Son Dakika Haberler

7.Ev yöneticisi 12.evde

7.Ev yöneticisi 12.evde
Okunma : Yorum Yap

Astrolojide ev türetme tekniğine göre 7.evi kesen burcun yöneticisi hangi evde ise eş ile alakalı bilgiler verir. 7.ev yöneticisi 12.evde ise kişi ortaklığa,evliliğe, davalara karşı dikkatli olmalı. 12.ev kendini gizleyen bir evdir. Neptün’ün etkisindedir. Pusludur. Dolayısıyla buraya düşen bir gezegen Neptün’den nasibini alacaktır.

7.EV YÖNETİCİSİ 12.EVDE

Eş ya da ortaklar kendisini tamamen göstermiş gibi gözükse de, gizlediği, içinde sakladığı yönleri olabilir. Örneğin; düşüncelerini saklayabilir. Sevgisini gizleyebilir, gösteremeyebilir. Eş; hastane ortamında çalışan biri olabilir, tıp, sağlık, şifacılık, kamusal alanlarda çalışabilir. Çalışma koşulları sahada değilde daha kapalı ve karanlık alanlarda  olabilir. Bu göstergede eğer bir dava mevzu bahis ise kişinin dava konusunda bilmediği durumlar, sonradan öğrendiği konular, kendisinden saklanan bazı durumlar olabilir.

7.Ev Oğlak burcunda

Eş olgun karakterli belki de yaşça büyük biri olabilir. Eş, çalışkan ve disiplinli bir kişi olabilir. Kişiyi kuralları ile korumaya alacak biri olabilir. Sevgisini gösterme konusunda ise eksik kalabilir.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)