Son Dakika Haberler

30 Kasım ay tutulması 2020! 30 kasım ay tutulması etkileri

30 Kasım ay tutulması 2020! 30 kasım ay tutulması etkileri
Okunma : Yorum Yap

30 Kasım ay tutulması 2020 günü, tutulma İkizler Burcunun 8. Derecesinde gerçekleşecek ve bu tutulmaya ANTARES denilen sabit yıldızın da kavuşumu olacak.

30 KASIM AY TUTULMASI 2020

Yükselen Kova burcunda yöneticisi Satürn gezegeni ise 12. Evde başrolde 🪐 Tutulma İkizler burcunda olduğu için de yöneticisi Merkür Akrep burcunun elinde. Venüsün de Akrep Burcuna geçtiği geçmiş günleri hesaba dahil edersek ortada İLETİŞİM VE İLİŞKİLER üzerine yoğunlaşan bir gündem çıkıyor 

Tutulma Türkiye’nin 12. evinde . Yani ünlü kadın kaybı, hastaneler, hapishaneler, kapalı mekanlar alanında yeni kararlara da işaret ediyor. ANTARES yıldızının baskınlığı yangınlar, ateşli hastalıklar ve savaşı işaret eder.

🪐30 Kasım ay tutulması 2020 günü; gizlenmiş bilgiler, yalanlar, aldatmalar, sahtekarlıklar, ticari dolandırıcılık gibi işlerin açığa çıkabileceği bir zaman. Ayrıca otorite figürlerinin zor durumda kalabileceği bir süreçtir. Artık vaadi dolmuş tüm ilişki ve ortaklıkların bitişine işaret eder.

30 Kasımda ki ay tutulmasının haritasında ise Neptün’ün ay düğümleri ile kare açıda olması dikkat çekiyor. Bir de Neptün’ün tam o gün direkt hareketine geçmesi de açıkcası ilahi iradenin devrede olacağını gösteriyor. Yani neyi hak ettiysek onun geri dönüşüyle karşılaşacağız. 

💫Bu tutulmada Aldebaran yıldızı etkin olacak. Bu yıldız Mikail meleği ile ilişkilendirilir. Hz.Mikail’in görevi doğa olaylarını kontrol etmektir. Doğa’da yağmur yağdıran, seller akıtan, kar yağdıran melek Hz. Mikail’dır. Bu yüzden Neptün’de aktif olacağından sel, aşırı yağış meydana gelebilir.

Ay nasıl ki aldebaran yıldızı ile kavuşum yapıyorsa, güneşte antares yıldızı ile kavuşum yapacak. Antares azrail ile ilişkilendirilir. Antares mars benzeri demektir. Savaş yıldızıdır. Acımasızlıkla alakalıdır ve ahlakla alakalı bir yıldızdır. 🪐

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)