Son Dakika Haberler

Aslı Kızmaz kimdir, kaç yaşında? Aslı Kızmaz Benden Ne Olur kitabı

Aslı Kızmaz kimdir, kaç yaşında? Aslı Kızmaz Benden Ne Olur kitabı
Okunma : Yorum Yap

Şu sıralar yazdığı kitabı ile gündeme gelen Aslı Kızmaz konusu oldu. Sinemaya uyarlanacak olan kitabın başrolünde ise Hazal Kaya olacak. Peki, Aslı Kızmaz kimdir, kaç yaşında? 

ASLI KIZMAZ KİMDİR?  

Aslı Kızmaz kimdir:  Aslı Kızmaz Instagram’da tam bir fenomen. 1983 doğumlu Aslı Kızmaz, medya sektöründe çalışıyor.

Dijital Medya, Reklam Pazarlama gibi sektörlerde çalışmış olan Aslı Kızmaz, şu anda da ünlü fenomen Güray Gürsel (Burusvilis) ile birlikte çalıştıkları Burusvilis Company şirketinin kurucu ortaklarından biridir. Oyuncu İlker Kızmaz ile mutlu bir evliliği olan Aslı Kızmaz, Ekim 2016’da Naz adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Hamileliği boyunca yaptığı sosyal medya paylaşımları ile de hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Aslı Kızmaz, neşeli ve samimi tavırları ile dikkat çekiyor.

s Habernet

Aslı Kızmaz 9 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Mezunu olup Dudley College’de de 1 yıl boyunca eğitim almış.

Dijital Medya, Reklam Pazarlama gibi sektörlerde çalışmış olan Aslı Kızmaz, şu anda da ünlü fenomen Güray Gürsel (Burusvilis) ile birlikte çalıştıkları Burusvilis Company şirketinin kurucu ortaklarından biridir.

Oyuncu İlker Kızmaz ile mutlu bir evliliği olan Aslı Kızmaz, Ekim 2016’da Naz adında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

ccc s Habernet

Benden Ne Olur filmi oyuncuları

Filmle alakalı açıklamalar Med Yapım ve kitabın yazarı olan Aslı Kızmaz’dan gelmeye başladı. Benden Ne Olur oyuncuları arasında ilk olarak Hazal Kaya açıklanmıştı. Hazal Kaya, filmde başrolü oynayacak ve Sertab Bal karakterini canlandıracak. Uzun süredir Hazal Kaya’nın partnerini kim olacağı konuşuluyordu. Hazal Kaya’nın partneri de açıklandı. Med Yapım tarafından yapılan açıklamaya göre Hazal Kaya’nın partneri olacak ve Soner karakterini canlandıracak olan isim Onur Tuna oldu. Onur Tuna’nın hayranı, ünlü ismi yeniden sinema sahnesinde izleyecek olmanın heyecanını yaşıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)