Son Dakika Haberler

Begüm Topçu kimdir? Begüm Topçu kimle evli?

Begüm Topçu kimdir? Begüm Topçu kimle evli?
Okunma : 1 Yorum

Deniz Yıldızı dizisinde gösterdiği performans ile hafızalara kazınan Begüm Topçu, tiyatro oyunlarında sıkça karşımıza çıkıyor. Peki Begüm Topçu kimdir? Begüm Topçu kimle evli?

Begüm Topçu Kimdir? Begüm Topçu Kimle Evli?

1985 doğumlu güzel oyuncu Begüm Topçu Deniz Yıldızı isimli dizi ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Aynı dizide rol aldığı Cantuğ Turay ile evlidir. İki kardeştir ve kendisinden büyük bir abisi vardır. Ankara Seyranbağları Süper Lisesi mezuniyetinin ardından Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmiş ve mezun olmuştur.

121 s Habernet

Bugüne kadar Hoşgeldin Çocuk, Ankara Yıldızı Radyo Programı ve Er Meydanı isimli programlarda sunuculuk yapmıştır. Ogün Dalka Renk isimli albümünde Uyan isimli şarkıyıda seslendirmiş ve sesi ilede iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

Deniz Yıldızı dizisinin dışında Aşkların En Güzeli ve Kınacılar Konağı adlı dizilerde rol almıştır. Begüm Topçu Ankara doğumludur.

YORUMLAR (1)

  1. Acemi Anneler dizisinin konusu nedir? Acemi Anneler oyuncuları – Habernett diyorki:

    […] Begüm Topçu, “Deniz Yıldızı” dizisinin yıldızı Cantuğ Turay ile evli ve 1985 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Ulusal Müzik Konservatuarı mezunu olan Begüm Topçu, ” Aşkların En Güzeli ” dizisine katıldı. Denizyıldızı ile ünlüdür. Eşi Cantuğ Turay ile tiyatroya meraklılar ve turneler yapmaktadırlar. Devamını okumak için… […]