Son Dakika Haberler

Aleyna Çakır’ın babası canlı yayında fenalaşarak bayıldı

Aleyna Çakır’ın babası canlı yayında fenalaşarak bayıldı
Okunma : Yorum Yap

Aleyna Çakır’ın ailesi kızlarının cinayete kurban gitmiş olabileceği şüphesiyle Müge Anlı programına başvurdu. Müge Anlı’nın programına katılan aile, 8 Eylül Salı günü, Esen’ın 30 Haziran’da Ankara Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından hazırlanan otopsi raporunun sonuçlarını duyurmuştu. 

ACILI BABA BİR ANDA YERE YIĞILDI

Aleyna’nın babası kızının cinayete kurban gitmesinin ardından öğrendiği bilgiler sonucunda canlı yayında fenalaşarak bayıldı. Müge Anlı yayına ara verdi. 

EiGycmIWsAAt4Yd s Habernet

Yapılan açıklamada tansiyonun yükseldiği ve durumunun iyi olduğunu açıklayan Müge Anlı Ambulansla
en yakın hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

EiGydnPXgAAsUe5 s Habernet

KOMŞUSU ALEYNA ŞİDDET GÖRÜRKEN SES KAYDI ALMIŞ

Aleyna Çakır ile aynı apartmanda oturan komşu gece 2,3 saatlerinde Aleyna’nın dayak yediği sesleri ses kaydına alıp polise şikayet ettiği ortaya çıktı. Evdeki seslere daha fazla dayanamayan komşu bulunduğu yerden taşınmaya karar verdiğini söyledi. Ümitcan Uygun’un bu sesleri kaydeden komşuyu da tehditler savurduğu ortaya çıktı.

GÖRGÜ TANIKLARININ ÜMİT CAN UYGUN İLE İLGİLİ İFADELERİ

İsmini vermek isteyen bir seyirci yayına başlanarak olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarı sokakta bir araba durduğunu aracın içinden Aleyna ve sevgilisinin indiğini Aleyna’nın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü bunun ölmeden bir gece önce olduğunu söyledi. Sevgilisinin Aleyna’nın ağzını kapatmaya çalıştığını sözlerine ekledi.

Ardından canlı yayına Aleyna’nın yakın arkadaşı bağlandı. Beraber çalıştıklarını Aleyna’nın sevgilisi Ümit Can’ı çok iyi tanıdığını daha önce de birçok kez darp ettiğini ve bunu herkesin bildiğini söyledi. Ümit Can tarafından tehdit edilen Aleyna’nın kaç defa yardım

Yayına bağlanan eski komşu ise Aleyna’nın evinden çok sesler geldiğini genç kızın çok dayak yediğini gördüğünü ve Ümit Can’ın kendisini de öldürmekle suçladığını hatta telefonla kendisini de tehdit ettiğini, Aleyna ile görüşmesini yasakladığını ve bir daha telefonlarını bile engellediğini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)