Son Dakika Haberler

Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor

Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor
Okunma : Yorum Yap

Son dakika! Kayseri’de partisinin il kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Kardeşim Aliyev ile görüştüm, Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“Kayseri girdiğimiz he seçimde önüne arkasına, sağına soluna bakmadan yanımızda yer aldı. Girdiğimiz her savaşta göğsünü siper etmekten kaçınmadı.Kayseri’de belediyelerimiz ve TOKİ vasıtası ile 20 yılda 100 bin konutu dönüştürdük.

“KİMSENİN TOPRAĞINDA GÖZÜMÜZ YOK

Bizim kimsenin toprağı, hakkı, hukuku ve topraklarında gözümüz yok. Sadece kendimiz ve birlikte yaşadığımız kardeşlerimizin haklarını korumaya çalışıyoruz. Binlerce KM öteden gelip burnumuzun dibinde terör koridoru kurmaya çalışanları elbette seyredecek değiliz. Kayseri’de bombalı saldırı yapan bir haini saklandığı ininde bulup ülkemize getirdik. Bunları yapmayıp da şehitlerimizin kanlarını yerde mi bırakalım?

654652 s Habernet

“MACRON’UN İSLAM İLE DERDİ NEDİR?”

Karadeniz’de bulduğumuz 405 milyar metreküp doğal gaz rezervi Akdeniz için umutlarımızı artırmıştır. İnşallah bu bölgeden de müjdeler bekliyoruz. Libya’da darbecilerin yanında yer alan tüm ülkelerin demokrasi sicili bozulmuştur. Hele hele bu Macron denen zatın İslam ile derdi nedir? Müslümanlar ile olan derdi nedir?

“MACRON’UN ZİHİNSEL NOKTADA BİR TEDAVİYE İHTİYACI VAR”

Macron’un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var. İnanç özgürlüğünden anlamayan ve kendi ülkesinde yaşayan milyonlarca farklı inanç mensubuna farklı davranan bir devlet başkanına ne denilebilir? Öncelikle bir akli dengeden kontrole ihtiyacı var. Erdoğan ile uğraşmak sana bir şey kazandırmak, seçimde akıbetini göreceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)