Son Dakika Haberler

Avukat Tuğçe Arcan erkek arkadaşı S.K. tarafından 2 yıldır tehdit ediliyor

Avukat Tuğçe Arcan erkek arkadaşı S.K. tarafından 2 yıldır tehdit ediliyor
Okunma : Yorum Yap

İki yıldır tehdit ve şantaja maruz kalan Avukat Tuğçe Arcan  S.K.’ın mesajlarını  hesabından duyurdu. Ölüm tehdidinde bulunan ve Tuğçe Arcan’ın evine zorla giren S.K. hakkında ise henüz tutuklanma kararı çıkmadı!

“HAKKINDA 13 ŞİKAYET VAR”

Arcan, bu tehditlerin 2018’den beri sürdüğünü belirterek, S.K.’ya darp, yaralama, şantaj, mala zarar verme, haneye tecavüz gibi suçlardan 13 resmi şikayeti olduğunu ifade etti.  İftira ve küfürlere maruz kalan Tuğçe Arcan, şantajlarla illegal işlerde kullanılmaya çalıştı.

avukat1 467x660 1 s Habernet

Esenyurt Kaymakamlığı’nca “çağrı üzerine koruma” tedbiri verildiğini söyleyen Arcan, “Kaymakamlık tarafından verilen koruma kararı maalesef ki uygulanamıyor. Çünkü ilgili irtibat numarasını emniyette açan yok! 5 gün önce tehdit edildiğim adliye koridorlarına yine yalnız gitmek zorunda kaldım” dedi.

Avukat Tuğçe Arcan

ÖZEL GÖRÜNTÜLERİNİ İNTERNETE YAYMAKLA TEHDİT ETTİ

İlişkileri olduğu süreçte şahsın çektiği özel görüntüleri çevresine internete ve ailesine yaymakla tehdit ederek Avukat Tuğçe Arcan’ı zor durumda bıraktı. Ailesini ve arkadaşlarını da tehdit eden yapan 

“YERDE SÜRÜKLEYİP KAFAMI DEMİRLERE VURDU”

Genç avukat, 19 Şubat 2020’de de alacak-verecek meselesi yüzünden tartışma çıktığını, tokat ve yumruklarla S.K. tarafından saldırıya uğradığını, yerde sürüklenip kafasının bahçe demirlerine vurulduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)