Son Dakika Haberler

Anneye Kadınlar Günü Mesajı 2022

Anneye Kadınlar Günü Mesajı 2022
Okunma : 1 Yorum

Anneye Kadınlar Günü Mesajı 2022… Anneler, her çocuk için farklı yerdedir. Ayrı bir yerde tuttuğumuz annelerimize en güzel mesajları iletmek için kollar sıvandı. Bu özel günlerde, biraz olsun annelerimizin yüzünü gülümsetecek, içini ısıtacak olan mesajları haberimizde derledik.

ANNEYE KADINLAR GÜNÜ MESAJI 2022

Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir. (Mustafa Kemal Atatürk) Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim..

Bir tanecik annem. Bugün güçlü, ayakları yere basan, çalışan, kazanan ve kimseye muhtaç olmadan yaşayan biriysem senin sayende. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Kadın bir gün değil her gün hatırlanmalıdır; kadınlar günümüz umutla dolu yarınlara olsun… Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur, diğer yarısını da kadınlar yetiştirir.

Baş tacı kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum

Anne olmak demek bir süper kahraman olmak demekmiş. Yıllardır hem iş hayatında hem de ev hayatında başarılı oldun ve bizlere mükemmel bir örnek oldun. Senin gibi güçlü bir kadının çocuğu olmak büyük bir gurur. Kadınlar Günün kutlu olsun!

Anneye Kadınlar Günü Mesajı 2022

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun

Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun

Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim..

Anneye Kadınlar Günü Mesajı 2022

Hastalandığım zaman baş ucumdan hiç ayrılmayan, ben okuldan dönene kadar pencere önünde bekleyen canım annem. Canla başla büyüttün beni ama beklemelerin hiç bitmedi. Her zaman kalbin kalbimin yanında attı. Tüm emeklerin için sonsuz teşekkürler. Kadınlar Günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

Gülüşü ile dünyaları yenecek güçte olduğuna inandığım ve yanında her zaman güvende annem, ilk kahramanım, sırdaşım. Güçlü kadınlara en güzel örneksin, senin ışığında büyümenin gururu ile yaşıyorum. Kadınlar Günün kutlu olsun.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DUYGUSAL YAZI

-Bu, hayatımda çok özel bir kadın olduğunu söylememin tek yolu! Teşekkürler. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

-Sen benim gözlerimden görebilseydin, bir kadının eşsiz bir mücevher olduğunu bilirdin. Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

-Her yılın her gününde 24 saat çalışan özel ortağıma, yalnızca her günün her saniyesinde sana minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun meleğim.

Dünya kadınlar günü duygusal yazı

-Yıldızların gökyüzünde parladığını izlerken, hayatımda olduğun için onlara tekrar teşekkür ediyorum. Seni seviyorum tatlım. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

-Keşke kadınlarımızın değerini bir gün değilde her gün bilsek.. Kutlu olan budur… Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer.

Dünya kadınlar günü duygusal yazı

-Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

– Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar günün kutlu olsun.

-Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun.. Her kadın bir çiçektir.

-Kadınlar gününüz kutlu olsun. Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun.

Dünya kadınlar günü duygusal yazı

-Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne Kadınlar Günü Sözleri milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun…

-Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

-Kadının detaycı ve ince düşünme biçiminin dünyada yaygınlaşması ve böylece dünyada bir dengenin sağlanması dileğiyle…

-Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

-Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

-Kadınların başımızın tacıdır. Anamız eşimiz bacımız bir elmanın diğer yarısıdır. Üzmeyelim onları bir gün değil her gün bizim canlarımız.

Dünya kadınlar günü duygusal yazı

-Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı

-Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde içten bir arkadaş bazen de değerli bir eş…Onlar bizim baş tacımız. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun. Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı

Erkeğin ADAM olduğu yerde KADINA her gün kadınlar günüdür. Keşke kadınlarımızın değerini bir gün değil de her gün bilsek.. Kutlu olan budur… 

-8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum. 

-Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

-Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

-Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. “Kadınlar Günün Kutlu Olsun!”

-Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

-Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

-Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

-Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

-Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

-Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

-Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

-Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

-Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

-Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

-Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun

-Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

-Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

-Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun

-Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

YORUMLAR (1)

  1. Sevgilinin Annesine Anneler Günü Mesajı » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun! […]