Son Dakika Haberler

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
Okunma : Yorum Yap

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları  Haftalık burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 30 Kasım 6 Aralık 2020 burç yorumlarını haberimizde derledik. 

30 KASIM 6 ARALIK 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftalık koç burcu yorumu;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, eğitim, seyahat, yabancılarla olabilecek ortak işler gibi konuların daha çok ön planda ve etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz.

Pazartesi günü kesinleşen ve hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs Jüpiter karesi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularınızda duygusal zorlanmalara sebep olabilir. Ortaklaşa yürütülen işleriniz varsa ya da evlilik ve dış alanda denge kurmanız zorlaşabilir. Sevgi, para, değer gibi konularda abartı tutumlardan dolayı keskin kararlar gündeminize gelebilir. Kibir ve abartı tavır düşünceden uzak davranışlar size daha olumlu etkiler sunacaktır.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Boğa burcu yorumu;

Haftaya ortak kazançlar, ödemeler, alacaklar, eş geliri gibi finansal konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs Jüpiter karesi günlük planlarınızda ya da çalışma koşullarınızda oluşabilecek zorlukları açığa çıkarabilir. Özellikle yabancılarla ortaklaşa yürütülen işleriniz varsa planlarınızda aksamalar söz konusu olabilir.  Venüs Jüpiter karesi fazla fanatik durumları ya da abartı tutumları tetikleyebileceğinden dolayı radikal kararlar almamaya özen gösterin. Perşembe günü bu etkiye Satürn’de dahil olacağından dolayı hafta genelinde uzak alanda bulunan kişiler, uzak akrabalar ya da yabancılarla olabilecek konulara çok dikkat etmeniz gerekebilir.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık İkizler burcu yorumu;

Haftaya ikili ilişkiler, özel hayatınız, evlilik, ortaklık, beraberlik gibi konuların daha çok etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi aşk ve finans konularında oluşabilecek krizlere işaret etmekte. Finans konularında özellikle dış kaynaklı durumlarınız varsa risk oluşturacak durumlardan uzak durmalısınız. Fazla hırstan dolayı yanlış kararlar büyük kayıplara yol açabilir. Harcamalarınızda abartı durumlar içerisine girebilir ya da keyfi harcamalarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Hafta genelinde etkisini sürdürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn’de dahil olacak. Satürn bu konularda baskı oluştururken oluşmuş olan kayıpları daha net ortaya koyarak kaygı ve yetersizlik duygusunu ön plana çıkarabilir.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

 

Haftalık Yengeç burcu yorumu;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınızda oluşabilecek olaylar ve sağlık konularınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü etkisi devam eden Venüs Jüpiter karesi ev, aile ve beraberlik alanınızda etkisini hissettirecek hafta geneline yayılacak olan bu zorlayıcı etki denge kurmanızı zorlaştırabilir. Ev alanında oluşabilecek sıkıntılar parasal çıkışlara neden olabilecek durumlar oluşturabilir. Yer değişimi, taşınma ya da tadilat içeren durumlarla karşılaşmanız olası. Aile içi ilişkilerde abartı tutumdan uzak durmaya fazla fanatik düşüncelere çekilmeden ilerlemeye özen gösterin.
Perşembe günü bu etkiye Satürn dahil olacağı için mevcut durum yerini otorite problemlerine bırakabilir. Baskı oluşacak durumlar oluşabilirken yetersizlik ve kaygı duygusuna fazlaca yatkın olabilirsiniz. Keskin kararlar almadan otorite figürleriyle çekişmeye girmeden olayları değerlendirmeye çalışın.
Pazar günü Venüs’ün akrep burcuna geçmesiyle beraber aşk, çocuklar, hobileriniz, spor ve size keyif verecek konulara daha çok ağırlık vereceğiniz bir süreç başlayacak.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Aslan burcu yorumu;

Haftaya aşk hayatınız, çocuklarla ilgili gelişmeler ya da size keyif verecek konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü etkisi devam eden Venüs Jüpiter karesi iletişime dayalı konular, günlük planlarınız ya da yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşabilecek sorunları açığa çıkarabilir. Aile yakınlarınızdan birilerinin sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Çalışma alanınız varsa yakın temas kişilerle denge kurmak zorlaşabilir buna bağlı planlarınızda ani değişiklikler söz konusu olabilir.

Hafta genelinde bu etki süreceği için iletişimin ön planda olduğu konularda değer algılayışında abartı düşüncelerden uzak durmaya bakın kadın figürlerle oluşabilecek çekişmelere kibir içeren durumlardan uzak durmanız süreci daha olumlu kullanmanıza yardımcı olacaktır.
Perşembe günü bu etkiye Satürn dahil olacağı için iş kaynaklı konularda parasal sorunlar oluşabilir. Otorite figürleriyle denge kurmakta zorlanabilir fazla sınırlayıcı tutumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Başak burcu yorumu;

Haftaya ev, aile ve yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı gündemlerle başlayabilirsiniz. Pazartesi günü etkisi süren Venüs Jüpiter karesi maddi konulara dikkat çekecek. Parasal konularda risk alacak durumlar oluşabilirken bazı engellenmelerde söz konusu olabilir. Çocuklarla ilgili konularınız varsa maddi durumlara bağlı beklenmedik etkiler oluşabilir. Aşk hayatınızda denge ve değer algısına bağlı olarak çatışmalar ya da anlaşmazlıklar oluşabilir.
Hafta genelinde etkili olacak olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Otorite kurmak zorlaşacağı gibi üzerinizde baskı ya da yetersizlik duygusu hissetmeniz olası. Bu hafta aşk ve maddi konularda riskli kararlardan uzak durmaya özen gösterin. Hayatınızda sonlanmalar istemiyorsanız fazla kuralcı ya da baskıcı olmamaya çalışın.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Terazi burcu yorumu;

Haftaya iletişime dayalı konularınız, yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı oluşumlarınız varsa eğitim durumlarınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi ev, aile ve yuva konularınızda oluşabilecek olumsuz etkileri açığa çıkarabilir. Ev alanınızda bazı beklenmedik sıkıntılı durumlar ya da değişim tadilat gibi süreçler oluşabilir. Maddi denge kurmak zorlaşabilir ya da beklenmedik ödemeler denge kurmanızı zorlaştırabilir. Aile bireyleriyle sevgi ve değer olgusuna dayalı bazı sürtüşmeler söz konusu olabilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite kurmak zorlaşırken yetersizlik duygusu ya da sınırlanma hissi sizi biraz baskılayabilir. Oluşabilecek olaylar karşısında adil sonuçlar alamayabilirsiniz. Sakin radikal kararlar almadan dengede ilerlemeye gayret gösterin. Özellikle aile bireyleriyle sürtüşmeye girmeden fazla kuralcı olmadan hareket etmeye çalışın.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

30 Kasim 6 Aralik 2020 Haftalik Burc Yorumlari s Habernet

Haftalık Akrep burcu yorumu;

Haftaya parasal konular, maddi kaynaklarınızda ki gelir gider dengesi gibi finans konularının daha etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı konuları açığa çıkarabilir. Gizli kalmış bazı durumlar ortaya çıkabilir ya da kadın figürlerle bazı beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Abartı tutum ve olayları büyütmeden yaklaşım göstermeye çalışın.
Hafta genelinde etkisi devam edecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite kurmak zorlaşırken üzerinizde gizli bir baskı oluşabilir. Kendinizi sınırlanmış hissedebilir bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz varsa yakın çevre bağlantılı kişilerden oluşacak problemler yüzünden sıkıntılı durumlara çekilebilirsiniz. Sakin ve dengede kalmaya fazla kuralcı olmamaya dikkat etmeniz size daha yararlı etki sağlayacaktır.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Yay burcu yorumu;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Daha çok kendinize yönelik planlar oluştururken kendinizi çok daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir enerji oluşacaktır. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi maddi konularınızı gelir dengenizi ya da maddi kaynaklarınızın planlarını içeren durumları açığa çıkaracak etkiyi yaratacak. Özellikle iş kazançlarınız ya da ileriye yönelik planlarınızda olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda abartı durumlar söz konusu olabilirken buna bağlı dengesizlikler daha çok açığa çıkabilir. sosyal çevreniz ya da arkadaşlarınızla ucu maddiyata dayalı konularda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir.
Hafta genelinde etkisi sürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite ya da düzen kurmak zorlaşırken yetersizlik duygusu ya da engellenme gibi durumlar daha çok açığa çıkabilecek. Haftayı parasal konularda daha dikkatli geçirmeniz gerekebilir. Fazla kuralcı ve baskıcı olmamaya radikal ve keskin kararlar almamaya dikkat edin.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Oğlak burcu yorumu;

Haftaya biraz enerjiniz düşük başlayabilir kendinizi daha çok geri planda tutacağınız ruhsal olarak biraz düşük olacağınız etkiler daha çok görünür olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi iş ve kariyer konularınıza biraz dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Oluşabilecek olumsuz olaylar karşısında abartı tutumdan, kibirden fazla fanatik kararlardan uzak durmaya özen gösterin.
Hafta genelinde etkisi sürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite figürleriyle oluşabilecek sıkıntılar açığa çıkabilirken bazı sınırlama ve engellenmelerde söz konusu olabilir. Dış alanda oluşabilecek planlarınızda değişikliklere hazır olmanız gerekirken anne ya da kadın figürlerle de bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Genel olarak bu hafta bazı engellenme ve iptaller söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Kova burcu yorumu;

Haftaya sosyal konularınız, arkadaşlarınızla oluşabilecek organizasyonlar, ileriye yönelik planlarınızın ilerleyişi ya da iş kaynaklı maddi konularınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve haftaya etkisini vuracak olan Venüs Jüpiter karesi uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla ortak işler, seyahatler, hukuksal konular, eğitim ya da uzak akrabalarınızla oluşabilecek durumları açığa çıkaracak etkiyi yaratacak. Denge kurmakta zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilir özellikle kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Abartı tutumlar söz konusu olabilirken şansınız çok yerinde olamayacağından dolayı bazı engellenmeler söz konusu olabilir.

30 Kasım 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Balık burcu yorumu;

Haftaya iş ve kariyer konularınız dış alanda oluşacak planlarınızın ilerleyişi gibi etkilerin daha çok gündeminizde olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi finans konularına dikkat çekiyor. Ödeme, alacak, vergi, eş geliri ya da dış kaynaklı parasal konularınız varsa bu hafta oldukça dikkatli ilerlemeniz gerekebilir. Harcamalarınızda abartı durumlar söz konusu olabilir ya da beklentileriniz varsa planlarınızda oluşabilecek sıkıntılar söz konusu olabilir.
Hafta genelinde sürecek olan bu etkiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez sınırlama, engel yada iptal gibi durumlar oluşabilirken planlarınızda sıkıntı yaratacak değişimler oluşabilir. Esnek kararlar almaya fazla çatışmaya girmemeye kurallarınızda daha iyileştirici olamaya özen gösterin.
Pazar günü Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber uzak alan konular, eğitim, seyahat ya da hukuksal konularınız daha haraketli ve olumlu bir sürece geçecek.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)