Son Dakika Haberler

Balık dolunayı 2022 etkileri neler?

Balık dolunayı 2022 etkileri neler?
Okunma : Yorum Yap

Balık dolunayı 2022 etkileri neler? Dolunay haritasında, Yay burcu yükselmekte. Yani önümüzdeki günler içerisinde uluslararası konular, KPSS, üniversite sınavları ve din ve inanç temalarının ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. 

balık dolunayı 2022

AŞIRI YAĞIŞ VE SEL BASKINLARINA DİKKAT

Dolunay, Balık burcundaki Neptün ile kavuşumda olacak. Balık burcunda ki dolunaylar genellikle aşırı yağışlara, sel baskınlarına karşı dikkat etmemiz gerektiğini gösterir. Dolunay haritasında, Mars ikizler burcunda ve Aldebaran yıldızı etkisinde. Ülkemizin 12.evinde transit halinde, dolayısıyla gizli düşmanların aksiyon alacağı, askeri hareketliliğin olabileceği bir zaman. Aynı zamanda hapishanedeki kişilerle ilgili önemli gelişmelerin, düzenlemelerin, af yasasının çıkması da olasılıklar arasında.

TÜRKİYE HARİTASINDA DOLUNAY ETKİSİ

Transit Merkür-Jüpiter karşıtlığının ülke haritasında, Mars derecesini tetikliyor olması, askeri bir hareketliliğin ihtimalini yükseltiyor. Sınır güvenliği ya da hali hazırdaki Yunanistan ile yaşanan gerilimli günlerin farklı bir boyuta geçeceğini de gösterebilir.

11 Eylül Pazar günü Güneş-Uranüs üçgeni kesinleşiyor. Aniden gelebilecek güzel sürprizlerle karşılaşma ihtimalimiz de artıyor. Yöneticilerle, patronlarla olan ilişkiler düzebilir. Diğer yandan, babayla ilgili kırgınlıkları olan kişiler içinse ortamı yumuşatmak için şanslı bir dönem olabilir. 

SAĞLIK OLARAK İSE;

Sağ ayak parmakları ve karın, karın boşluğu – bağırsaklar konusunda dikkatli olmakta fayda var. Aynı zamanda besin zehirlenmelerine, içme sularına ve alkol zehirlenmelerine karşı dikkatli olunmalı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)