Son Dakika Haberler

Bitay nedir? Bitay güvenilir mi? Devlet onaylı mı?

Bitay nedir? Bitay güvenilir mi? Devlet onaylı mı?
Okunma : Yorum Yap

Bitay nedir? Bitay güvenilir mi? Devlet onaylı mı? Bitay Kripto paraların alım satım yapıldığı bir kripto para borsasıdır.

Bitay Nedir? Güvenilir mi?

Bitay kripto para borsasında 30 tane kripto para alım ve satım yapılmaktadır. Kripto paraların alım satım yapıldığı bir kripto para borsasıdır.

2018 yılında kurulan ve tekne park İstanbul’da ilk faaliyetlerine başlayan Bitay teknoloji Kripto paralar alanında teknolojik ve yerli çözümler üretebilme faaliyetlerini sürdürüyor… Türkinvest’in yazdığı Yıldız Teknik Üniversitesinden atanan 2 akademisyen ve bilir kişinin incelediği, gelişime açık bir borsa.

Bitay Akademi Nedir?

Bitay Akademi, Blockchain altyapısı hakkında ve kripto para sektörü ile alakalı eğitim vermektedir. Üniversiteler ile kordinel, faaliyetlerde bulunan Bitay eğitimlerine katılıp, sertifika alabilirsiniz.

Bitay Güvenilir mi?

Önemli kripto para borsalarından biri olan Bitay Borsası güvenilir olup olmadığı tartışmalara açık. Sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan Bitay, Kyc işlemlerini gerçekleştiren ve adres onayı isteyen bir borsadır. Kayıt olurken kimlik bilgileri isteniliyor.

Bitay işlem ücreti

Kripto para borsası Bitay’ın sabit bir işlem ücreti bulunmamaktadır. İşlem ücretlerini üyelik tiplerine göre ayırmışlardır.

Standart üyelik için alınan işlem ücretleri aşağıdaki görselde yer almaktadır.

1 Bitay kaç TL?

Bitay Token kısa adıyla BTY, Bitay teknolojisinin üretmiş olduğu ve yalnızca ödül olarak kullanılan promosyon parasıdır. 1 BTY 1 Türk Lirasına Eşittir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)