Son Dakika Haberler

Aslan burcu hangi burçla anlaşır?

Aslan burcu hangi burçla anlaşır?
Okunma : Yorum Yap

Burçların birbirleri ile uyumu her zaman merak konusu olmuştur. Arkadaşlık kurmak isteyenler, sevgili olmak isteyenler burç uyumlarının yorumunu merak etmiştir. İşte aslan burcu ve koç uyumu…

ASLAN BURCU KOÇ UYUMU?

Aslan ve koçun birlikteliği, tamamen sportmenlik ve yarışlarla dolu olacaktır. Oldukça hareketli bir ilişki olmasının yanı sıra, bol bol da heyecan olacaktır. İki burç da dominant karakterlerdir ve koçlar aslanların başkalarıyla yaşayacakları en ufacık bir bakışma durumundan bile çok fazla zarar görebilirler. Fakat bu iki burcun, başlarda biraz zor gözükse de, beraber olduğunda üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yoktur.

ASLAN BURCU LOGO

ASLAN BURCU BOĞA UYUMU?

Aslanlar ve boğalar görüp görebileceğiniz en iyi eşleşmiş çiftlerden biridir çünkü her ikisinin de sevgi ve ilgiye ihtiyacı vardır ve her ikisi de dikkatleri üzerlerinde toplamaktan hoşlanırlar. İki burç da, birbirlerinin egolarını doğru bir şekilde nasıl tatmin edebileceklerini bilirler. İki taraf da her zaman her şeyin mükemmel olamayacağını bilirler ve birbirlerini oldukları gibi kabul ederler. Tek sorun, her ikisinin de kolay kolay vazgeçmeyen inatçı kişiler olmasıdır.

ASLAN BURCU İKİZLER UYUMU?

İkizler erkeğinin öyle bir enerjisi var ki onu gördüğünüz anda beğenecek ve etkisi altına gireceksiniz. Evet, bu ilişki tam size göre! Hayata olumlu bakışınız ve yaşamın güzelliklerini ona sunmanız onun aklını başından alacak. Beraber sohbet etmek, gezmek, sinemaya gitmek ve bol kahkaha bu ilişkinin olmazsa olmazlarıdır. Bazen size karşı üstünlük savaşına girse de bunu o kadar sevimli bir şekilde yapar ki ona kızmak yerine daha da bağlanırsınız. Bu ilişki siz istediğiniz sürece heyecanını kaybetmeden devam edecektir.

ASLAN BURCU TERAZİ UYUMU?

Bu ilişki oldukça romantik geçecektir. İki taraf da kendileri gibi zeki, seksi ve tutkulu birilerini aradıkları için, birbirlerini ilk gördükleri anda aralarında bir etkileşim olma ihtimali çok yüksek. Teraziler genelde mantıklarıyla hareket ederken, aslanlar iç dünyalarının sesini dinlerler. İki taraf da oldukça hareketli ve savurgandır, bu özellikler hem iyi hem kötü olabilir. Bu ilişki zor ama bir o kadar da eğlenceli geçecektir!

Yengeç burcu hangi burçla anlaşır?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)