İLİŞKİSİNİ KABUL ETTİ

Kendisini görüntüleyen basın mensuplarını sorularını yanıtlayan Taşpınar, işlerinin çok iyi gittiğini yavaş yavaş dünyaya açıklamaya başladığını söyledi. Koronavirüs nedeniyle bu sene Yunanistan’a gidemeyen Taşpınar, yeni sevgilisi Çağrı Atakan ile Alaçatı’da tanıştıklarını ve yeni bir aşka yelken açtıklarını söyledi.İlişkisinin güzel gittiğini söyleyen Eda Taşpınar, “1.5 ay kadar oldu, her şey yolunda…” dedi. Taşpınar ünlü oyuncuyla Alaçatı’da tanıştığını da itiraf etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)