Son Dakika Haberler

Belediye başkanıyla ilişki yaşayan kadın: Erkekler mesaj atıyor bana

Belediye başkanıyla ilişki yaşayan kadın: Erkekler mesaj atıyor bana
Okunma : Yorum Yap

Antalya belediye başkanıyla yasak aşk yaşadığı iddia edilen Sümeyra Tilki olayla bir bağı olmadığını kocasının kendisine komplo kurduğunu iddia etti

“AHMET BENİ EVE KİLİTLEMEYE BAŞLADI”

Hürriyet’ten Salim Uzun’a konuşan Sümeyra Tilki şunları söyledi: “10 yıl önce eşimden boşanıp Elmalı’ya anne ve babamın yanına döndüm. 1 çocuğum var. Sırf babasız büyümesin diye yeniden evlenmek istedim. Ahmet’le tanıştım. Biraz acele bir kararla 2019’da evlendik. Halil Başkanı da sadece nikâhta gördüm. İnanın makam odasının nerede olduğunu bile bilmiyorum. Evliliğimin ilk aylarından itibaren psikolojik ve fiziksel şiddet görmeye başladım. 7 ay önce boşanma kararı aldım. Ahmet beni eve kilitlemeye başladı. Mayıs başında cep telefonuma da el koydu. Kendisinden korktuğum için avukatımla konuştum. Hatta, ‘Eşime şiddet uygulamayacağım’ diye elinden imzalı yazı aldık.

“İLÇENİN ERKEKLERİ: BAŞKANA VAR DA BİZE YOK MU?”

Ben her şeyden önce bir anneyim. Bu olaydan sonra hemcinslerim bile tek bir soru sormadan beni linç etti. Özel fotoğraflarım her yerde yayınlandı. İlçenin erkekleri ‘Başkana var da bize yok mu’ diye mesaj atıyor. Bu nasıl bir rezillik! İnanın adımı değiştirmeyi düşünüyorum. Er geç yargı en doğru kararı verecek.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)