Son Dakika Haberler

28 Temmuz Aslan yeniayı | Kral tahtına geçti

28 Temmuz Aslan yeniayı | Kral tahtına geçti
Okunma : Yorum Yap

28 Temmuz Aslan yeniayı… 28 Temmuz Perşembe günü saat 20.55’te Aslan burcunda bir yeniay meydana gelecek. Aslan burcunu Güneş yönetir. Güneş kendini parlatır ve ışığını yayar. Dolayısı ile aslan, sahnede olmakla yetenekleri sergilemekle alakalı. Aslan, ben demek, ego demek…

EGO SAVAŞLARI

Bu dönemlerde emrivaki konuşmalar, sert sözler, buyurgan cümleler ve ego görülür.  Jüpiter yeniay günü koç burcunda retro hareketine başlıyor. Aralarındaki olumlu açı ise bazı olayları abartabileceğimizi gösteriyor. Abartılı konuşmalar, fazla egolu haller gibi..

Ana Gündem

– Altın
– Sanatçılar
– Bitcoin 
– Şans oyunları
– Eğlence yerleri
– Aşk, İlişkiler ♥

Yeni ay dönemi başlatıcı etkilere sahiptir. Ay bütün evreyi tamamlamıştır ve artık yeni oluşumlar, yeni fikirler ve adımlar atılmalıdır. Yeni ay da ilişkiler kurmaya hevesli olacağız. Bu dönem ticari anlamda olumlu ilişkiler kurmak da mümkün.

Sağlık alanında kalp, omurga, üst mide, dolaşım sistemi ve sırt bölgesine dikkat etmeliyiz. Aslan burcu dünya astrolojisine göre; yöneticiler, ünlü kişiler, çocuklar, eğlence yerleri, lüks mekânlar, kumarhaneler, gazinolar, merkez yerler, başkentler, tiyatrocular, şov dünyası, altınla sembolize edilir. Bu dönem oldukça magazin haberlerine maruz kalabiliriz. Aynı zamanda ülkenin yöneticileri liderleri hakkında çıkan bir takım sansasyonel haberlerde çıkabilir. 

🌌 BURÇLARA GÖRE YENİAY 🌟

Koç ve Yükselen Koç; Yeni ay, aşk, özel hayat, flörtler, çocuklar, hobiler, sanatla ilgili konular üzerine olacaktır. Yeni bir aşk, hamilelik haberi, yatırımla ilgili konularda şanslı etkiler altında olabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa; Ev, yuva, aile ile ilgili konular, arsa alım satım işlemleri, yerleşim, gayrimenkul, alım-satıma ilişkin konular, aile içi ilişkiler, ev içi onarım tadilat üzerine olacak. Taşınmak, yer değiştirmek açısından da güzel etkilere sahipsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler; Yeni ayın etkisiyle beraber eğitime başlayabilir, kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Odak noktanız iletişim üzerine olacak. İnternet üzerinden alım- satım işlemleri ya da pazarlama konusunda şanslı haftadasınız. 

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Yeni ay, parasal anlamda sizi rahatlatabilir. Beklediğiniz bir terfi ya da maaş artımında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, dil öğrenmek, yayıncılık, yurt dışı ile ilgili işlerinizde de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz Aslan yeniayı | Kral tahtına geçti

Aslan ve Yükselen Aslan; Yeni ayın baş kahramanı sizsiniz. Tahta siz varsınız! Dış görünümünüz, kişisel istekleriniz, değiştirmek istedikleriniz, bitirmek istedikleriniz için harekete geçebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için bir şeyleri başlatabilirsiniz. Aslında kendinizi parlatacağınız, başarı alabileceğiniz bir süreç. Yeni girişimlerde bulunmak için güzel zaman. İşiniz için sosyal medya araçlarını kullanmak, basın-yayın- interneti kullanmak iyi olabilir.

Başak ve Yükselen Başak; Yeni ay sizin, korkular, sağlık, kontrol edilemeyen durumlar, yalnızlık hissi, arkadan dönen işleri öğreneceğiniz alanda gerçekleşecek. Bu konularda şifa, iyileşme, zihni arındırma, eski düşüncelere belki de eskiye dair ne varsa zihin temizliği yapacaksınız. Maddi açıdan ise gelirlerinizde artış olabileceği gibi beklediğiniz bir anlaşma- para- danışmanlık konularında da gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi; Yeni ay sizi arkadaşlık ilişkileri, umutlarınız yeşerebilir. Vizyonunuzu geliştirecek yeni ortamlara girebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İş teklifi alabilir, başvurularınız sonucunda dönüşler gelebilir. Çalışan teraziler ise iş yolculuğuna çıkabilir ve vizyonunuzu geliştirecek olaylarla karşılabilirsiniz. Aslında yeni ay size başka bir pencereden bakmanızı sağlayacak.

Akrep ve Yükselen Akrep; Kariyeriniz ile ilgili büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz, terfi alabilr, iş bulabilir, önemli bir projelerde görev alabilirsiniz. Sizin için için yeni ve bereketli bir dönemin kapısı aralanabilir.

Yay ve Yükselen Yay; Yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, basın yayın, eğitim, inançlar, hukuksal konular, uzak yolculuklar gibi alanlardan etkileneceksiniz. Hayatınızın geneline yansıyan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınız, yatırımlarla ilgili konularda sürpriz fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Yeni ay, maddi alan dediğimiz yerde gerçekleşecek. Para ile ilgili yeni gelir kaynakları elde edebilir, eş geliri, krediler, miraslar, burslar, ortaklaşa kazanımlar, dışarıdan elinize gelebilecek her türlü maddi kazanımlar konusunda şanslı olabilirsiniz. 

28 Temmuz Aslan yeniayı | Kral tahtına geçti

Kova ve Yükselen Kova; Evlilik, ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler yaşanabilir. Aynı zamanda sürpriz ortaklıklar da yapabilir, bu yönde teklifler de gelebilir. 

Balık ve Yükselen Balık;  Yeni ay döneminde sıkı bir diyet programına girebilirsiniz. Kilo almak isteyen ya da vermek isteyenler kendinizi bu alanda disipline edebilirsiniz. maddi anlamda kazançlı kontaklar kurabilir, kazançlarınızı arttırabilir, maddi anlamda harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)