Son Dakika Haberler

28 Eylül 4 Ekim haftalık burç yorumları | Haftalık burç yorumları

28 Eylül 4 Ekim haftalık burç yorumları | Haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 28 Eylül 4 Ekim haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 28 Eylül – 4 Ekim haftalık burç yorumları , Eylül Ekim ayı burç yorumları…

28 EYLÜL 4 EKİM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya finans konuları, ödemeler, alacaklar gibi parasal durumların ön planda olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Dış kaynaklı para konularınızda ya da varsa ortak kazanç alanlarınızda oluşabilecek olumlu fırsatlar finans alanında rahatlama etkisi yaratabilir. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi ikili ilişkilerinizde eş, beraberlik ya da ortaklık durumlarınızda iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamakta. Hırs ön plana çıkarken güç çekişmesinin de oluşabileceği durumları karşınıza çıkarabilir. Olaylarda fazla derinleşmek isteyebilir bununla beraber kıskançlık ve çekişme oluşabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konuların daha ön planda olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi günlük planlarınızda ve çalışma koşullarınızda oluşabilecek iletişim sorunlarını ortaya çıkarabilir. Planlarınızın işleyişinde dikte edici ve baskıcı olmaktan uzak durmaya özen gösterin. Güçlü kişilerle tartışma ortamına girmemeye özen gösterin. Fikirlerinizi ortaya koyarken güç çekişmesinden uzak durmaya çalışın. Seyahat programınız varsa oluşabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınız.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya günlük planlarınızın işleyişi, çalışma konularınız ya da iş koşullarınızı oluşturan durumların daha etkin olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi özel hayat ve finans konularında zorlayıcı etkiler yaratabilir. Maddiyata bağlı iletişim problemleri açığa çıkabilir ya da keyfinize yönelik harcamalarda sonrasında zorlayıcı durumlar oluşabilir. Risk almaktan uzak durmanız gerekirken para konularında gereksiz durumlardan uzak durmaya özen gösterin.
Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız varsa çocuklarla ilgili konular hobileriniz daha çok etkili olacağı bir süreç başlayacak. Yeni beraberlikler söz konusu olabilir ya da aşk alanında daha etkili ve olumlu durumlar oluşabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya aşk hayatınız, hobileriniz varsa çocuklarla ilgili konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi aile içi konularda iletişime dayalı zorlukları ortaya çıkarabilir. Fikirlerinizi ortaya koyarken güç çekişmeleri oluşabilir.

Baskıcı bir tutum içerisinde olabilir hırsla hareket etmek isteyebilir ya da manipüle oluşturacak stresli durumlar ortaya çıkabilir. Sakin olmaya ve baskıcı tutum sergilememeye özen gösterin. Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber ev, aile, yuva konularınız daha çok ön plana çıkacak. Daha çok evinizle planlar yapabilir aile içi dengeyi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ev içi tadilat ya da değişim söz konusu olabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ev, aile, yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi yakın çevre, kardeşlerle bağlantılı iletişim konularında oluşabilecek sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Günlük planlarınızda ani değişiklikler ya da engellemeler söz konusu olabilir. Fikirlerinizde daha hırslı tutuma çekilebilir hırs ve manipüle isteğiyle ilerleme gösterebilirsiniz. Her anlamda güç savaşından ve baskıcı tutumdan uzak durmalısınız.

Salı günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber iletişim, eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgili konular daha çok ön plana çıkacak. Güneş bu alanda olduğu sürece bu konularda daha çok denge arayışı içerisine girebilir, bazı konularda kolaylıkla uzlaşma sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya iletişim, eğitim, yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı konuların daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi maddi konulara dikkat çekecek etkiyi oluşturacak. Maddi konularda oluşabilecek atılımlarda risk alacağınız durumlardan uzak durmanız gerekmekte. Parasal konularda hırs oluşturacak durumlar ortaya çıkabilir, fikirlerinizi ortaya koyarken fazla baskıcı tutum içerisine girebilirsiniz.
Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber Maddi konular, parasal kaynaklar kazanç alanlarınız daha çok ön plana çıkacak. Maddi kaynaklarınızda yeni koşullar ortaya çıkarken daha kolay denge kuracağınız olumlu fırsatlarla da karşılaşabileceğiniz bir süreç başlayacak. Para konularında daha kolay denge sağlarken daha çok keyfinize yapacağınız harcamalarda gündeminizde olacaktır.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya maddi kazançlar, parasal konular ve değer olgularının daha çok ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi ev, aile alanınızda iletişimsel problemleri açığa çıkarabilir. Düşüncelerinizde hırs ve takıntı ön plana çıkabilir, aile içi konularda güç çekişmelerine dahil olabilirsiniz.

Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız denge sağlayabileceğiniz olaylara karşı uzlaşmacı olabileceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Kendi istekleriniz daha çok ön plana çıkarken bu süreçte kararsızlıklarınız biraz artabilir. Çarşamba günü oluşan Merkür Satürn karesi yine ev ve aile alanından sizi olumsuz etki altına alabilir. Üzerinizde baskı hissedebilir bazı konularda yetersizlik duygusuna girebilirsiniz. Otorite figürleri ya da aile büyüklerinden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı olumsuz durumları ortaya çıkarabilir. Gizli kalmış konulara daha çok eğilim sağlarken ortaya bazı gerçekler çıkarabilirsiniz. İçinizde ki düşünceleri dışa yansıtırken baskı ve hırstan uzak durmaya özen gösterin.

Salı günü Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu süreçte kendinizi biraz içe çekmek ruhsal alandan dinlenmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz daha düşük olabilir çok görünür olmak istemeyebilirsiniz.
Çarşamba günü yine yakın çevre bağlı iletişim konularında otorite kurmakta zorlanabilirsiniz. Planlarınızda beklenmedik değişiklikler olabilir buna bağlı üzerinizde fazla baskı hissedebilir ya da yetersizlik duygusuyla fazla karamsar olabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya biraz keyifsiz ve isteksiz başlayabilirsiniz. Ay’ın Akrep burcunda ilerlemesi sizi daha çok kendi içinize çekebilir. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi sosyal alan ve arkadaşlıklarınızda oluşabilecek iletişime bağlı krizleri ortaya çıkarabilir. Maddi konularda ileriye yönelik planlarınızda oluşacak krizden dolayı denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber sosyal alan, arkadaşlıklarınız, organizasyon planlarına bağlı konular daha çok gündeminizi oluşturacak. Yeni fırsatlar ve yeni kişiler hayatınıza dahil olabilir.
Çarşamba günü yine para konuları devreye girebilir. Merkür Satürn karesi maddi konularda ileriye yönelik planlarınızda sıkıntılı durumları ortaya çıkarabilir.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya sosyal konular, arkadaşlıklarınız organize olacağınız planların daha ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi iş ve kariyer alanınızda oluşabilecek iletişim krizlerini ortaya çıkarabilir. Fikirlerinizde güç savaşına girebilir ya da planlarınızda oluşabilecek değişikler yüzünden fazla hırslı davranışta bulunabilirsiniz.
Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber İş ve kariyer konularınız daha çok ön plana çıkacak. Denge kurmak, uzlaşmacı olmak daha kolaylaşırken yeni fırsatlara bağlı ortak çalışmalarda gündeminize sıklıkla gelebilir.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya iş ve kariyer konularınızın daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi uzak alanlardan ya da yabancı kişilerden oluşabilecek iletişim krizlerini karşınıza çıkarabilir. Beklenmedik gelişmeler planlarınızda oluşacak olumsuzlukları yaratabilir.
Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber eğitim, seyahat, hukuksal konular ya da yabancı kişilerle ortak işler gibi konular daha çok gündeminizi oluşturacak. Bu konularda daha kolay denge kurarken uzlaşmayı da sağlayabileceğiniz olumlu durumlarla da karşılaşabileceksiniz.

Çarşamba günü yine iletişim konularında olumsuz etkiler oluşabilir. Yabancı kişilerle otorite baskıları oluşabilir beklediğiniz desteği göremeyeceğiniz için bazı engellemelerle karşılaşabilirsiniz.
Perşembe günü yakın çevrenizle bağ kurmakta zorlanabilirsiniz. Fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar oluşabilir planlarınızda oluşabilecek değişikliklerden dolayı daha agresif bir tutuma girebilirsiniz.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla oluşabilecek işler ya da görüşmelerin çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Merkür Plüto karesi finans konularında ileriye yönelik planlarınızda oluşabilecek krizleri gündeminize taşıyabilir.

Salı günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber Finans konuları, ödemeler, alacaklar, krediler gibi konular daha çok ön plana çıkacak. Bu konularda denge arayışınız ya da yeni kaynaklar elde etmeniz biraz daha kolaylaşacak.
Çarşamba günü yine finans konuları gündeminizi oluşturacak.

Beklediğiniz destek oluşmayabilir ya da sosyal alandan otorite figürlerinden oluşacak engellemeler söz konusu olabilir. Perşembe günü maddi konularda beklenmedik ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Para konularında denge kurmakta zorlanacağınız etkilerle karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)