Son Dakika Haberler

Astrolog Gamze Sucu ile 1 Şubat Burç Yorumları

Astrolog Gamze Sucu ile 1 Şubat Burç Yorumları
Okunma : Yorum Yap

1 Şubat 2022 Burç Yorumları. 1 Şubat saat 08:45’te kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Peki bu yeniayın burçlara etkisi nasıl olacak? Astroloji’de kova burcu; özgürlük, isyanlarla toplumsal konularla, grupsal faaliyetlerle, radikal kararlarla, sürprizlerle, orjinallikle, ilgilidir. Kovanın olduğu yerde bilim-teknoloji-uzay vardır. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için gündemde bilim, teknoloji, uzay ve insanlıkla ilgili konular olabilir. 1 Şubat Kova Yeniayı Etkileri Nasıl Olacak? başlığının detayları…

KOVA YENİAYI

Yeniaylar başlangıç etkisi taşır. Yenilik zamanıdır ve bu dönem sosyal konulara karşı hassasiyet artabilir. Yeniay zamanı Uranüs’ten bir kare geliyor. Bu zorlayıcı bir açı demektir. Bir şeylerin aniden olmasını isteriz, acele etmek isteriz. Nitekim yeniaylar koç enerjisi taşır. Dolayısıyla Uranüs’ten gelen bu zorlu açı, bizleri daha sabırsız hale sokabilir. 

Bu dönem; Sıra dışı hava olayları, elektrik problemleri, internet sıkıntıları, sosyal medyayla alakalı bazı problemler, isyan, ayaklanma, başkaldırma durumu olabilir.

Bu dönem, bankacılık sistemi, tarım, üretim, krediler, emlak, alım satım gibi konularda çarpıcı gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık olarak bacaklarımız baldırlar ve dolaşım sistemimiz konusunda kendimize dikkat edip önemsemeliyiz.

Astrolog Gamze Sucu ile 1 Şubat Burç Yorumları

1 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

1 Şubat günü, ilişkileriniz ve planladığınız projeler, hayalleriniz, umutlarınız ön plana çıkıyor. Sosyal alanlarda daha aktif olduğunuz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kalabalık ortamlarda bulunabilir, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yanı sıra bazı arkadaş ilişkilerinizi de gözden geçirebilir hayatınızdan bazı kişileri çıkarabilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Yeniay kariyerinize etki edecek, kariyeriniz için yeni eğitimlere katılabilir, eğitim alabilirsiniz. İşi olmayan boğaların ise iş fırsatları çıkabilir. Aile içinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Eğitim hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Bıraktığınız bir eğitim varsa geri dönebilir bitirebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Sosyal medya konularında dikkatli olun.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Yeni ay 8.evinizde gerçekleşiyor. Krediler, borçlar, vergiler, ödemeler gündeminize gelebilir. Ödemelerde bazı problemler meydana gelebilir. Eğer varsa beklediğiniz bir paranın size gelişi de olabilir. Tazminat, nafaka gibi…

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Yeni ay, ilişkiler, ortaklıklar üzerinden sizleri etkileyecek. İkili ilişkilerinizde iletişiminiz ortaya çıkacak. Ortaklık konusunda sizi ikileme düşüren durumlar varsa çözüm yoluna girebilirsiniz. Bekar bir aslan burcu iseniz evlilik adımları gelebilir. 

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

İş alanınızda gerçekleşecek olan yeni ay, kariyerinize etki edecek. Sorumluluklarınızın artacağı, iş yükünüzün artacağı bir döneme girebilirsiniz. İş kapıları da açılabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta sağlığınız.. Dolaşım sisteminize ve bacak bölgelerinize dikkat edin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Yeni ay, aşk hayatınızı etkileyecek. İlişkiniz ön plana çıkabilir, ilişkiyi ciddiyete sürükleme durumu söz konusu olabilir. Bekar bir terazi burcuysanız aşk konusunda kapılar açılabilir.

Akrep Burcu (24 Ekim- 21 Kasım)

Ailevi meselelerin ön plana çıkacağı yeni ay döneminde, sorumluluklarınız artabilir, aile bireyleriyle alakalı bir takım sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Ev, arsa, tapu konuları meydana gelebilir. Yer değiştirme, taşınma durumları olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Online bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. İletişimin bolca olacağı bir haftaya merhaba diyorsunuz. Sürekli diyalog halinde olabilirsiniz. Kardeşlerinizle alakalı sorumluluklarınız artabilir. Kısa seyahatler yapabilir, araç alım satım işlemleriniz hızlanabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Parasal anlamda dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Maddi açıdan sağlam adımlar atmalı ona göre hareket etmelisiniz. Burcunuzda gerçekleşen, retrolar sizi bir hayli yormuş, hayattan zevk alma durumunuzu eksiltmiş olabilir. Tüm bunlara rağmen yine de karamsar olmamalısınız.

Kova Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay, parasal konularda hızlı atılımlar yapmanıza neden olabilir. Yeni bir şeyler yapmak, ufkunuzu genişletmek, görünüşünüzü değiştirmek için adım atabilirsiniz. Spora başlamak için güzel zamanlar. Sağlık olarak kalp sırt ağrısına ve dolaşım sisteminize dikkat edin.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Bu dönem daha çok inzivada kalmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir. Arka planda kalmak sizi daha çok mutlu edebilir. Bu dönem iç dünyanızı sorgulayacak geçmişi önünüze sererek bazı içsel durumlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bilinçaltı temizliği yapabilir ağır gelen düşünce yüklerinizden kurtulabilirsiniz.

bubbles 1985148 960 720 s HabernetAstrolog Gamze Sucu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)