Son Dakika Haberler

8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumu

8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumu
Okunma : Yorum Yap

8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumları 2021, Haftalık Burç Yorumları, burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 8-14 burç yorumlarını haberimizde derledik. 

8-14 ŞUBAT HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç burcu:

Haftaya iş ve mesleki konularınız dış alanda oluşturacağınız planların daha etkin olacağı gündemlerle başlıyorsunuz. Maddi konularda orijinal fikirlerle yeni kazanç yolları fark edebilir ya da para konularında beklenmedik olumlu bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Hafta genelinde devam edecek olan Satürn Uranüs karesi planlarınızı maddi konulara yönelik yapıyorsanız fikirlerinizde yanılma payını ortaya koyarak değerlendirmeye çalışın kazançlarınızda bazı kısıtlanma ya da planlarınızın dışında bazı zorlanmalar karşınıza çıkabilir. Geçmişe yönelik fırsatlara odaklanarak ya da geçmiş kararlarınızı yeniden gözden geçirerek yol almaya dikkat edin.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars sert açısı yine maddi konularda geçmişe dayalı problemleri ya da gözden kaçırdığınız detayları yeniden karşınıza çıkarabilir. İkili ilişkilerinizde fikirsel çatışmalar oluşabilir arkadaşlıklarınızda geçmiş konular yeniden gündeme gelerek fikir ayrılıklarını ortaya çıkarabilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu:

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler eğitim konularınız varsa hukuksal olayların gelişimiyle ilgili gündemlerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs karesi bu hafta da iş ve mesleki konularınızda sakin ilerlemeniz ani kararlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Pazartesi günü retro hareketinde olan Merkür ve Güneş arasında bir kavuşum gerçekleşecek geçmişe dayalı kaçırdığınız fırsatlar karşınıza çıkarken sürümceme de olan konularınıza da daha kolay çözüm bulacağınız durumlar oluşabilir.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi iş alanında iletişime dayalı konularda tartışmaya açık durumlar yaratabilir. Daha dürtüsel bir tavırda olabilir ya da kendinizi daha agresif savunmak isteyebilirsiniz. Bu açıyı enerjinizi doğru kullanmak adına kullanırsanız hem yararlı sonuçlar alırsınız hem de kendi fikirlerinizi çok daha hızlı hayata geçirebilirsiniz.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili İkizler burcu:

Haftaya ortak kazançlar dış kaynaklı finans konuları ya da varsa eş geliriyle ilgili maddi konuların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde devam edecek olan Satürn Uranüs dik açısı yabancı kişiler, eğitim, hukuksal konular ya da uzak akrabalarla oluşacak ani gelişmelere karşı daha dikkatli ve yapıcı bir tutumda olmanız gerektiğini göstermekte. Yine Pazartesi günü oluşan Merkür Güneş kavuşumu özellikle Merkür’ün retro oluşu dikkate alınırsa geçmişe dayalı kaçırdığınız fırsatları yeniden karşınıza getirirken sürümceme de kalmış konularınız varsa daha kolay çözüm yolları elde edebileceğinizi göstermekte.

Çarşamba günü oluşan ve etkisi 2 gün sürecek olan Merkür Mars karesi fikirsel çatışmaları buna bağlı krizleri ortaya çıkarabilir. Tepkilerinizi daha sakin savunduğunuz düşüncelerinizi daha yapıcı ortaya koymanız size daha kolay çözüm yolları oluşturacaktır.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeç burcu:

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs karesi finans konularında planlarınızı oluştururken hızlı ve agresif kararlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle kredi vb gibi gündemleriniz varsa biraz daha temkinli mevcut durumunuzu gözeterek ilerleme sağlamalısınız. Pazartesi günü oluşan Merkür Güneş kavuşumu bu etkiyi biraz dağıtsa da geçmişe dayalı kaçırdığınız bir fırsatı yeniden gündeminize taşıyabilir.

Çarşamba günü oluşan ve etkisi 2 gün sürecek olan Merkür Mars dik açısı sosyal arkadaşlıklarınızda ve finans konularında tartışmadan uzak durmanız gerektiğine işaret etmekte. Ortak kazanç ya da dış kaynaklı finans konularınızda planlarınızda ani değişiklikler ya da beklenmedik ödemeler söz konusu olabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Aslan burcu:

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma alanınızda ki koşullar ya da sağlık konularınızın daha çok gündeminize geleceği etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs dik açısı iş mesleki, ortaklık ya da evlilik konularında oluşturduğu zorlamalara devam edecek. Belki fikirsel çatışmalar ya da karar ayrılıklarından doğacak isyan edici durumlar söz konusu olabilir. Pazartesi günü oluşan Güneş Merkür kavuşumu yine bu konularda daha kolay çözüm yolları bulabilmenize yahut geçmişe dayalı kaçırdığınız bir fırsatı yeniden karşınıza çıkmasına yardımcı etkiyi oluşturacak.

Çarşamba günü kesinleşen Merkür Mars karesi yine birlikteliklerde çatışmaları ortaya çıkarabilir. fikir ayrılıklarından dolayı daha tepkisel bir ruh ahaline girebilir ya da hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Sakin ve yapıcı olmaya dikkat edin.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu:

Haftaya aşk hayatınızı içeren konular, çocuklarla ilgili aktivite ya da sorumluluklar ya da kendi yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak yeteneklerinizin daha çok ortaya çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs sert açısı günlük planlarınızı oluşturacağınız konularda bazı zorlanmalara devam edebilir. Uzak alanda bulunan kişilerin sağlık durumları gündeminize gelebilir ya da çalışma koşullarınızda gergin durumlar söz konusu olabilir. Sakin kalmaya olayların seyrini değiştirmemeye devam edeceğiniz bir hafta olacak.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi varsa çalışma koşullarınızda fikirsel çatışmalardan kaynaklı bazı stresli durumları açığa çıkarabilir. Günlük hayatınızda biraz daha gergin bir etki de olabilirsiniz sakin olarak olaylara dürtüsel kararlar vermeden hareket etmek günü daha kolay hale getirebilir. Sakarlık ve ufak kazalara karşıda dikkatli olmanızda yarar var.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu

Haftaya ev, aile ve kişisel alanlarınızda oluşturacağınız konularla başlıyorsunuz. Evinizle ilgili düzenlemeler aile bireyleriyle oluşacak planlar daha çok ön planda olabilir. Hafta genelinde halen etkisi devam edecek olan Satürn Uranüs karesi aşk hayatınız, dış kaynaklı finans konuları ya da benzeri ödeme alanlarında bazı zorlanmalar oluşturmaya devam edecek. Risk oluşan durumlardan uzak durarak ani kararlar almadan ilerlemeye gayret edin. Pazartesi günü oluşan Merkür Güneş kavuşumu aşk hayatınız ya da varsa çocuklarla ilgili konularda olumlu bir gelişmeyi ya da geçmişe yönelik olaylarda daha kolay çözüme gitmenize yardımcı etkiyi oluşturacak.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi yine aynı konularda fikir çatışmaları değer algısında oluşacak yanılsamadan sürtüşmeleri ortaya çıkarabilir. Güven duygusuna bağlı olarak bazı sorgulamalar içerisine girebilir tepkinizi daha dürtüsel ve tartışmacı şekilde yansıtabilirsiniz. Objektif kalmaya ve sakin karar almaya dikkat edin.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Akrep Burcu:

Haftaya iletişim içeren konular, yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşan planlar ya da kardeşlerinizle ilgili gündemlerin daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi devam edecek olan Satürn Uranüs karesi aile, ortaklık, evlilik gibi konularda oluşan zorlanmalara devam edecek. Bu konularda üzerinizde oluşacak baskıya karşılık ani kararlardan ya da fikir çatışmalarından uzak durmaya gayret edin.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi aynı konularda geçmişe dayalı gündemleri yeniden karşınıza çıkarabilir. Fikir çatışmalarına bağlı olarak bazı tartışmaya açık durumlar oluşabilir sakin ve objektif kararlar alarak hareket etmek size daha olumlu sonuçlar yaratacaktır.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Yay Burcu:

Haftaya maddi kazançlarınız, gelir dengeniz ve harcamalarınız içeren konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde etkisi sürecek olan Satürn Uranüs sert açısı günlük planlarınızda yakın çevre bağlantılı kişilerle ilişkilerinizde ya da varsa çalışma arkadaşlarınızla oluşacak bazı zorlanmaları ortaya çıkarabilir. Sakin kararlar alarak kurallarınızı biraz daha esnek tutarak hareket etmek size daha kolaylık yaratacaktır. Pazartesi günü oluşan Merkür Güneş kavuşumu geçmişe dayalı kaçırdığınız bir fırsatı ya da ertelenen bir plan projeyi tekrardan karşınıza çıkarabilir.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi iletişim konularında tartışma yönelik durumlar yaratabilir hızlı karar almamaya ya da tepkisel davranmamaya özen gösterin. Enerjinizi günlük planlarınızı tamamlamak üstüne kullanırsanız verimli bir gün geçirebilirsiniz.

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Oğlak Burcu:

Haftaya Ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi çok daha verimli etkilerle ortaya koyarken organize olmanız gereken konularda çok daha sistemli ve pratik ilerleme sağlayabileceksiniz. Hafta genelinde etkisi halen sürecek olan Satürn Uranüs karesi parasal konularda halen risk almaktan uzak durmanız gerektiğini göstermekte özellikle keyfe yönelik harcamalarda yanılsamalara bağlı bazı zararlı durumlarla karşılaşmanız olası. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Güneş kavuşumu geçmişe dayalı olarak parasal konularda beklediğiniz bir durumu sonuca götürebilir ya da maddi fırsat oluşacak bir durum karşınıza çıkarabilir.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars dik açısı aşk hayatınız ya da çocuklarla ilgili iletişimde biraz daha sakin olmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle değer içeren konularda tartışmaya açık durumlar oluşabilir sakin ve ani kararlar almadan hareket etmeye çalışın.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Kova Burcu:

Haftaya başlarken enerjiniz biraz düşük olabilir kendinizi geri planda tutmak isteyebilirsiniz. İçsel sorgulamalarınız ya da genel olarak planlarınızı yeniden gözden geçirme isteği de söz konusu olabilir. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs karesi planlarınızda oluşacak ani olası değişiklikleri karşınıza çıkarmaya devam edebilir. Özellikle ev aile konularında aile içi gündemlerde üzerinizde otoriter baskı hissedebilir, buna dayalı olarak kendi planlarınızı uygulamakta zorlanma yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü oluşan Merkür Güneş kavuşumu geçmişe dayalı bir fırsatı yeniden karşınıza çıkarırken sürünceme de kalmış bir konuyu da çözüme ulaştırabilir.

Çarşamba günü kesinleşen Merkür Mars karesi yine aile içi iletişime dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Bunun yanında evinizde oluşacak sürpriz bir tadilat da söz konusu olabilir.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Balık Burcu:

Haftaya sosyal organizasyonlarınız, arkadaşlarınızla oluşacak planlarınız ya da iş kaynaklı maddi kazanç gündemlerinizin daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta genelinde halen etkisi sürecek olan Satürn Uranüs karesi iletişime dayalı konularda beklenmedik şekilde oluşacak zorlanmaları yaratmaya devam edebilir. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Güneş kavuşumu geçmişe dayalı bir fırsatı yeniden karşınıza çıkarabilir ya da sürüncemede kalmış bir gündemi çözüme götürmenize yardımcı olacak etkiyi yaratabilir.

Çarşamba günü oluşan Merkür Mars karesi yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle iletişim gerektiren konularda bazı tartışmalı durumları ortaya çıkarabilir. Olaylar beklenmedik bir anda daha sürtüşmeli bir duruma geçebilir ya da geçmişe dayalı konular yeniden gündeminize gelebilir. Sakin ve hızlı kararlar almadan hareket etmeye çalışın.

Perşembe günü Kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay içsel kararlarınızı uygulamaya geçmeniz için size yararlı enerjiyi yaratabilir. Bazı fırsatlar elde edebilir ya da beklemediğiniz kişilerden destek alacağınız durumlar söz konusu olabilir. 

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)