Son Dakika Haberler

Ahlatçı Doğalgaz Hangi Bankalarda Var?

Ahlatçı Doğalgaz Hangi Bankalarda Var?
Okunma : Yorum Yap

Ahlatçı Doğalgaz Hangi Bankalarda Var? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), haftalık bültenine göre, Kurul, Tera Yatırım’ın 10 liradan, Ahlatcı Doğal Gaz Dağıtım Enerji ve Yatırım’ın 66 liradan halka arz başvurusuna onay verdi. Peki, Ahlatcı Doğalgaz hangi bankalarda?

Türkiye’nin altın üretimi ve ihracatı alanında önemli bir yere sahip olan holding, 3.000 çalışanı ile güçlü bir insan kaynağı mevcuttur. Başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 17 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. 2016 sonu itibari ile yıllık cirosu 8,1 Milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Türkiye iç pazarında; bilezikte %40, alyansta %25 ve spot altın piyasasında da %20 pazar payına sahiptir. İşte Ahlatcı Doğal Gaz AŞ halka arz hakkında bilgiler.

AHLATÇI DOĞALGAZ HANGİ BANKALARDA VAR?

Taleplerinizi İş Yatırım Şubeleri, İş Bankası Şubeleri, İş Bankası İnternet Şubesi ve İşCep aracılığıyla iletebilirsiniz. Garanti Bankası’dan işlem yapmak için: Yatırımlar>Halka Arz>hisse senedi halka arz>kesin talep

Halka Arz Fiyatı Ne Kadar?

Ahlatçı Doğalgaz hissesi 66 TL’den halka arz olacak.

Halka Arz Tarihi Ne Zaman?

Ahlatçı Doğalgaz halka arz tarihi 14-15-16 Aralık 2022 olarak açıklandı. Halka arz için talep toplama süresi 3 gün olacak.

Hisse Sembolü Ne Olacak?

Ahlatçı Doğalgaz hissesinin sembolü “AHGAZ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)