Son Dakika Haberler

Adalet Peşinde film yorumları | Adalet Peşinde film konusu

Adalet Peşinde film yorumları | Adalet Peşinde film konusu
Okunma : Yorum Yap

Adalet peşinde filminin yorumları, Adalet peşinde filminin konusu evde vakit geçirmek isteyenler film araştırmasına giriyor. Yorumlara ve İMDB puanına göre film seçen izleyiciler için Adalet peşinde filminin gerçek izleyicisi yorumlarını paylaştı. İşte Adalet peşinde filminin konusu ve Adalet peşinde filminin yorumları.

Orjinal ad:Citizen

Yapım yılı:2009

Tür: Gerilim drama

Süre:118 dk

Imdb:7.4

Yönetmen:F.Gary Gray

Oyuncular:Gerard Butler, Jamie Foxx, Leslie Bibb, Colm Meaney, Yiola Davis, Bruce Mcgill, Regina Hall

ADALET PEŞİNDE FİLM KONUSU VE YORUMLARI

Gözleri önünde çok sevdiği işi ve çocuğu öldüren Clyde’n (Gerard Butler )artık Arzuladığı tek şey adalettir.mahkemenin anlaşma yaparak asıl suçluyu şartlı tahliye etmesi Clyde’n kendi adaletini uygulamasına olanak verir. Eski bir strateji uzmanı olan Clyde yaşanan bu mahkeme sürecinin sonunda Ailesinin intikamını herkesten alacaktır. Onun için artık hiçbir hayatın önemi yoktur. Ailesinin katillerini kusursuz planı ile ortadan kaldırın Clyde’n Şimdiki hedefi onlarla anlaşma yapan Mahkemedir.

Kendini tutuklattık dan sonra bile icraatlarına devam eden Clyde’n artık ne kadar tehlikeli biri olduğunu tüm ülke anlamıştır. Nick (Jamie Foxx) Katillerle anlaşma yapmasının kötü Sonuçlara yol açtığını acı olaylarla öğrenmeye başlamıştır. Tek bir adamın tüm ülkeye yargı sistemine açtığı savaş bizlere etkileyici bir film vaad ediyor. Filmi İlk kez izleyeceklerin bilmesi gereken şiddet öğelerinin oldukça fazla olmasıdır.

Adam intikamını fena alıyor. Başından sonuna Heyecanın hiç kesilmediği ve aynı zamanda duygusal bir film de olmayı başaran adalet peşinde merakla İzleyeceğinizi bir film. Filmi izlerken Clyde’n Bir anda arkanızdan çıkacağını düşünebilirsiniz iyi seyirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)