Son Dakika Haberler

7-13 Eylül haftalık burç yorumları | Eylül ayı burç yorumları

7-13 Eylül haftalık burç yorumları | Eylül ayı burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 7-13 Eylül haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 7-13 Eylül haftalık burç yorumları, Eylül ayı burç yorumları…

7-13 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya sosyal çevre, arkadaşlarınızla olan organizasyonlar gibi konuların etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Maddi konular ya da iş kazançlarınızla ilgili gündemler oluşabilir. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni iletişime dayalı işlerinizde güçlü etkiler oluşturarak daha kararlı ve sistemli ilerlemenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak. Araştırma isteği, görünmeyeni ortaya çıkarma etkisi yaratabilir

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya iş ve kariyer konularının daha çok etkili olacağı konularla başlıyorsunuz. Dış alanda daha etkin olacağınız enerjide olabilirsiniz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni aşk alanında iletişiminizi oldukça güçlendirecek etkiyi yaratacaktır. Yabancılarla olan işleriniz ya da dış bağlantılı kişilerle diyaloglarınız varsa güçlü bağlantılar ortaya çıkarabilir. Araştırma arzusu ya da daha derin konulara eğilim oluşabilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşacak görüşmeler ya da eğitim konularınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni finans konularından aile alanından oluşabilecek bir desteği ortaya koyabilir. Alacak, kredi gibi durumlarınız söz konusu ise yeni bağlantılar kurarak olumlu gelişmeler oluşabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya ortak kazançlar, finans konuları, ödeme ve alacaklar para dengesini oluşturacak durumların daha ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni ikili ilişkilerinizde iletişiminizi güçlendireceğiniz etkiyi sağlayacak. Yakın çevre bağlantılı destekler söz konusu olabilirken ortaklaşa yaptığınız işler varsa yeni projeleri hayat geçirebileceğiniz olumlu desteği görebilirsiniz.

 

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha ön plana çıkacağı gündemlerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni maddi konularda oluşabilecek bir destek ya da yeni bir planın oluşabileceğini göstermekte. Günlük planlarınızda veya çalışma koşullarınızda oluşabilecek fırsat maddi kazanca dönüşecek etkiyi yaratabilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız, ya da sağlık konularınızın daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni aşk, çocuklar veya keyif aldığınız konularda olumlu etkiyi yaratacak. Yeni planlar söz konusu olabilirken bazı risk gibi gözüken konularda fırsatlar elde edebilirsiniz.
Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay etkisini evlilik, beraberlik, ortaklık gibi konuları içeren alanınızdan alacaksınız.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya aşk, çocuklar, hobileriniz ya da keyif aldığınız konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni aile alanından alacağınız beklenmedik bir fırsatı ya da planlarınızı olumlu yönde destekleyecek yeni bir projeyi karşınıza çıkarabilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya ev, aile yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni yakın çevre bağlantılı kişiler, arkadaş ya da kardeşlerinizden oluşabilecek olumlu bir desteğe işaret etmekte. İleriye yönelik planlarınızda oluşacak bir fikri ya da projeyi alacağınız destekle hayata geçirebilirsiniz.
Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay aşk ve çocuklar alanınızda etkisini hissettirecek.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya iletişim, yakın çevre, kardeşler ya da eğitim konuları gibi durumların daha çok etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Salı günü kesinleşen Merkür Plüton üçgeni iş ve kariyer konularınız da oluşacak durumların bazı maddi fırsatlar oluşturabileceğine işaret etmekte.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya maddi konular, para kaynaklarınızın işleyişi gibi durumların daha çok etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni uzak alanlardan oluşacak haberler ya da fırsatların olumlu desteği yeni projeleri ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız etki oluşurken, özgürlüğünüz daha da bir önem kazanabilir. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni finans konularınız da oluşabilecek beklenmedik olumlu gelişmeleri ortaya çıkarabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya biraz enerjiniz düşük olarak başlamanız olası. Kendi içinize dönmek isteyebilir, daha çok içsel özgürlüğünüze ihtiyaç duyabilirsiniz. Salı günü beraberlikleriniz, ve ikili ilişkilerinizden destekleyici etki alacağınız bir enerjide olacaksınız. Sosyal alandan veya ileriye yönelik planlarınızı oluşturmanız için bazı destekleyici durumlar söz konusu olabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)