Son Dakika Haberler

Belçim Bilgin ve İtalyan sevgilisi Çeşme’de

Belçim Bilgin ve İtalyan sevgilisi Çeşme’de
Okunma : Yorum Yap

Belçim Bilgin, yaz sezonunu İtalyan yapımcı sevgilisi Alfredo Di Blasio ile Çeşme’de açtı. Yaz sezonunu Alacatı’da geçiren Belçim Bilgin, sevgilisi ile kaldığı otelin sahilinde objektiflere yansıdı.

Akşam güneşi için deniz kenarına inen ünlü çift, arkadaşlarıyla denize girdi.

5f24072555427e0e209f6cec s Habernet

BELÇİM BİLGİN’İN SEVGİLİSİ ALFREDO Dİ BLASİO KİMDİR? 

9 Kasım 1968 tarihinde doğan Alfred Di Basio Uluslararası İşletme Lşsans eğitimi tamamladıktan sonra Cambridge Üniversitesi mba mezun oldu.

ilk eşi Shannon Conney ile boşandıktan sonra Amerikalı oyuncu Lana Parrilla 2014 yılında Kanada’da evlenmiş ve çift geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırmıştı. Matt , Jack ve Patrick adında üç oğlu var .

Invidi’nin Kurumsal Gelişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Alfredo (Fred) Di Blasio, operasyon, strateji ve birleşme ve devralma alanlarında önemli bir deneyime sahiptir. Ayrıca şirketleri uluslararası pazarlara genişletme konusunda da tecrübesi var. Fred’in kariyerinin başlarında Londra’daki Bell Cablemedia ile çalıştı ve Stratejik Gelişim Grubu’nda AT&T Corp ve AT&T Broadband için çalışmaya başladı. AT&T’den sonra Fred, Kanada’da Telus için birkaç yıl boyunca VP-Tüketici Ürün Pazarlama, VP-İçerik ve son olarak VP-İş Çözümleri gibi farklı pozisyonlarda çalıştı. Fred, yakın zamanda, Büyük Veri stratejisi üzerinde çalışan ve Shaw’ın üst yönetime hitap edilebilir reklamcılık konusunda danışmanlık hizmeti veren bir Danışman olarak Shaw Communications ile birlikte çalışıyor.

5f24072555427e0e209f6cf0 s Habernet belçim bilgin s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)