Son Dakika Haberler

Begüm Birgören’in eşi Mehmet Cemil kimdir?

Begüm Birgören’in eşi Mehmet Cemil kimdir?
Okunma : 1 Yorum

Ömre Bedel dizisinde oyunculuğu ile hafızalara kazınan Begüm Birgören Mehmet Cemil ile evlendi.  Oyuncu, düğün öncesi fotoğraf çekiminden pozlarını paylaştı.

MEHMET CEMİL KİMDİR?

Begüm Birgören’in eşi Mehmet Cemil hakkında yeterli bir bilgi yoktur. Çift 2 yıldır birlikte ve aile arasında sade bi tören ile nişan yapmıştı. Mehmet Cemil hakkındaki bilgiler güncellendikçe haberimizde olacaktır.

“HER ŞEY SENİNLE GÜZEL SEVGİLİM”

Begüm Birgören, 1.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Mehmet Cemil ile Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi. Haziran’da aile arasında bir nişan yapan çiftten Birgören düğün fotoğraflarını “Sevgilim” yazarak sosyal medya hesabından paylaştı. Mehmet Cemil ise “Her şey seninle güzel sevgilim” yanıtını verdi.

Mehmet Cemil Begüm Bingören

BEGÜM BİRGÖREN KİMDİR?

Begüm Birgören, 20 Eylül 1982 tarihinde Eskişehir‘de doğmuştur. Annesi ekonomist, babası öğretmendir. Annesi Çerkes kökenlidir. 13 yaşındayken gazetede gördüğü Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin kurslarına katılmaya başlamıştır.

Fenerbahçe Lisesi’nden sonra okuduğu Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama yüksek lisansı yapmıştır.

Mehmet Cemil Begüm Bingören

Üniversite döneminde Med Yapım şirketinde kamera arkasında yaptığı stajda, yönetmen Oğuzhan Tercan tarafından keşfedildi. Staj yaparken “Tatlı Hayat” adlı dizide kamera arkasında çalıştı.

2006 yılında oynayan “Kırık Kanatlar” dizisindeki Ayşe rolü ile tanındı.

24 Eylül 2013’te ATV’de yayınlanmaya başlayan “Kaçak” dizisinde Merve karakterini canlandırdı. 38 yaşındaki Birgören, Ömre Bedel, Kaçak, Bir Deniz Hikayesi ve Vurgun gibi dizilerde canlandırdığı karakterlerle tanınıyor.

 

YORUMLAR (1)

  1. Begüm Birgören kimdir? Kaç yaşında? Begüm Birgören dizileri – Habernett – Habernett diyorki:

    […] oyuncu Begüm Bingören birlikte olduğu Mehmet Cemil ile evlendi. Ünlü oyuncu uzun süredir ekran karşısında yoktu. Peki,Begüm Birgören kimdir? […]