Son Dakika Haberler

Admatic nedir? Admatic Reklamları nedir? Admatic güvenilir mi?

Admatic nedir? Admatic Reklamları nedir? Admatic güvenilir mi?
Okunma : 1 Yorum

Son günlerde en çok merak edilen reklam şirketlerinden biri olan Admatic reklam vermek/ almak isteyenlerin dikkatini çekmiştir. Peki Admatic nedir? Admatic Reklamları nedir? Admatic güvenilir mi?

ADMATİC REKLAMI SİTENİZDE NASIL KULLANIRSINIZ?

• Eğer web siteniz bir WordPress sitesi ise head bölününü en altında yer alan </body> kısmının bir üstüne Admatic kodunu eklemeniz gerekmektedir.

• Bloglarda ise reklam alanları yer almaktadır. Bu alanlarda Admatic reklamlarını direkt olarak kullanabilirsiniz.

• Eğer PHP ya da ASP kullanıyorsanız sitenize Admatic kodlarını gömmeniz gerekiyor.

• Gerekli kod ekleme işlemlerini yaptıktan sonra Admatic’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Admatic nedir?

+18 Paylaşım yapan siteniz varsa Admatic kullanamazsınız

Web siteniz kaliteli ve düzgün oluşturulmuş ise Admatic’i kullanabilirsiniz. İçerikleriniz ve web sitenizin formatı +18 öğelere yer veriyorsa ve web sitenizde warez paylaşımı olup içeriği de botlardan oluşan bir yapıya sahipse maalesef Admatic’i kullanmanız imkansız. Bu konuda firma oldukça hassas ve şartlara aykırı bir site yapınız varsa Admatic reklamlarını kullanmanız olası değil.

Admatic’i kullanmak isteyen birçok kişinin en merak ettiği sorulardan bir tanesi de Admatic reklamlarının Adsense reklamlarına zarar verip vermeyeceğidir. Zaten Adsense ile ortak çalışma yürüten Admatic reklamlarının Adsense reklamlarına kesinlikle bir zararı yoktur. İkisini de web sitenizde rahat rahat kullanabilirsiniz.

Admatic Reklamları nedir?

Admatic Reklamlarını Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Admatic’i kullanmanın birçok avantajı vardır. Bu avantajlar güvenilir olmasını da desteklemektedir. O yüzden hem güvenilir yönlerini hem de avantajlı yönlerini sizlere sıralayacağız.

√ Öncelikle yerli bir firma olması Admatic’i güvenilir kılmaktadır.

√ Google ve diğer firmalarla anlaşmalı olması da hem güvenilirliğini hem de avantajını gözler önüne sermektedir.

√ Google sıralamanızı olumsuz olarak etkilemez.

√ Sitenizin SEO yapısına olumsuz bir etkisi olmaz.

√ Kazancınızı mutlaka elde edersiniz. Her ayın 25. ya da 30. gününde ödemeniz gerçekleşir. Ödemeler ise banka √ hesaplarınıza yapılıyor.

√ Ödeme alt limiti 50₺ olarak belirlenmiştir. Hiçbir kesinti olmadan ödeme yapılacak gün panelinizde size gösterilen  ödeme banka hesabınıza geçer. Herhangi bir vergi kesintisi olmaz.

√ Diğer firmalar tıklama başına ödeme yaparken Admatic gösterim başına ödeme yapmaktadır. Bu da zaten Admatic’i diğer firmalardan ayıran ve öne çıkan bir özelliktir.

Admatic güvenilir mi?

Admatic Reklam Türleri Nelerdir?

Admatic reklamlarının birkaç türü vardır. Bu reklam türlerinin de kullanıldığı alanlar farklıdır.

Mobil Interstitial: Sadece mobil cihazlarda kullanabileceğiniz bu reklam türü ekranı tamamen kaplamaktadır. Özellikle mobil hedefli bir reklam yapmak istiyorsanız tercihiniz mobil interstitial olmalıdır. Gün içinde her ziyaretçiye en fazla 3 defa gösterilir.

Web Interstitial: Bu reklam türü ise yalnızca deskop’ta yani dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda gösterilen bir reklam türüdür. Mobil interstitial gibi bu reklam türü de ekranı tamamen kaplar. İsterseniz afiş ya da video şeklinde gösterebilir bunların yanında form çeşidini de kullanabilirsiniz. Yapılan testlere göre her ziyaretçiye günde en fazla 3 kere gösterilmektedir.

Scroll Ad 300×250: Web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayfanızı aşağı kaydırırken sağ altta pop-up tarzında çıkan reklam türüdür. Sağ alttan bildirim çıkması gibi düşünebilirsiniz.

Image Plus (Beta): Henüz deneme aşamasında olan bu reklam türü, site içinde entegre edilmiş görsellerin içinde yer alan reklamlardır. Şu anda pek kullanışlı olmayan bu reklam türündeki sorunlar giderildiğinde son derece etkileyici bir reklam türü olacağına inanıyoruz.

Masthead (970×250) Beta: Header ve içerik arasında, büyük bir alanı kaplayan reklam türüdür. Videolu reklamların tercih edildiği bu reklam türünü YouTube’da sık sık görebilirsiniz.

InRead Beta: Test aşamasında olan bir reklam türüdür. Bu reklam türünü yazı içeriklerine eklemeniz mümkün. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcı InRead reklam türünün kodunu yazının neresine eklediyseniz o alanda sürpriz bir şekilde bu reklamla karşılaşacaktır.

YORUMLAR (1)

  1. Vinyet reklamları nedir? Ne işe yarar? 3 Kasım’dan sonra başlayacak – Habernett diyorki:

    […] da belirtmek istiyorum, dileyen kişiler ‘Geniş Ekran Denetimi’ni kullanarak vinyet reklamların geniş ekranlı cihazlarda gösterilmemesi için devre dışı bırakma özelliğini […]