Son Dakika Haberler

Barış Arduç Doğum Haritası İncelemesi

Barış Arduç Doğum Haritası İncelemesi
Okunma : Yorum Yap

Kiralık Aşk dizisinde dikkatleri üzerine toplayan Barış Arduç, şimdilerde bir dönem dizisi olan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde rol alıyor. Dizideki savaş kabiliyeti ile göz dolduran Arduç’un doğum haritasını merak ettim İşte Barış Arduç Doğum Haritası.

BARIŞ ARDUÇ’UN DOĞUM HARİTASI

9 Ekim 1987 doğumlu olan Barış Arduç’un yükselenini bilmediğim için “Sun on 1st” yöntemiyle haritayı yorumlayacağım. Barış Arduç, güneşi terazi, venüsü terazi Ay burcu ise boğada.

Venüs ve Ay rahat ettikleri bir burçta. Ay boğa burcunda, Venüs ise terazi burcunda mutlu. Venüs’ün terazide olması kişiye yüz güzelliği verebileceği gibi sanatsal faaliyetlerde ilgi ve yetenek verir. Venüs terazi olması ona yüz güzelliği vermiş. Sanat, film, kamera karşısında da yetenek vermiş.

Ay burcu boğa olan insanlar, genelde kendilerini güvende hissetmek ister, karşısındaki insana güvenmek ister. Yemeği severler. Hatta en iyi yemek nerede yenir? diye sorulsa yol tarifini ay burcu boğa olanlar yapar 🙂 Paraya düşkün olurlar. Müzik kulağı iyidir. Sağlık olarak ise; sinüsler, kulak, boyun ve boğaz bölgesiyle ilgili sağlık sorunlarına yatkın olabilir.

Barış Arduç Doğum Haritası

Güneş, venüs, mars, güney ay düğümü terazi olan Arduç’un hayattaki mottosu; denge, uyum, huzur, diplomasi, sanat, estetik, adalet… konuları…

Terazi burcu yoğunlukta olması zaman zaman onu olaylara ya da kişilere “hayır” diyememesine neden oluyor olabilir. Plütonu ve Merkürü akrep burcunda kavuşumda keskin bir zekaya işaret eder bu konum. Aynı zamanda tatlı dilini kullanarak, terazinin vermiş olduğu o diplomatik diliyle insanları kolayca iyi ya da kötü manipüle edebilir. 

Jüpiteri koç burcunda ve Uranüs ile olumlu bir açısı mevcut. Her işte başı çekme, inisiyatifi ele alma, önderlik etme, ani ve hızlı kararlar alabilme yeteneğine sahip olabilir. Aynı zamanda Jüpiteri koç olanlar, sonuna kadar mücadele eder, sporsal faaliyetlere de yatkındır.

Son olarak Barş Arduç’un Junosu (kadersel eş göstergesi) Kova burcunda, karşı taraftan beklentisi ve ilişkiye bakış açısı, ilişkilerde heyecan, özgürlük, iletişim ve sosyallik. Hayatına alacağı kadının zeki, entelektüel, sosyal, sıra dışı olmasını bekler. Monoton bir ilişkiden hoşlanmaz.

Barış Arduç Doğum Haritası İncelemesi

Evet, kısaca Barış Arduç’un harita analizini yorumladım. Saatini bilmediğim için yorumlar yüzeysel kaldı. 

Louis Pasteur

Doğum haritasında görülenler, kişilerin kendileri için bir şey yapmadıkça gerçeğe dönüşecek olan eğilimleridir.

Hipokrat

Astroloji bilgisi olmayan bir doktorun kendisini doktor olarak tanıtmaya hakkı yoktur.

 

bubbles 1985148 960 720 s HabernetAstrolog Gamze Sucu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)