Son Dakika Haberler

Aslan Dolunayı 2022 | Aslan Dolunayı Etkileri

Aslan Dolunayı 2022 | Aslan Dolunayı Etkileri
Okunma : Yorum Yap

16 Şubat Çarşamba günü Aslan Dolunay’ını yaşayacağız. Bu dolunaya eşlik eden sabit yıldız, “alfard” devrede olacak. Aslan astrolojide 5.evi yönetir ve aşk, sanat, hobilerle, liderlerle alakalıdır. Aslan burcu dünya astrolojisinde; yöneticiler, ünlü kişiler, eğlence yerleri, kumarhaneler, gazinolar, tiyatrocular, çocuklar, lüks mekanlar, altın ile sembolize edilir. Gelin hep birlikte bu dolunaya yakından bakalım.

ASLAN DOLUNAYI 2022 

Alfard yıldızı sanatla ve müzikalle alakalı bir yıldızdır. Bu yıldız, 27 derece aslan burcunda bulunur. Ay ile birleşiminde ise daha sanatsal ve daha müzikal durumlar ortaya çıkar, fakat buradaki kilit nokta Ay Aslan burcunda narsist eğilimler gösterir. Bu dolunay zamanı kibir, fazla ego, aşırı hırs, baskıcı tavırlar ciddi zarar verebilir. Sanatçılarla alakalı olaylar gündeme gelebilir.

Direkt olarak sanat konularıyla- sanatın kollarıyla alakalı bir hakediş gelebilir. Dolunay haritasında başak burcunu görüyoruz, sağlıkla alakalı konular ayyuka çıkabilir. Özellikle Omicron iyice artabilir.

ilişkiler noktasında ise temeli sağlam olmayan ilişkiler bitebilir. İlişkilerde ben sen kavgası görülebilir. Ego ve gurur devreye girebilir.

Çocuk bekleyenlere ve doğum haritasında dolunay etkilerini direkt olarak alacak olanlar için şans kapısı açılabilir.

Aslan Dolunayı 2022

ASLAN DOLUNAYI ETKİLERİ

-Toplumsal bir ayaklanma olabilir

-Sağlık çalışanları ayaklanabilir, iş bırakabilir. İşçiler, çalışanlar, memurlar, hizmet sektörü, doktorlar, sosyal hizmetler, fırınlar, sendikalar gibi işletmeler ani tepkisel çıkışlar gelebilir.

-Eğlence yerlerine ya da sanatçılara saldırılar olabilir, Oscar törenleriyle alakalı olaylar gündeme gelebilir. 

-Siyasi bir liderin vefatı olabilir

-Uçak kazaları, hava yollarıyla alakalı aksaklıklar meydana gelebilir.

-Aslan burcu liderleri temsil ettiğinden dolayı Türkiye için; mecliste isim değişikliği olabilir, bakanlarla alakalı bir değişim, görevden alma, ya da görev değişimi olabilir. 

SAĞLIK OLARAK

Aslan burcundaki Dolunay zamanında, kalp, omurga, üst mide, dolaşım sistemi ve sırt bölgesine dikkat etmek gerekir.

bubbles 1985148 960 720 s HabernetAstrolog Gamze Sucu

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)