Son Dakika Haberler

Bay Yanlış İrem kimdir? Kimya Gökçe Aytaç kaç yaşında?

Bay Yanlış İrem kimdir? Kimya Gökçe Aytaç kaç yaşında?
Okunma : Yorum Yap

Erkenci Kuş dizisinde oyunculuğu ve fiziği ile dikkat çeken oyuncu Kimya Gökçe Aytaç şimdilerde Bay Yanlış dizisinde İrem karakterine hayat veriyor. Avukat bir kadını canlandıran Aytaç çok gözde oyunculardan biri olmaya aday.

AVUKAT İREM ÇELİK KARAKTERİNE HAYAT VERİYOR

İrem Çelik
Deniz’le aynı hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır. Güzel, akıllı, hırslı ve gerektiğinde kötü olabilen bir kadındır. Deniz’le arasında kıyasıya bir rekabet vardır. Erkekleri daha çok bir araç olarak görür ve uzun süreli ciddi bir birliktelik yaşamak ona göre değildir. İşi her zaman ön plandadır, yükselmek için her türlü şeyi yapabilecek bir yapıdadır. Balık burcudur.

Kimya Gökçe Aytaç ‘ın Instagram Hesabı için Tıklayınız

KİMYA GÖKÇE AYTAÇ KİMDİR?

Kimya Gökçe Aytaç 25 Ocak 1990 doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programlama bölümünde okurken oyunculuk eğitimlerine başlamıştır. Craft Atölye’de temel oyunculuk eğitimini aldıktan sonra Dialog Anlatım ve İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimini tamamlamış ve oyunculuk kariyerine başlamıştır.

İlk televizyon dizisi 2005 yılında Misi dizisi olup, 2015 yılında İstanbul Komedi Tiyatrosunun bünyesine katılıp çeşitli oyunlarında rol almıştır. İki Yalancı, Kertenkele, Medcezir oynadığı diziler arasındadır.Son projesi Erkenci Kuş dizisinde Polen karakterine hayat vermiştir. Şimdilerde ise Bay Yanlış dizisinde İrem karakterini canlandırıyor.

sds s Habernet

fdgf s Habernet fggf s Habernet Kimya Gökçe Aytaç s Habernet

dddd 1 s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)