Son Dakika Haberler

Airfryer patates kızartması nasıl yapılır | Süresi ve programı

Airfryer patates kızartması nasıl yapılır | Süresi ve programı
Okunma : Yorum Yap

Airfryer patates kızartması nasıl yapılır? Patatesleri ince ince kestikten sonra hazneye koyun üzerine 1 yemek kaşığı kadar yağ ekledikten sonra kızartma için “airfryer” moduna getirin ve çalıştırın. Eğer daha fazla çıtır patates isterseniz ısı derecesini 200 derece yapıp, 12 dakikaya ayarlayabilirsiniz. Yeterli gelmezse dakikayı azaltabilir ya da arttırabilirsiniz.

Airfryer patates kızartması nasıl yapılır

Hızlı ve verimli: LUXELL Fast Fryer sıcak hava fritözü, yiyeceklerinizi hızlı sirkülasyonlu sıcak hava ile geleneksel cihazlara göre 1,5 kata kadar daha hızlı pişirir, belirgin şekilde daha düşük enerji tüketimi sağlar.

Çok yönlü: Birçok farklı yemeği hazırlamak için Air Fry fonksiyonu ile birlikte 6 farklı smart menü arasından seçim yapabilirsiniz: Air Fry, Hızlı Isıtma, Kızartma, Izgara, Buz Çözme, Fırında Pişirme.

Minimum yağ: Geleneksel yöntemlere göre belirgin şekilde daha az veya hiç yağ kullanmadan sağlıklı ve az kalorili kızartma keyfi yapabilirsiniz. Kızartmaların yanı sıra et, balık ve sebzeleri ızgaralayabilir, muffin, ekmek pizza, tart vs birçok yemeği ve tarifi kolayca yapabilirsiniz.

Konforlu: Kullanım konforunuz için dokunmatik dijital ekran, Cool touch sökülebilir tutma saplı sepet, 60 dakikaya kadar zaman ayarı ve otomatik kapanma.

Makine, 10 dakikalık güç kapalı hafıza fonksiyonuna sahiptir.Yemek pişirme sürecinde kızartma haznesinden çıkardıktan ve yiyecekleri karıştırdıktan sonra, kızartma haznesini tamamen makineye geri itin, makine çalışma durumuna devam eder ve yiyecekleri pişirmeye ve ısıtmaya devam eder.

Ayarlanan ısıtmanın yarısına ulaşıldığında ve pişirme işlemi süresi bittiğinde sesli uyarı verir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)