Son Dakika Haberler

AYYILDIZ TİM Ukrayna İçin Görev Başında!

AYYILDIZ TİM Ukrayna İçin Görev Başında!
Okunma : Yorum Yap

Rusya’nın Ukrayna’ya düzenlediği askeri harekat 3. gününde sürerken, Türk hacker grubu Ayyıldız Tim’den Ukrayna’ya destek geldi. AYYILDIZ TİM yaptığı açıklamada, “Türk’ün siber ordusu olarak bütün dünyada her zaman zalimin karşısında, mazlumun yanında yer aldık. Bu bizim milletimizin temel özelliğidir” dedi.

AYYILDIZ TİM UKRAYNA İÇİN SİBER DESTEK VERECEK

“Biz zulmü gördüğümüz zaman zulme başkaldırırız, mazlumu gördüğümüz zaman da mazlumun üzerindeki o zulmün kaldırılması için seferber olan bir milletiz” diyen AYYILDIZ TİM açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

AYYILDIZ TİM olarak Rus işgaline maruz kalan Masum insanların öldüğü Ukrayna’nın siber alt yapısını koruma noktasında yanında olduğumuzu ve elimizden gelen desteği vereceğimizi bildirmek isteriz.. Ayyıldız Tim Ukraynaya bu konuda her destegi karşılıksız verecektir. Bu konuda yanımızda yer almak isteyen tüm arkadaşları internet sitemize bekliyoruz

Ayyildiz Tim Daha öncede Rus uçağının düşürülmesinin ardından çıkan krizde de Rusya’ya siber savaş ilan etmiş bir çok devlet sitesini hacklemişti.

hacker grubu anonymous s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)