Son Dakika Haberler

Bay Yanlış Deniz kimdir? Cemre Gümeli kimdir? Kaç yaşında?

Bay Yanlış Deniz kimdir? Cemre Gümeli kimdir? Kaç yaşında?
Okunma : Yorum Yap

Bay Yanlış Deniz kimdir? Cemre Gümeli kimdir? Kaç yaşında? Bay Yanlış dizisinde başarılı bir avukatı canlandıran Cemre Gümeli oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti. İşte Cemre Gümeli hakkında bilgiler…

Cemre Gümeli kimdir?

Cemre Gümeli 24 Eylül 1993’te İstanbul’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Şişli Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yaptı. Tiyatroya ilgisi lise yıllarında başladı ve üniversite yılları boyunca da devam etti.

Cemre gumeli s Habernet

Bu sürede çeşitli tiyatro ekiplerinde ve kısa filmlerde yer almasının yanında Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri de aldı. 2014 yılında New York’a gitti ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim aldı. Türkiye’ye döndükten sonra ekran macerası başladı ve sırayla Tatlı İntikam, Servet ve Elimi Bırakma’da rol aldı.

2017’de Kumbaracı 50 ekibine dahil oldu ve Shakespeare’in 3. Richard oyununda Lady Anne karakterinde rol aldı. Royal Academy of Dance sertifikalı bale eğitimi olan Cemre Gümeli aynı zamanda Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.

Cemre Gümeli’nin Oynadığı Diziler

Tatlı İntikam
Servet
Elimi Bırakma

Cemre Gümeli’nin Oynadığı Tiyatro Oyunları

Shakespeare 3. Richard

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)