Son Dakika Haberler

31- 6 Eylül haftalık burç yorumları | 31 6 Eylül 2020 burç yorumları

31- 6 Eylül haftalık burç yorumları | 31 6 Eylül 2020 burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 31- 6 Eylül haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 31- 6 Eylül haftalık burç yorumları, Eylül ayı burç yorumları…

31-6 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Koçlar;

Haftaya sosyal çevre, arkadaşlarınızla olan organizasyonlar gibi konuların etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Maddi konular ya da iş kazançlarınızla ilgili gündemler oluşabilir. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni iletişime dayalı işlerinizde güçlü etkiler oluşturarak daha kararlı ve sistemli ilerlemenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak. Araştırma isteği, görünmeyeni ortaya çıkarma etkisi yaratabilir. Aynı gün kesinleşen Venüs Satürn karşıtlığı ilişkilerde bazı sorunları ortaya çıkarabilir. Daha baskıcı bir tutum içerisine girebilirsiniz. Otorite kurarken dengeyi kaçırmamaya özen gösterin.
Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay haftanın en önemli gezegen etkisini yansıtacak.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya iş ve kariyer konularının daha çok etkili olacağı konularla başlıyorsunuz. Dış alanda daha etkin olacağınız enerjide olabilirsiniz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni aşk alanında iletişiminizi oldukça güçlendirecek etkiyi yaratacaktır. Yabancılarla olan işleriniz ya da dış bağlantılı kişilerle diyaloglarınız varsa güçlü bağlantılar ortaya çıkarabilir. Araştırma arzusu ya da daha derin konulara eğilim oluşabilir.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay sosyal ve arkadaşlık alanınızda etkisini hissettirecek. Bazı konulara netlik kazandırırken bazı arkadaşlıklarınızı da yeniden gözden geçirebilirsiniz. Özellikle yakın çevre bağlantılı kişilerle denge kurmakta zorlanabilir değer algısını sorgulayarak hareket edebilirsiniz. Aşk alanınızda olumlu etki alacağı için yeni kararlar gündeminize gelebilir. Yalnızsanız ani hızlı ilerleyecek bir aşk söz konusu olabilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşacak görüşmeler ya da eğitim konularınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni finans konularından aile alanından oluşabilecek bir desteği ortaya koyabilir. Alacak, kredi gibi durumlarınız söz konusu ise yeni bağlantılar kurarak olumlu gelişmeler oluşabilir.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşen dolunay iş ve kariyer alanınızda etkisini gösterecek. İş konularınızda oluşan belirsizlikler söz konusu ise bu dolunay ile daha net sonuçlar elde edebileceksiniz. Maddi konularınızda dengeye bulmanız gereken bir dolunay olacak. Venüs Satürn karşıtlığı biraz daha disiplinli ilerlemeniz gerektiğini göstermekte. 

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya ortak kazançlar, finans konuları, ödeme ve alacaklar para dengesini oluşturacak durumların daha ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni ikili ilişkilerinizde iletişiminizi güçlendireceğiniz etkiyi sağlayacak. Yakın çevre bağlantılı destekler söz konusu olabilirken ortaklaşa yaptığınız işler varsa yeni projeleri hayat geçirebileceğiniz olumlu desteği görebilirsiniz.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay 9. Ev alanınızda etkisini gösterecek. Yabancılarla yapılan işler, hukuksal konular ya da eğitim gibi durumlarınız varsa bu konularda oluşan belirsizlikleri daha net bir şekilde ortaya koyan enerjiyi sağlayacak. Bazı yanılsamalarınız daha net ortaya çıkarken ikili ilişkilerinizde de dengeyi bulmanız gereken durumlar oluşabilir. Özellikle beraberlik veya ortaklık gibi konularda baskı oluşturmadan ilerleme sağlamalısınız.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha ön plana çıkacağı gündemlerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni maddi konularda oluşabilecek bir destek ya da yeni bir planın oluşabileceğini göstermekte. Günlük planlarınızda veya çalışma koşullarınızda oluşabilecek fırsat maddi kazanca dönüşecek etkiyi yaratabilir.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay ortak kazançlar, finans konuları, ödemelerinizi kapsayan alanda etkisini gösterecek. Bazı belirsizlikler daha net bir şeklide ortaya çıkabilir. Gözden kaçırdığınız ödemeler karşınıza çıkabilir. bazı gizli kalmış olayları da açığa çıkaracak olan bu dolunay özellikle çalışma alanınızda bulunan kişilerle daha dengeli ilerlemeniz gerektiğini hatırlatacak. Daha gerçekçi ilerlemeniz gerektiğini deneyimlerken bir taraftan da beklenmedik olumlu fırsatlarla karşılaşabileceğinizi göstermekte.

Perşembe günü oluşan Merkür Satürn üçgeni planlarınızı uygulamanız için gereken olumlu desteği sağlayacaktır. Geçmişe dayalı geciktirdiğiniz planları hayata geçirebilir, otorite figürlerinden destek görebilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız, ya da sağlık konularınızın daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni aşk, çocuklar veya keyif aldığınız konularda olumlu etkiyi yaratacak. Yeni planlar söz konusu olabilirken bazı risk gibi gözüken konularda fırsatlar elde edebilirsiniz.
Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay etkisini evlilik, beraberlik, ortaklık gibi konuları içeren alanınızdan alacaksınız.

Bazı belirsiz olaylar daha net ortaya çıkabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde denge kurmak biraz zorlaşabilir. Özel hayatınızda görmezden geldiğiniz konular daha açık şekilde ortaya çıkabilir

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya aşk, çocuklar, hobileriniz ya da keyif aldığınız konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni aile alanından alacağınız beklenmedik bir fırsatı ya da planlarınızı olumlu yönde destekleyecek yeni bir projeyi karşınıza çıkarabilir.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay çalışma koşullarınız, sağlık alanınız ve günlük planlarınızı kapsayan alanda etkisini hissettirecek. Ruhsal anlamda içinizde oluşturduğunuz belirsizlikler daha net bir şekilde ortaya çıkacak etkide olacak. Beklentilerinizin gerçeklik kısmını daha net bir şekilde ayırt edebileceksiniz. Çalışma koşullarınızda yeni düzenlemelere gidebilir şartlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya ev, aile yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni yakın çevre bağlantılı kişiler, arkadaş ya da kardeşlerinizden oluşabilecek olumlu bir desteğe işaret etmekte. İleriye yönelik planlarınızda oluşacak bir fikri ya da projeyi alacağınız destekle hayata geçirebilirsiniz.
Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay aşk ve çocuklar alanınızda etkisini hissettirecek.

Bazı belirsiz konular daha net açığa kavuşabilir. Yanılsamalarınızı daha açık bir şekilde fark edebilirsiniz. Beklentilerinizi daha gerçekçi bir boyutta ele alabilirsiniz. Uzak alanda bulunan kişilerden oluşacak baskı ya da sınırlamalar söz konusu olabilir. Yeni kararlar bazı sonlanmaları beraberinde getirebilir. İkili ilişkilerinizde ileriye yönelik planlarda ani kararlar söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

31- 6 Eylül haftalık burç yorumu
31- 6 Eylül haftalık burç yorumu

Sevgili Yay;

Haftaya iletişim, yakın çevre, kardeşler ya da eğitim konuları gibi durumların daha çok etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Salı günü kesinleşen Merkür Plüton üçgeni iş ve kariyer konularınız da oluşacak durumların bazı maddi fırsatlar oluşturabileceğine işaret etmekte.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay ev, aile yuva konularınız da etkisini hissettirecek. Aile içi konularda bazı belirsizlikler daha net bir şekilde açığa kavuşabilir. Beklentilerinizle değil de daha gerçekçi ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Finans konularında özellikle ödeme ya da kredi gibi konularda kısıtlanma ya da zorlanma söz konusu olabilir. Aile içinden beklediğiniz desteği göremeyebilir planlarınızı yeniden düzene koyabilirsiniz.

31- 6 Eylül haftalık burç yorumu
31- 6 Eylül haftalık burç yorumu

Sevgili Oğlak;

Haftaya maddi konular, para kaynaklarınızın işleyişi gibi durumların daha çok etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Salı günü oluşacak Merkür Plüton üçgeni uzak alanlardan oluşacak haberler ya da fırsatların olumlu desteği yeni projeleri ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay yakın çevre ilişkileriniz, kardeşlerle olan konularınız, eğitim ya da yayın içeren konularınıza ışık tutacak. Bu konularla oluşan belirsizlikler ya da yanılsamalar daha net bir şekilde ortaya çıkacak etkiyi yaratacak. Yeni kararlar almanız olası.

İkili ilişkilerinizde ya da beraberliklerinizde bu dolunay biraz zorlanabilirsiniz. Üzerinizde daha fazla baskı hissedebilir, otorite kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Maddi konularda ise olumlu fırsatları karşınıza çıkaracak bir dolunay etkisi sizi bekliyor. Perşembe günü yine Merkür’ün desteğiyle uzak alan kişiler ya da işlerinizde olumlu desteği yakalayabileceksiniz.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız etki oluşurken, özgürlüğünüz daha da bir önem kazanabilir. Salı günü oluşan Merkür Plüton üçgeni finans konularınız da oluşabilecek beklenmedik olumlu gelişmeleri ortaya çıkarabilir.

Çarşamba günü Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay kendi kazançlarınız ve maddi konularınız da etkisini hissettirecek. Parasal konularda oluşabilecek olan belirsizlikler daha açık şekilde ortaya çıkan etkiyi oluşturacak. Maddi konularınız da bazı kararlar almanız olası.

Çalışma koşullarınızda denge oluşturmanız gerekebilir. Üstlerinizle oluşabilecek otorite sorunları ortaya çıkabilir. Ya da ucu maddiyata dayalı beklentileriniz de yanılsama içerisinde olduğunuzu fark edebilirsiniz.
Perşembe günü Merkür’ün desteğiyle kredi alacak gibi beklentileriniz varsa olumlu desteği yakalayabilirsiniz.
Cuma günü yakın çevre bağlantılı ilişkilerinize biraz daha dikkat etmelisiniz.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya biraz enerjiniz düşük olarak başlamanız olası. Kendi içinize dönmek isteyebilir, daha çok içsel özgürlüğünüze ihtiyaç duyabilirsiniz. Salı günü beraberlikleriniz, ve ikili ilişkilerinizden destekleyici etki alacağınız bir enerjide olacaksınız. Sosyal alandan veya ileriye yönelik planlarınızı oluşturmanız için bazı destekleyici durumlar söz konusu olabilir.

Çarşamba günü sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay gerek ruhsal alandan gerekse kararlarınız adına bir çok şeyi netleştirmenize yardımcı olacaktır. Hayatınızda oluşan belirsizliklerin kararını daha net bir şekilde ele alabileceksiniz. Yanılsamalarınızı daha net görebileceksiniz.

Beklentileriniz doğrultusunda değil de daha gerçekçi ilerlemeniz gerektiğini fark edebileceksiniz. Aşk hayatınızda denge kurmanız gerekebilir. İleriye yönelik planlarda üzerinizde baskı oluşabilir. Yeni ve ani kararlar almanız olası.
Perşembe günü yine ikili ilişkiler ve sosyal alandan desteklenen etki altında olacaksınız.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)