Son Dakika Haberler

7 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
Okunma : Yorum Yap

7 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları  Haftalık burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 7 13 Aralık 2020 burç yorumlarını haberimizde derledik. 

7 13 ARALIK 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık koç burcu yorumu;

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek olan parçalı ay tutulmasıyla başlıyoruz. İletişim, eğitim, yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle ilgili konuların ön plana çıkacağı bir tutulma olacak. Yayın, medya ya da sosyal alandan projeleriniz varsa bu tutulmayla bu konularda daha etkili bir şekilde gündeminizde olacak. Geçmişe dayalı planlarınızda hızlı değişiklikler olabilirken yeni kararlarda gündeminizi oluşturabilir. Parasal konularında ön plana çıkacağı bu tutulmada finans kaynaklarınızda yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Boğa burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek parçalı ay tutulmasının etkileriyle başlıyorsunuz. Maddi konular ve gelir kaynaklarınızın yeniden oluşturulmasını hatırlatan bir tutulma sizleri bekliyor. Dış kaynaklardaki beklentiler yerine yeni kaynaklara yönlenmeniz gerektiğini size gösterecek. Yabancı kişilerden oluşabilecek destekler uzun vadede size fayda sağlayacak. İkili ilişkileriniz de ön plana çıkarken beraberliklerinizde karar aşamasına gelmeniz gereken durumlar karşınıza çıkarabilir. Bazı sonlanmalar ya da ani başlangıçlar söz konusu olabilir.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık İkizler burcu yorumu;

Haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla başlıyorsunuz. Bu tutulma birçok alandan değişimi hayatınıza katacak. İlişkiler, ortaklıklar, beraberlikler yeniden gözden geçirmeniz gereken konular olacak. Hayat planlarınızı hatta idealize ettiğiniz görüşlerinizi yenilemeniz gerektiğini fark edeceğiniz bazı inançlarınızı bırakmanız gerektiğini öğreneceğiniz bir tutulma olacak. Planlarınızda ki değişim aslında yenilenmeniz gerektiği için olduğunu fark edeceksiniz. Yalnız bu tutulma sağlık olarak da kendinize dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Gerek sağlık gerek gizli olaylarda beklenmedik durumlarla karşılaşmanız olası korunaklı olmaya bağışıklığınızı güçlü tutmaya özen gösterin.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

 

Haftalık Yengeç burcu yorumu;

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla başlıyorsunuz. En çok ruhsal alandan hissedeceğiniz bu tutulma gerek fikirsel gerek somut bağımlılıklarınızı bırakmanız adına size yardımcı olacak bir tutulma olacak. Bu tutulmayla beraber bazı gizli durumlarda açığa çıkacak olaylar oluşabilir annenizle ilgili sağlık konuları ya da hayatınızda ki kadınlarla bazı durumlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlık konularına da bu süreçte oldukça dikkat etmelisiniz.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber çalışma alanınız, günlük planlarınız, sağlık durumlarınızı içeren konular daha etkin bir sürece geçiş yapacak. Bu konularda yeni planlar ve hareketlilik söz konusu olabilirken aynı zamanda bu konularda daha disiplinli ve planlı ilerleyeceğiniz olumlu etki altına geçeceksiniz.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Aslan burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla başlıyorsunuz. Sosyal çevre, arkadaşlıklarınız, ileriye yönelik planlarınız ve işe bağlı maddi kazançlarınızı konu alan durumlar bu tutulmayla daha çok ön plana çıkacak. Kararlarınızı yeniden revize edebilir bazı yeni kararları hayata geçirebilir ya da yol ayrımından doğacak sebeplerle yeni oluşumlara adım atabilirsiniz.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz, sanatsal durumlarınız ya da size keyif verecek tüm konularda fikirsel hareketlilik yaşayacağınız bir sürece geçiyorsunuz. Merkür bu alandayken gerek fikir ve bilgi akışını çoğaltırken bir taraftan da hareketlilik sağlarken yeni planlar içerisine girmenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak. Kendinize yeni bir hobi alanı elde edebilir belki bunu mesleğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Aşk konularında da iletişimi güçlendireceği için daha olumlu ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Başak burcu yorumu;

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasıyla başlıyorsunuz. İş, kariyer ve mesleki konularınızı daha çok ön plana çıkaracak olan bu tutulma bazı yeni kararları da beraberinde getirebilir. Geçmişe dayalı kararlarınızı yeniden gözden geçirebilir yeni oluşumlar içerisine gireceğiniz planları hayata geçirebilirsiniz. Annenizle ilgili gelişmelerde söz konusu olabilir.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber ev, aile, yuva konularınız daha çok ön plana çıkacak. Evinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilir tadilat gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Aile alanında iletişim daha etkili olacağı için ilgi alanınızı daha çok ailenize yönlendirebilirsiniz. Yer değişimi ya da taşınma gibi durumlarınız söz konusu ise oldukça uygun bir süreç sizi bekliyor.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Terazi burcu yorumu;

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle başlıyorsunuz. Uzak alanda bulunan kişiler, yabancılarla ortak işler, eğitim, seyahat, yurt dışı konuları ya da hukuksal alanda bulunan işlerinizi ele alan durumlar varsa bu tutulmayla beraber daha çok ön plana çıkacak etkiler oluşacak. Bu konularda kararlarınızı ya da girişimlerinizi yeniden gözden geçirerek yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Eğitim, yayın ya da iletişimsel projeleriniz varsa bu tutulma size yeni başlangıçlar için yardımcı etkiyi sağlayacaktır.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle yakın çevre bağlantılı kişiler, kardeşler, eğitim ya da hızlı oluşturabileceğiniz projelerinizde etkili ve hareketli bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür yeni planları hayatınıza sokarken gelişiminizi sağlayacak kişilerle bağlantı kurmanıza da yardımcı olacak.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

30 Kasim 6 Aralik 2020 Haftalik Burc Yorumlari s Habernet

Haftalık Akrep burcu yorumu;

Haftaya İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması etkileriyle başlıyorsunuz. Finansal konular, ödeme, alacak, kredi, vergi varsa eş geliri ya da ortak kazançlarınızı içeren tün para akışlarıyla ilgili gündemler ön plana çıkacak. Bu konularda yeni düzenlemeler ya da yeni kararlar almanız olası. Ortaklaşa yürütülen iş girişimleriniz varsa bu tutulma maddi sebeplere dayalı bazı sonlanmaları da açığa çıkarabilir.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber maddi konularınız daha çok ön plana çıkacak. Gelir kaynaklarınızda yeni yollar arayabilir daha çok para konularında fikirsel planlar içerisine girebilirsiniz. Merkür bu alanda gerek yeni düzenleme yapmanıza yardımcı olurken para harcamalarınızda çoğaltabilir dikkatli olmakta yarar var.

Cuma günü oluşan Merkür Kiron üçgeni parasal konularda oluşabilecek bir destek ya da olumlu bir fırsatı karşınıza çıkarabilir. iş alanından yeni bir projeye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Yay burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle başlıyorsunuz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve beraberlik gibi konularınız bu tutulmayla daha çok ön plana çıkacak. Bu tutulma size bu konularda bazı yeni kararlar almanız gerektiğini hatırlatabilir. Bazı sonlanmalar ya da yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber iletişim yönünden oldukça aktif olacağınız bir sürece başlıyorsunuz. Yeni planlar yeni kararlar fikirsel gelişme yeni uğraşlara daha çok merak ve birçok konuyu doğru araştırabileceğiniz olumlu bir etkiye başlayacaksınız. Planlarınızı daha rahat ortaya koyabilir ya da yeni projeler üretip hayata geçirebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Merkür Kiron üçgeni fikirsel destekle yeni bir oluşum içerisine girebileceğinizi ya da kendi hobilerinizden doğacak yeni bir iş fırsatı olabileceğine işaret etmekte. Beraberlikleriniz varsa partnerinizin de bir desteği söz konusu olabilir.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Oğlak burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkileriyle başlıyorsunuz. Günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız ve en önemlisi sağlık alanınızda etkisini hissedeceksiniz. Bu konularda bazı gelişmeler oluşurken yeni kararlarla bazı konularda da sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Sağlık alanınızda oluşacak bu etki bu hafta özellikle bağışıklığınıza oldukça dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber zihinsel ve ruhsal olarak kendinizi daha çok sorgulayacağınız bir süreç başlayacak. Merkür 12. ev alanınıza geçtiği için fikirlerinizi çok fazla açığa çıkarmak istemeyebilirsiniz. Gizli olaylar daha çok karşınıza çıkabilir ya da gizli konuları araştırma isteğiniz daha çok ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Kova burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması etkisiyle başlıyorsunuz. Aşk hayatınızı içeren konular, çocuklar, hobileriniz ya da keyif aldığınız alanlardan alacağınız bu tutulma etkisi bazı yeni kararları gündeminize taşıyabilir. Geçmişe dayalı kararlarınızda yeni düzenlemeler yaparken bazı konularda da sonlanma kararları alabilirsiniz.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber sosyal alan, arkadaşlıklarınız, ileriye yönelik planlarınız ya da iş kaynaklı maddi konularınızda daha hareketli ve daha çok plan oluşturabileceğiniz bir sürece başlayacaksınız. Merkür bu alanda yeni fikirlerle beraber yeni kişileri de hayatınıza dahil edebilir yeni organizasyonlar içerisine girebilirsiniz.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Balık burcu yorumu;

Haftaya ikizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasının etkisiyle başlıyorsunuz. Ev, aile ve yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı bu tutulmada ailevi konularınızda yeni kararlar almanız geçmişe dayalı süre gelen konularınızda ise sonlanmalar yaşamanız olası. Baba ya da aile içi olaylar söz konusu olabilir ya da onlarla ilgili olaylarda net kararlar almanız gerekebilir.

Salı günü Merkür’ün Yay burcuna geçmesiyle beraber iş ve kariyer alanınızda daha etkin ve hareketli bir sürece başlayacaksınız. Yeni planlar oluşabilir ya da yeni düzenlemelere girebilirsiniz. Merkür bu alanda fikirsel iletişimi de açığa çıkaracağı için yeni projelerde karşınıza çıkabilir. Merkür kariyer alanınızda ilerlerken yeni iş bağlantılarını da beraberinde getirebilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)