Son Dakika Haberler

5-11 Nisan Haftalık Burç Yorumları 2021

5-11 Nisan Haftalık Burç Yorumları 2021
Okunma : Yorum Yap

5-11 Nisan Haftalık Burç Yorumları 2021, Haftalık Burç Yorumları, burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 5-11 Nisan burç yorumlarını haberimizde derledik. 

5-11 NİSAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç burcu:

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Beraberliklerinizde ya da varsa ortaklaşa ilerlediğiniz iş girişimlerinde ileriye yönelik kararlar alabilirsiniz. Eğitim, medya, seyahat ya da yer değişimi gibi gündemleriniz varsa bu hafta planlarınızı hayata geçirecek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Salı günü önemli karar ve başlangıçlar söz konusu ise biraz daha dikkatli olmaya özen gösterin. Merkür Neptün kavuşumu bazı yanılsamaları ortaya çıkarabilir karar almanız gereken noktalarda daha aldatıcı hamlelerde bulunabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenirken aynı zamanda ruhsal olarak kendinizi biraz boşlukta ve belirsizlikte hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu:

Haftaya çalışma koşullarınız, günlük planlarınızın ilerleyişi ve destek almanız gereken koşulların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Dolunay ile aldığınız kararlar varsa bu hafta bunları hayata geçirmek için atılımlarda bulunabilirsiniz. Özellikle mesleki konularda oluşacak fırsatlar koşulları daha çok rahatlatabilir ya da beklemediğiniz bir destekle karşılaşabilirsiniz.

Salı günü ileriye yönelik planlar, sosyal konular ya da iş kaynaklı maddi kazançlar da biraz daha temkinli hareket etmeye gayret edin. Merkür Neptün kavuşumu aldanma, yanılsama gibi durumları tetikleyeceğinden önemli kararlar almamaya özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe günleri mesleki konularda güçlü kişilerden destek alacağınız koşullar oluşabilirken finans konularında da beklenmedik olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni fikir ve planlar karşınıza çıkabilir buna bağlı olarak temeli sağlam başlangıçlar oluşturabilirsiniz.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili İkizler burcu:

Haftaya aşk konuları, varsa çocuklarla ilgili gelişmeler ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız planların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Uzak alandan alacağınız haberler ya da ileriye yönelik oluşturduğunuz planlarda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İş alanınızda maddi kazanç elde edeceğiniz bazı fırsatlarda söz konusu olabilir.

Salı günü gerek mesleki gerek dış alan planlarınızda biraz daha dikkatli olmaya çalışın. Merkür Neptün kavuşumu yanıltıcı etkileri çoğaltırken aynı zamanda daha duygusal ama yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Sezgilerinizin güçleneceği bu etki aynı zamanda da yeteneklerinizi ve ilham tarafınızı da ortaya çıkartacağından daha çok ortaya çıkaracağınız yaratıcı konulara odaklanmaya çalışın.

Çarşamba ve Perşembe günleri uzak alan bağlantılı işleriniz, yabancılardan oluşacak destek ve fırsatlar ya da idealize ettiğiniz planlarda destek alacağınız hızlı gelişecek yeni planlara adım atacağınız koşullar söz konusu olabilir. Beklenmedik kişilerden oluşacak fırsatlar yeni başlangıçlar yapmanıza yardımcı olabilir.

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

 

Sevgili Yengeç burcu:

Haftaya ev, aile ve yuva konularınızın daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Finans konuları daha çok ön plana çıkarken aynı zamanda mesleki konularda da yeni adımlarda bulunacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Dış kaynaklı maddi beklentilerinizde bazı destek ve fırsatlar söz konusu olabilir özellikle otorite figürü gibi güçlü kişilerden bazı olumlu fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu uzak alan bağlantılı işleriniz, eğitim alanınız ya da gündeminizde seyahat gibi planlarınız varsa daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğini göstermekte. Yanıltıcı kararlar söz konusu olabilir ya da aldanmaya açık bir etki oluşacağından gözden kaçırdığınız bir detay size olumsuz sonuçlar yaratabilir. Sezgilerinize odaklanmaya daha çok yaratıcılığınızı ortaya koyacak işlere yönelmeniz size daha olumlu etkiler yaratacaktır.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Aslan burcu:

Haftaya iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşacak planların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde destek alacağınız koşullar oluşabilirken ortaklaşa ilerleyeceğiniz yeni planlar içerisine dahil olabilirsiniz.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu dış kaynaklı finans konularında özellikle yatırım, alacak ya da ortak kazanç gibi alanlarda daha dikkatli kararlar almanız gerektiğini göstermekte. Koşullar oluşurken beklentileriniz karşılanacak gibi hissedebilir sonrasında yanılsamalar yaşayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba para konularında çok daha temkinli hareket etmeye özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkilerinizde daha güçlü ve olumlu koşullarla karşılaşabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu:

Haftaya parasal konular, kazanç alanlarınız ve maddi girişimlerinizi içeren gündemlerle başlıyorsunuz. Dolunay haftası aldığınız kararlar yeniden gündeminizi oluştururken dış kaynaklı finans konularında olumlu gelişmelerde söz konusu olabilir. Özellikle varsa çalışma koşullarınıza bağlı olarak maddi gelişmeler yaşayacağınız durumlar karşınıza çıkabilir.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu ikili ilişkileriniz varsa ortaklaşa işleriniz gibi konularda yeni fikirleri ortaya çıkarabilir. Beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya ve alacağınız kararlarda daha dikkatli olmaya gayret edin. Her ne kadar olumlu etkiler oluşsa da yanılsama yanılsamalara ya da aldanmaya açık koşullarda söz konusu olabilir. Sezgilerinize ve yaratıcılığınıza odaklanırsanız koşulları daha olumlu yöne çevireceğiniz durumlar oluşturabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri finans konularında olumlu yönde ilerleyecek beklenmedik kişilerden destek alabilecek etkiler oluşabilir

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

1-7 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu

Haftaya Ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Her ne kadar ikili ilişkilerinize dayalı konular ön plana çıkıyor gibi olsa da kendinize yönelik alacağınız kararları kendi planlarınızı oluşturacağınız başlangıçların daha çok etkili olacağı bir hafta yaşayacaksınız. Kendi denge ve değeriniz daha çok önem kazanırken aşk ve yaratıcılığınızı içeren konularda da olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Salı günü gerçekleşen Merkür Neptün kavuşumu gün içerisinde ki planlarınızda biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. Yanılsama, dalgınlık ya da aldanmaya karşı etkiler söz konusu olabilirken gün içerisinde enerjinizde biraz düşük olabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkileriniz, beraberliklersiniz ve aşk konularında yeni kararlar alacağınız gündemler oluşturabilir ya da yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Yabancı kişilerden destek alacağınız koşullar oluşabilir ya da uzak alan bağlantılı kişilerden kaynaklı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Akrep Burcu:

Haftaya ruhsal alandan kendinizi daha çok dinleyeceğiniz her ne kadar olumlu koşullar oluşsa da kendinizi daha çok geri planda tutmak isteyeceğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz. Dolunay zamanında içsel aldığınız kararları hayata geçireceğiniz bir hafta olacak. Günlük planlarınızda yeni kararlar gündeminize gelebilir destek alacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Salı günü gerçekleşen Merkür Neptün kavuşumu aşk, çocuklar ya da yeteneklerinizi içeren konuları ön plana çıkaracak bir taraftan yanılsama ya da aldanmaya karşı etkiler oluştururken diğer taraftan sezgilerinizi ve yeteneklerinizi güçlendirecek durumlar yaratacak. İlham tarafınız eğer uğraşıyorsanız sanatsal tarafınız olumlu yönde ortaya çıkacaktır.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Yay Burcu:

Haftaya sosyal konular arkadaşlarınızla oluşacak organizasyonlar ya da ileriye yönelik kararlarınızın yeniden oluşturulması gibi gündem etkileriyle başlıyorsunuz. Dolunay zamanı aşk ya da çocuklarla ilgili aldığınız kararlar varsa bu hafta uygulaya geçeceğiniz etkiler oluşacak. Yakın çevre bağlantılı kişilerle yeni girişimlerde bulunabilir ya da yakın çevrenizden birisiyle bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu ev ve aile konularında kesin kararlar almamanız gerektiğini göstermekte. Aldanma yanılsama ya da unutkanlığa bağlı olarak bazı tatsız durumlar oluşabilir evinizde maddesel olarak bir kayıp yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli ve temkinli hareket etmeye gayret edin.

Çarşamba ve Perşembe günleri aşk konuları gündeminizi meşgul ederken yakın çevre bağlantılı kişilerden de destek alacağınız koşullar söz konusu olabilir. Yeni plan ya da proje içerisine dahil olabilir eğer varsa medya ya da yayın alanlarında yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Oğlak Burcu:

Haftaya iş ve kariyer konularınızın dış alanda oluşturacağınız planların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Özellikle ruhsal alandan aldığınız kararları daha kolay hayata geçirebileceğiniz buna bağlı olarak ta bazı fırsatlar elde edeceğiniz bir hafta olacak.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu iletişime dayalı konu ve planlarınızda biraz daha dikkatli ilerlemeniz gerektiğini göstermekte. Unutkanlık, dalgınlık ya da yanılsamaya aç.ık bir enerji söz konusu olabilir. Planlarınızda beklenmedik değişimler ya da yakın çevre bağlantılı kişilerden oluşacak hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Çok önemli kararlar almamaya özen gösterin.

Çarşamba ve Perşembe günleri ev ve aile alanında maddi koşullarda olumlu yönde gelişecek destek ya da fırsatlar karşınıza çıkabilir. Beklemediğiniz kişilerden destek alabilir ya da kazançlarınızda fırsat elde edeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

25 31 Ocak Haftalık Burç Yorumları 2021

Sevgili Kova Burcu:

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla ortaklaşa ilerleyecek işler ya da seyahat konularınızı içeren gündemlerle başlıyorsunuz. İletişime dayalı işlerinizde yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşan planlarınızda aldığınız bazı kararları hayata geçirebileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Özellikle beklenmedik güçlü kişilerden oluşacak desteklerle hızlı ilerleyeceğiniz başlangıçlarda bu hafta gündeminizde olabilir.

Salı günü kesinleşen Merkür Neptün kavuşumu para konularında biraz daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğini göstermekte. Aldanma, yanılsama dalgınlığa bağlı olarak hesaplarda şaşma ya da beklentilerinizi karşılamayacak gündemler söz konusu olabilir. Yeni girişimlerde bulunmamaya harcamalarınızda da daha kontrollü ve dikkatli olmaya gayret edin.

11-17 Ocak Haftalık Burç yorumları

Sevgili Balık Burcu:

Haftaya ortak kazançlar, ödeme alacak ya da dış kaynaklı finans konularının daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Dolunay ile birlikte maddi konularda almış olduğunuz kararları daha kolay bir şekilde uygulamaya sokacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Beklenmedik destek ya da fırsatlar söz konusu olabilirken aile büyüklerinden oluşacak bazı olumlu gelişmelerde karşınıza çıkabilir.

Salı günü sizin burcunuzda gerçekleşen Merkür Neptün kavuşumu sezgisel ve yaratıcı tarafınızı çok daha fazla ön plana çıkaracak. Ruhsal alandan kendinizi doygun hissederken dış dünyaya uyumlanmakta biraz zorlayıcı bir hal alabilir. Dalgınlık, unutkanlık ya da enerji düşüklüğü söz konusu olabileceğinden önemli kararları ertelemeniz sizin için daha olumlu sonuçlar yaratabilir.

 

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)