Son Dakika Haberler

Çağla Demir kimdir? Çağla Demir sevgilisi kim? Kaç yaşında?

Çağla Demir kimdir? Çağla Demir sevgilisi kim? Kaç yaşında?
Okunma : Yorum Yap

Çağla Demir kimdir? Çağla Demir sevgilisi kim? Kaç yaşında? Kara Sevda dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Çağla Demir, geçtiğimiz aylarda Yusuf Aktaş ile sevgili olmuştu.

ÇAĞLA DEMİR KİMDİR?

Doğum tarihi: 1 Ocak 1992Kaç yaşında: 28 yaşındaDoğum Yeri : SamsunÇeşitli televizyon dizilerinde tekrar eden rolleriyle tanınan Türk oyuncu. 2018 dizisi Kocaman Ailem’de (2018) Elif Ateş’i canlandırması ve 2016 yapımı Kara Sevda (2015) dizisinde Banu Akmeriç rolüyle tanınmıştır .Kariyerine ilk kez 2014 yılında, Ceren’in tekrar eden rolünü oynadığı popüler televizyon dizisi Medcezir’de (2013) başladı.

Cagla Demir s Habernet

Daha sonra 2015 yılında Kara Sevda’da (2015) başrol oynamaya devam etti. Oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyadaki varlığıyla da tanınıyor ve çeşitli modelleme çekimleri, etkinlikler ve galalardan fotoğraflar paylaşıyor. 220.000’den fazla takipçisi için içerik.

reynmen s Habernet

Sevgilisi Reynmen Kimdir? 

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan, sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin arasında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Üç kardeştir, bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir.

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı oku

youtube reynmen 1280x720 1 s Habernet

maktadır. Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ilede arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş’ın özellikle sosyal medya’da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür.

REYNMEN NE DEMEK?

Reynmen adlı fenomen sosyal medyadan isminin anlamını açıklamıştı. Reynmen adının anlamını, “Evet arkadaşlar, Reynmen’in gerçek anlamını açıklıyorum! Reyn: Leke, kir, pas. Günahın artması, kalp katılığı, gönül karası anlamına geliyor. Men ise ‘engellemek, yasaklamak’ anlamına geliyor. Yani Günahın artmasını engellemek, kalp katılığını engellemek, yasaklamak gibi anlamı var. Yağmur Adam anlamı da güzel tabii ama Osmanlıca bir anlamı da mevcut.” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)