Son Dakika Haberler

9 15 Kasım haftalık burç yorumları | 9 15 Kasım 2020 Burç yorumları

9 15 Kasım haftalık burç yorumları | 9 15 Kasım 2020 Burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 9 – 15 Kasım haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 9 – 15 Kasım haftalık burç yorumları…

9 -15 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

9 15 Kasım haftalık burç yorumları Koç burcunda:

Haftaya sabah saatlerinde Ay’ın Boğa burcunda ilerlemesiyle parasal konuların daha çok ön planda olacağı konularla başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber iletişim içeren konular, yakın çevre bağlantılı ilişkiler ya da kardeşlerinizle ilgili konular daha çok etkili olacak.
Hafta genelinde devam edecek olan Merkür Satürn karesi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda geçmişe dayalı iletişim problemlerini açığa çıkarabilir. Ortak anlaşmalarınız varsa bazı engellerle karşılaşmanız ya da bazı ortaklıklara son vermeniz söz konusu olabilir. İş alanında otorite figürleriyle oluşabilecek iletişim problemlerine karşı daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

koç

Sevgili Boğa;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanabileceğiniz kendinizi çok daha rahat ortaya koyabileceğiniz yardımcı etkiler devrede olacak. Öğleden sonra ayın İkizler burcuna geçmesiyle beraber Salı ve Çarşamba günleri parasal konular maddi kaynaklarınız ve gelir akışınıza bağlı durumlar daha çok ön plana çıkacak.
Hafta genelinde etkisi sürecek olan Merkür Satürn karesi günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız ya da uzak alan kişilerle olabilecek iletişime dayalı sıkıntılı durumları ortaya çıkarabilir. Merkür retrosu bitiminden sonra Cuma günü yeniden kesinleşen bu açı planlarınızda aksamalar, engellenmeler ya da bazı kriz oluşturabilecek problemleri açığa çıkarabilir. Seyahat, yabancılarla ortak işler ya da uzak alanlardan alacağınız haberlerde olumsuz durumlar oluşabilir dikkatli ve temkinli olmanızda fayda var.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya sabah saatlerinde enerjinizin düşük olacağı güne biraz isteksiz başlayacağınız bir etki oluşması muhtemel. Öğleden sonra ayın sizin burcunuza geçmesiyle çok daha rahat etkiler altına gireceksiniz. Enerjinizi doğru yansıtarak daha çok kendinize yönelik aktivitelerde bulunabilirsiniz.
Hafta genelinde etkisini hissedeceğiniz Merkür Satürn karesi aşk hayatınız ve finansal konularda oluşacak olayları ön plana çıkaracak. Özellikle dış kaynaklı finans konularında beklentileriniz varsa gecikme, engellenme ya da iptal gibi durumlar söz konusu olabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

 

Sevgili Yengeç;

Haftaya sosyal konuların iş alanında oluşabilecek maddi durumların özellikle sabah saatlerinde daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber enerjinizde biraz yavaşlayabilir daha çok içsel sorgulamaya çekilebilir ya da yalnız kalma ihtiyacınız ön plana çıkabilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi bu haftanın en zorlayıcı açısı olacak. Evlilik, ortaklık, beraberlik, ikili ilişkiler, ev, aile ve yuva konularında iletişime bağlı zorlanmalar ortaya çıkabilir. Otorite kurmak fikirlerinizi kabul ettirmek ya da ileriye yönelik adımlar atmak zorlaşabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya sabah saatlerinde iş, kariyer konularının ön plana çıkması dış alanda oluşan durumlar ya da toplumsal düşüncelerinizin daha çok etkin olacağı enerjilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber sosyal alanda daha etkin olurken iş kaynaklı maddi kazanımlarınızı içeren konular daha çok etkili olacak.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız ve yakın çevre bağlantılı kişilerle iletişime dayalı durumlarda oluşabilecek zorlayıcı etkileri ortaya çıkarabilir. Planlarınızda kısıtlanma, engellenme ya da baskılayıcı durumlar söz konusu olabilir. Yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı durumlarda denge kurmak zorlaşabilirken otoriter baskılarla da karşılaşmanız muhtemel. Fikir çatışmalarına fazla sınırlayıcı olamamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabacılarla ortak işler ya da seyahat konularınızı içeren durumların sabah saatlerinde ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber iş ve kariyer konularınız daha etkili olacak.

Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi maddi konularda riskli durumları açığa çıkarabilir. Keyfe yönelik harcamalarda ya da gelir dengesinde bazı yetersizlikler hissedilir olabilir. İkili ilişkilerinizde değer algınızda kısıtlanma duygusu ya da üzerinizde fazla bakı hissedebilirsiniz. Kaygıya açık bir durum oluşabileceğinden otorite kurmak zorlaşabilir ya da fazla sınırlayıcı bir tutum içerisine çekilebilirsiniz. İletişim kurarken dayatıcı olamamaya fikir çatışmalarından uzak durmaya çalışın.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya finans konuları ödemeler, alacaklar gibi maddi durumların özellikle sabah saatlerinde daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşabilecek ortak işler ya da varsa seyahatlerinizi içeren konular daha çok etkin olacak.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi ev ve aile alanında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle fikirsel çatışmalar ya da otoriter baskılar oluşabilir. Geçmişe dayalı konular sıklıkla gündeminize gelebilir ya da planlarınızı oluşturmak adına sınırlayıcı tavırlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha çok sabah saatlerinde ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber finansal konular, ortak kazançlar, ödemeler ya da alacaklar gibi durumlar daha çok etkili olacak.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerle ilgili iletişime bağlı olumsuz etkileri açığa çıkarabilir. Gizli kalmış beklenmedik durumlar bunlara bağlı otoriter baskılar ya da anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Eğitim, seyahat gibi gündemleriniz varsa bazı engellenmeler oluşabileceğinden daha dikkatli hareket etmenizde yarar var.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız, sağlık konularınız ya da varsa çalışma arkadaşlarınızla oluşabilecek konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular Çarşamba gününe kadar daha çok gündeminizi oluşturacak.
Hafta genelinde etkisini hissedeceğiniz Merkür Satürn karesi maddi konularda özellikle ileriye yönelik planlarınızda gecikmeler ya da aksaklıklar oluşacak durumları ortaya çıkarabilir. Parasal konularda yetersizlik duygusu oluşabileceğinden fikirsel kaygınız çoğalabilir. Sosyal alandan arkadaşlıklarınızda ucu paraya dayalı fikir çatışmaları ortaya çıkarabilir.

oğlak burcu

Sevgili Oğlak;

Haftaya aşk hayatınız varsa çocuklarla ilgili konular ya da kendinize yönelik durumların özellikle öğle saatlerinde daha çok ön plana çıkabileceği etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber günlük planlarınızın ilerleyişi çalışma koşullarınız ya da sağlık konularınız daha çok ortaya çıkacak. Çarşamba gününe kadar bu konularla ilgili durumlar söz konusu olabilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi iş ve kariyer alanınızda oluşabilecek bazı aksamalar, gecikmeler ya da engellenmeleri ortaya çıkarabilir. Otorite figürleriyle iletişim kurmak zorlaşabilir bazı fikir çatışmalarına bağlı sürtüşmeler olabilir. Kaygı ve yetersizlik duygusunun daha çok ön plana çıkacağından dolayı önemli kararlar almamanız size yarar sağlayabilir. Toplum önünde duruşunuz ya da fikirlerinizi yansıtırken baskıcı durumlarla karşılaşmanız olası.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

kova burcu

Sevgili Kova;

Haftaya öğle saatlerine kadar gündeminizi ev, aile ve yuva konuları belirleyecek. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber aşk konularınız ya da varsa çocuklarla ilgili gelişmeler daha çok gündeminizi oluşturacak.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi uzak alandan alacağınız haberlerde, hukuksal konularda seyahat, eğitim ya da varsa yabancılarla olabilecek ortak işlerinizde oluşabilecek iletişime bağlı aksamlar ya da engellenmeler oluşturabilir. Beklenmedik durumlar oluşabilir planlarınızda zorlanma etkileri söz konusu olabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya iletişime bağlı konular, yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle oluşabilecek durumların özellikle öğle saatlerine kadar daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Öğleden sonra ayın ikizler burcuna geçmesiyle beraber ev, aile ve yuva konularınız Çarşamba gününe kadar daha etkili olacak. Bu konularda iletişim hızlanırken denge kurmak daha bir önem kazanacak.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Merkür Satürn karesi finans alanınızda hissedeceksiniz. Ödemeler, alacaklar, kredi, vergi, ortak kazanç gibi durumlarınız söz konusu ise bazı engellenmeler ya da gecikmelerle karşılaşmanız muhtemel.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)