Son Dakika Haberler

Aslan burcu ve Yay burcu Uyumu

Aslan burcu ve Yay burcu Uyumu
Okunma : 1 Yorum

Burçların birbirleri ile uyumu her zaman merak konusu olmuştur. Arkadaşlık kurmak isteyenler, sevgili olmak isteyenler burç uyumlarının yorumunu merak etmiştir. İşte aslan burcu ve yay burcu uyumu..

ASLAN BURCU VE YAY BURCU UYUMU

Ateş grubunun temsilcilerinden olan bu iki burç enerjileri bakımından birbirleri ile uyumludur.Hem Aslan’ın hem Yay’ın yüksek enerjisi birbirleri için biçilmiş kaftandır.Bu enerjik iki çift,gezmeye birlikte vakit geçirmeye meraklı olur. Yay’ın neşeli ve iyimser yaklaşımı Aslan burcuna her zaman büyük destek olur.

Fakat bu iki burç birbirlerine ne kadar yakın olsa da Aslan burcunun dediğim dedik tavrı aralarında sorun çıkmasına sebep olabilir.Çünkü Yay burcu özgürlüğüne düşkündür Aslan burcu ise kontrol etmeyi sever ve bu noktada iki burçta kendinden taviz vermeyebilir.

Yay burcunun zaman zaman değişebilen ruh hali sabit bir yapıya sahip Aslan burcunda soru işaretlerine sebep olabilir.

ASLAN BURCU LOGO

ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Yönetirim’ dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır.

Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

YAY BURCU ÖZELLİKLERİ

Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu yalnızlıktan keyif alır, ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü insanlarla sohbet etmekten keyif alır.

Yay burcu erkeği bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Bu nedenle bir yay burcu erkeğini iyice anlamaya çalışmak gerekir.

Yay burcu erkeği gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür ve ömür boyu mutlu bir evliliği olacaktır.

Yay burcu kadını ilgiden ve komplimanlardan çok keyif alır. Çoğu zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştıran yay burcu kadını öncelikle karşı tarafta güven ve dostluk arar. Beğendiği insanla sohbet edebilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek onun için çok önemlidir.

Yay burcu kadını evlendiği zaman çok keyifli bir partner olacaktır. Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.

YORUMLAR (1)