Son Dakika Haberler

27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 burç yorumları

27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 27 Temmuz – 2 Ağustos 2020 burç yorumları , 27 – 2 Ağustos haftalık burç yorumu…

27 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2020 BURÇ YORUMLARI

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Koçlar;

Haftaya Ay’ın Akrep burcunda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Finansal konular ödemeler, alacaklar, krediler ya da vergi durumları gibi parasal etkilerin ön planda olacağı gündemler oluşabilir. Finans konuların da risk almaktan uzak durmaya özen gösterin. Özellikle kredi beklentileriniz varsa bazı engel ya da gecikmeler söz konusu olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi yakın çevre ilişki ve iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte.

Özellikle Pazartesi ve Salı günleri yeni anlaşma ya da başlangıç gibi durumlarınız varsa, oldukça dikkatli hareket etmelisiniz. Gözden kaçıracağınız herhangi bir detay daha sonrası kayıp yaşamanıza neden olabilir.
Pazartesi ve Salı etkin olan Merkür Mars karesi aile alanında agresyon oluşturabilecek durumlar yaratabilir. İletişim tarzınız sakin ve yapıcı yönde olmalı.

Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni aile alanından beklenmedik olumlu destek oluşabileceğine işaret etmekte. Yine aynı gün oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı iletişim ve düşünceler de abartı tutum içerisine girebileceğinizi göstermekte. Halen devam eden Jüpiter Neptün sekstili oluşabilecek iş fırsatlarını göstermekte. Yapmanız gereken bazı noktaları kafanız da büyütmeden fırsata çevirmenizdir.

Hafta sonu iş ve kariyer konularınız daha ön plana çıkacak. Cumartesi günü oluşan Merkür Plüton karşıtlığı gücünüzü kontrollü kullanmanız gerektiğini göstermekte. Oluşan olaylar ya da fırsatlar da hırs dan uzak kararlarla ilerleme göstermeniz gerekmekte. Denge de kalmayı sağlayabilirseniz güçlü fikirlerle yeni oluşumlar yaratabilirsiniz. Yine hafta sonu oluşan Güneş Uranüs karesi maddi konular da sıkıntı oluşturabilir.

Özellikle zevki konular da harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Pazar günü agresyonunuza oldukça dikkat etmeniz gerekmekte. Mars Jüpiter karesi olayları fazla büyütmenize tepkinizi kontrolsüz uygulamanıza neden olabilir. Özellikle dış alanda sakin ve kontrollü hareket etmeniz gerekebilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya ikili ilişkiler, beraberlik, evlilik, ortaklık gibi konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. iletişim daha ön plana çıkabilir özel hayatınızı içeren konulara daha çok yönelebilirsiniz.Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi maddi konular da oldukça dikkatli hareket etmeniz gerektiğini göstermekte. Özellikle sosyal alandan oluşacak maddi sorunlar ya da yanılacağınız durumlar oluşabilir. Aldanmalara açık etki de olacağınız için ucu paraya dayalı konular da hızlı hareket etmemenizi tavsiye ederim.

Yine Pazartesi ve Salı günü etkin olan Merkür Mars karesi iletişime dayalı konular da zorlanmalar oluşabileceğini göstermekte. Öfkenizi kontrol altına almakta zorlanabilir, iletişiminizi agresif yansıtabilirsiniz. Özellikle yakın çevre ya da kardeşlerle olan iletişiminiz de tartışmaya açık durumlar oluşabilir.

Perşembe günü oluşan Merkür Jübiter karşıtlığı uzak yer ya da kişiler bağlantılı konuları ön plana çıkaracak. Bu alan da oluşabilecek fırsatlar olabilir. Olay ya da konuları değerlendirirken abartıdan uzak yaklaşım da bulunursanız fırsatları elde etmiş olabilirsiniz. Yine aynı gün etkin olan Merkür Neptün üçgeni ileriye dönük planlarınız da beklentinizi karşılayacak olumlu fırsatların oluşabileceğini göstermekte. Sosyal alan ya da arkadaşlarınızdan oluşabilecek bir destek de söz konusu olabilir.

Hafta sonu oluşan Merkür Plüton karşıtlığı uzak alanlar da bulunan kişiler, ya da yabancılarla yapılan işleriniz varsa bu konular da güç gösterisinden uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Fazla takıntı ya da hırstan uzak ilerleme göstermelisiniz. Gücünüzü kontrollü ele alırsanız bazı fırsatları elde edebileceğinizi bilmelisiniz.

Cumartesi ve Pazar günü etkin olan Güneş Uranüs karesi aile alanın da oluşacak gergin ya da ani değişim gösterecek konular oluşabileceğini göstermekte. Özellikle erkek figürlerle iletişime dikkat etmeniz de yarar var. Bazı ani kararlar söz konusu olabilir. Öfkenizi kontrol altında tutmanız gerekebilir. Eğer seyahat planınız varsa sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Araç kullanımınız olacaksa çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili ikizler;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma alanınız ya da varsa takım arkadaşlarınızla oluşan konuların daha çok ön plana çıkacağı etkiler oluşabilir. İletişiminize biraz dikkat etmeniz gerekebilir, ya da planlarda aksilikler söz konusu olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi iş alanından zararlı etkiler ya da yanılsamaya açık durumlar olabileceğine işaret etmekte.

Özellikle yeni bağlantılarınız varsa her detaya özellikle dikkat etmelisiniz. Yine Pazartesi ve Salı günü etkin olan Mars Merkür karesi maddi konulara da dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Özellikle sosyal alanda oluşacak harcamalar ya da maddi konularda agresif durumlar ya da hesapta olmayan harcamalar oluşabilir.

Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni iş alanından oluşabilecek fırsatın maddi kazanca dönüşebileceği ya da beklenti de olduğunuz parasal bir durumun oluşabileceğini göstermekte. Geçmiş de kaçırdığınız bir fırsat yeniden gündeminize gelebilir. Yine Perşembe günü oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı maddi konular da daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Özellikle kredi ya da alacak gibi bir durum söz konusu ise temkinli ilerlemeniz de yarar var.

Hafta sonu etkisi hissedilecek Güneş Uranüs karesi yakın çevre ya da kardeşlerle iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Ani gelişecek olaylar ya da kararlar söz konusu olabilir. Tepkilerinizi beklenmedik ölçüde yansıtmanız mümkün. Ani parlamalardan ya da keskin kararlardan uzak durmalısınız. Yine hafta sonu oluşan Mars Jüpiter karesi olayları abartabileceğiniz etki yaratabilir. özellikle para konularında hırslı durumlardan uzak durmalısınız. Sosyal alandan agresif durumlar söz konusu olabilir. Dikkatli olmanız da yarar var.

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya aşk konuları, çocuklar ya da size keyif verecek konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Keyfinize yönelik konularda harcamalarınıza dikkate etmeniz gerekebilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi uzak alanlarda bulunan kişilerden oluşabilecek hayal kırıklığı ya da aldanma yaratacak durumlar ortaya çıkarabilir. Özellikle gizli kalmış bir konu gündeme gelebilir. Eğitim konularınız ya da hukuksal durumlarınız söz konusuysa yanıltıcı etki de olacağınız için daha dikkatli hareket etmeniz gerekebilir.

Pazartesi ve Salı günü etkin olan Merkür Mars karesi iş alanında zorlayıcı etkiler yaratabilir. İletişim kurarken daha agresif tutuma geçebilirsiniz. Duygusal kararlar sizi zorlayabilir. İletişiminiz daha savaşçı bir hal alabileceği için sakin ve temkinli olmanız size fayda sağlayacaktır. Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni uzak alan bağlantılı işleriniz ya da seyahat konularınız varsa beklenmedik olumlu destek alabileceğinize işaret etmekte.

Özellikle kaçırdığınız bir fırsat ya da ertelediğiniz bir iş varsa tekrardan gündeminize gelmesi muhtemel. Yine Perşembe günü oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı ikili ilişkilerinize biraz dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Abartma, büyütme gibi duygusal çıkışlar oluşabilir. Denge de ilerlerseniz olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Hafta sonu oluşan Merkür Plüto karesi yine bu etki ye bu sefer güç çekişmesi ekleyebilir. Düşüncelerinizi daha hırslı aktarmak isteyebilir, manipüle edici tutum sergiliyebilirsiniz. Dygusal düşünceleriniz daha yapıcı tutumla aktarırsanın güçleneceğiniz desteği sağlarsınız. Pazar günü oluşan Güneş Uranüs karesi parasal konular da ani harcamalar dan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle sosyal alanda yapacağınız harcamalar para kaybına neden olabilir. Yine aynı gün oluşan Mars Jüpiter karesi ikili ilişkileriniz de sert tutumlar olabileceğini göstermekte. Agresyona oldukça fazla dikkat etmelisiniz

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ev, aile yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Duygularınızı ortaya koymak zorlaşabilir ya da üzeriniz de oluşacak baskı sizi gün için de zorlayabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi finans konuların da ileriye dönük planlarınız varsa bazı hayal kırıklıkları oluşabileceğine işaret etmekte. Özellikle sosyal alandan bağlantılı kişilerle ucu finansa dayalı işleriniz varsa oldukça dikkatli hareket etmelisiniz. Yanılsamaya açık bir etki de olacağınız için kandırılma ya da beklentinizin oluşmaması gibi sonuçlar söz konusu olabilir.

Pazarstesi ve Salı günü etkin olan Merkür Mars karesi yabancılarla olan iletişiminiz ya da uzak alan da bulunan kişilerle olan bağlantılarınız da iletişime dayalı sıkıntılar oluşabileceğini göstermekte. Bazı gizli durumlar ortaya çıkması muhtemel, bu durumlar agresif tartışmalar yaratabilir. Sakin ve duygusal hassasiyet göstermeden ilerleme sağlamanız size yararlı olacaktır.

Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni finans konuların da kredi alacak vs gibi beklentileriniz varsa olumlu desteği sağlayacaktır. Beklenmedik fırsatlar söz konusu olabilir. Yine Perşembe günü oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı gün için de oluşan planlarınız da düşüncelerinizi abartıdan uzak yansıtmanız gerektiğini göstermekte. Kontrollü hareket ederseniz planlarınızı daha sistemli oluşturabilirsiniz.

Hafta sonu bu etkiye Merkür Jüpiter karşıtlığı eklenecek güç çekişmesi ya da manipüle edecek durumlardan uzak durmalısınız. Hırsınızı kontrollü kullanırsanız gücünüz size destek olacak etkiyi yaratabilir.
Pazar günü aktif olan Güneş Uranüs karesi özellikle dış ortamlar ya da iş alanın da zorlayıcı etkiler oluşabileceğine işaret etmekte. Ani beklemedik olaylar söz konusu olabilir. Hızlı bir değişim ya da bir karar oluşabilir. Sakin ve daha temkinli olmanız gerekebilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Başak;

Haftaya iletişim, yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı konuların daha ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Üzeriniz de oluşacak gizli bir baskı gün için de duygularınızı ortaya koymanız da zorlayıcı etki yaratabilir. yine pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi ikili ilişkileriniz de ortaklık ya da bereberlikleriniz de oluşabilecek hayal kırıklığı olabileceğine işaret etmekte. Özellikle iş alanında bağlantılarınız varsa daha dikkatli olmanız gerekmekte. Yanılsamaya ya da aldanmaya açık bir etki altında olacağınız için kararlarınızı daha dikkatli ele almalısınız.

Pazartesi ve Salı günü etkin olan Merkür Mars karesi özellikle sosyal alandan oluşabilecek maddi krizler olabileceğine işaret etmekte. İleriye dönük finans beklentiniz varsa ertelenme söz konusu olabilir. Parasal konular da daha sakin ve dikkatli ilerlemelisiniz. Arkadaşlarınızla oluşabilecek maddi tartışmalardan da uzak durmanız gerektiğini hatırlayın.

Perşembe günü kesinleşen Merkür Neptün üçgeni ileriye yönelik planlarınız da ortaklık ya da beraberlik gibi durumlarınız da oluşabilecek olumlu bir fırsat olabileceğine işaret etmekte. Özellikle geçmiş de oluşan bir fırsat söz konusuysa yeniden karşınıza çıkabilir. İş alanından maddi bir kazanca işaret edebilir. Yine Perşembe günü oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı sosyal alan ve aşk arasında ki denge de zorlanabileceğinizi göstermekte. Abartı düşüncelerden uzak hareket etmeniz yarar sağlayabilir.

Hafta sonu bu etkiye Merkür Plüto karşıtlığı eklenecek. Güç savaşına girmeden manipüle edici durumlardan uzak durarak hareket etmelisiniz. Kendi gücünüzü kontrol altına alırsanız yararlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Pazar günü aktifleşecek Güneş Uranüs karesi yabancılar ya da uzak alanda bulunan kişilerle oluşabilecek ani gelişmeler olabileceğini göstermekte. Özellikle beklenmedik gelişmeler ya da kararlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya parasal konuların maddi kazanç denge ve planlarını içeren durumların daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. İleriye yönelik hesaplamalar ya da atılımlar daha çok gündeminiz de olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi özellikle yabancılarla olan işleriniz ya da çalışma planlarınız varsa oldukça dikkatli ilerlemeniz gerektiğini göstermekte. Aldanma yada yanılsamaya açık olacağınız için planlar da hızlı kararlar almamanızı ya da beklentilerinizi düşük tutmanızı tavsiye ederim.

Pazartesi ve Salı günü etkin olan Merkür Mars karesi ikili ilişkiler ya da ortaklık gibi konularda iletişime dayalı sıkıntılar oluşabileceğine işaret etmekte. Fikirlerinizi daha agresif yansıtabilir, ya da daha duygusal tepkiler verebilirsiniz. Sakin ve yapıcı ilerlemeniz size yarar sağlayabilir. Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni özellikle iş alanında oluşabilecek olumlu proje ya da fikir desteği olabileceğini göstermekte. Özellikle geçmiş de kaçırdığınız bir fırsat söz konusuysa yeniden gündeminize gelebilir.

Beklenmedik olumlu planlar söz konusu olabilir. Yine Perşembe günü etkisi oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı iş ve aile arasında ki denge de zorlanma yaratabilir. abartı tutum ve düşünceden uzak ilerlemelisiniz. Hafta sonu bu etki ye Merkür Plüto karşıtlığı dahil olacak. Aile alanında oluşan konular da gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz. Manipüle edici ve hırslı tutum dan uzak durursanız daha olumlu ilerleme oluşturabilirsiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi parasal konular da ani beklenmedik gelişmeler oluşabileceğine işaret etmekte. Özellikle sosyal alandan oluşabilecek harcamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. İleriye yönelik finan beklentileriniz varsa bazı değişimler söz konusu olabilir. Hızlı kararlardan uzak durmanız gerektiğini unutmayın.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya Ay’ın sizin burcunuz da ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz enerji oluşacaktır. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi finans konularında özellikle keyfe yönelik harcama ve kararlarda aldanmalar ya da hayal kırıklığı oluşabileceğine işaret etmekte. Özellikle zevke yönelik konularda çok dikkatli olmalısınız.

Pazartesi ve Salı günü etkisi hissedilecek Merkür Mars karesi yabancılarla oluşan planlarınız da bazı sıkıntılı durumlar ortaya koyabilir. Özellikle iletişim kurmak zorlaşabilir. Agresif ve fazla duygusal tavırdan uzak durmanız gerekebilir. Perşembe günü oluşacak Merkür Neptün üçgeni uzak alanda bulunan kişiler den oluşabilecek beklenmedi fırsata işaret edebilir. Ya da ani bir seyahat söz konusu olabilir. Aşk alanından da aldığınız bu etki ilişkiniz de oluşacak olumlu bir etkiyi sağlayabilir.

Yine Perşembe günü oluşan Merkür Jüpiter karşıtlığı iletişime dayalı konular da özellikle yakın çevre ya da akrabalarla olan durumlar da abartı tavır ve düşünceden uzak durmanız gerektiğini göstermekte.
Hafta sonu bu etki ye Merkür Plüto karşıtlığı dahil olacak güç savaşına girmeden hırsa dan uzak tavırlarla ilerlerseniz olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi özellikle ortaklık ya da beraberlikleriniz de oluşabilecek ani olaylar olabileceğine işaret etmekte. Beklenmedik hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Karar alırken daha sakin düşünmeniz gerektiğini hatırlayın. Yine Pazar günü etkin olan Mars Jüpiter karesi gün için de planlarınız da oluşabilecek sorunları göstermek te. Agresyondan uzak olayları büyütmeden değerlendirmenizi öneririm.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Yay;

Haftaya daha geri planda durmak isteyeceğiniz ya da enerjinizi çok gösteremeyeceğiniz etkiyle başlıyorsunuz. içe çekilme ya da planlarınız da isteksizlik söz konusu olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi özellikle beraberlik ya da aile alanından oluşabilecek hayal kırıklığı gibi durumları ön plana çıkarabilir. Beklentilerinizi karşılamayacak gelişmeler söz konusu olabilir.

Pazartesi ve Salı günü etkisi hissedilecek olan Merkür Mars karesi finans konularında daha dikkatli davranmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle keyfi harcamalar sıkıntı yaratabilir. Aşk alanınızdan da alacağınız bu etki ucu maddiyata dayalı fikir çatışmalarını ortaya koyabilir. Agresif tutumdan uzak durmanızı öneririm.
Perşembe günü kesinleşen Merkür Neptün üçgeni aile alanından oluşabilecek beklenmedik bir desteğe işaret etmekte. Maddi oluşabilecek olumlu bir gelişme ya da ev alımı gibi sürpriz bir gelişme söz konusu olabilir.

Yine Perşembe günü aktif olan Merkür Jüpiter karşıtlığı kendi kazanç konularınız da abartı tutum ya da fikirle hareket etmekten uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Kararlarınızı daha dikkatli ele almalısınız.
Hafta sonu bu etki ye Merkür Plüto karşıtlığı dahil olacak. Maddi konularda oluşan planlarınız da güç isteği ya da kendinizi manipüle edecek tutumdan uzak durmalısınız. Gücünüzü kontrol altın da tutabilirseniz olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi uzak alanda bulunan kişilerle işleriniz varsa planlarınız da ani değişiklik olabileceğini göstermekte. Özellikle seyahat planınız varsa dikkatli olmanız gerekebilir. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Parasal konular ya da risk almanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Sakin ve hızlı karar almadan ilerlemelisiniz.

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Oğlak;

Haftaya sosyal alandan alacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla oluşabilecek planlar gündeminizi oluşturabilir. Ya da işe yönelik maddi konular daha ön plana çıkabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi çalışma konularınız da iletişim ve yakın çevre bağlantılarınıza dikkate etmeniz gerektiğini göstermekte. Özellikle planlarınız da yanıltıcı etkiler oluşabilir ya da beklentilerinizi karşılanmaması durumun da hayal kırıklığı oluşabilir. Yeni projeleriniz varsa oldukça detaylı ve dikkatli ele almanız gerektiğini hatırlayın.

Pazartesi ve Salı günü etkisi hissedilecek olan Merkür Mars karesi aile içi ve ikili ilişkilerde iletişiminiz de zorluk oluşturabilir. Duygusal hassasiyet oluşabileceği için fikirlerinizi yansıtırken daha sakin olmanız da yarar var. Agresif tutum dan uzak durmaya özen gösterin. Perşembe günü etkin olan Merkür Neptün üçgeni beklenmedik olumlu fırsat proje ya da planlar oluşabileceğine işaret etmekte. Özellikle geçmişe dayalı kaçırdığınız bir fırsat yeniden gündeminize gelenilir.

Destek alacağınız olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Yine Perşembe günü etkin olan Merkür Jüpiter karşıtlığı fikirlerinizi yansıtırken abartı tutumdan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Hafta sonu bu etki ye Merkür Plüto karşıtlığı dahil olacağı için güç ve hırs oluşturacak fikirler yansıtmamanızı tavsiye ederim . Gücünüzü kontrollü yansıtırsanız olumlu desteği göreceksiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi parasal konular da riskli kararlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Ani gelişmeler ya da beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Keyfe yönelik durumlar da daha dikkatli hareket etmelisiniz.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya iş kariyer konularının daha etkin olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Daha çok dış alanda etkin olabilir planlarınızı buna göre oluşturabilirsiniz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi gerek aşk gerek maddi alanda oluşabilecek zararlı etkiyi göstermekte. Hayal kırıklığına açık bir enerji olacağı için maddi konularda beklentilerinizi karşılayamayabilirsiniz. Kararlarınız da oldukça dikkatli hareket etmeniz gerektiğini hatırlayın. Keyfi harcamalar da sıkıntılı durumlar oluşabilir aldanmaya açık olacağınız için gözden kaçırdığınız bir detay size farklı sonuçlar yaratabilir.

Pazartesi ve Salı günü ekişi hissedilen Merkür Mars karesi çalışma alanında iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Özellikle yakın çevre bağlantılı kişilerle iletişim zorlaşabilir. Daha agresif bir tutum içerisine girebilir, hassas kararlarla yanlış sonuçlar elde edebilirsiniz.Perşembe günü kesinleşen Merkür Neptün üçgeni yine çalışma koşullarınız da olumlu maddi gelişmeler olabileceğini göstermekte.

Beklenmedik bir fırsat söz konusu olabilir. Yine Perşembe günü etkin olan Merkür Jüpiter karşıtlığı duygusal fikirleriniz de abartı tutumdan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Ruhsal yansıtmanızı büyük tepkilerle ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonu bu etkiye Merkür Plüto karşıtlığı ekleneceği için fikirlerinizi yansıtırken güç savaşından uzak durmanız gerektiğini hatırlayın. Gücünüzü olumlu yansıtırsanız olumlu gelişmeler oluşturabilirsiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi evlilik beraberlik ya da aile alanın da oluşabilecek ani gelişmeler işaret etmekte. Beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Özellikle aile büyükleriyle oluşabilecek durumlar söz konusu olabilir. Planlarınız da değişiklik olabileceği için tutumunuz daha agresif etki de olabilir. Sakin olmanız ve hızlı kararlardan uzak durmanız size yarar sağlayacaktır

27 Temmuz - 2 Ağustos 2020 burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya seyahat konuları, uzak alanda bulunan kişiler ya da yabancılarla oluşabilecek iş planlarının daha ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Neptün karesi aile, ev ve yuva konularıyla alakalı durumlar da oluşabilecek yanılsatıcı etkilere işaret etmekte. Özellikle aile alanında beklentilerinizi karşılamayacak durumlar oluşabilir. Hayal kırıklığına açık bir etki de olacağınız için planlarınızı daha dikkatli oluşturmanızı tavsiye ederim.

Pazartesi ve Salı günü etkisi hissedilecek olan Merkür Mars karesi özellikle maddi konular da oluşabilecek sıkıntıya işaret etmekte. Keyfi konular da harcamalara dikkat etmelisiniz. Beraberlikleriniz varsa maddi konular da fikir ayrılığı ya da stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü oluşan Merkür Neptün üçgeni aşk hayatınız da oluşabilecek olumlu bir gelişmeye işaret etmekte. Yalnızsanız hayal ettiğiniz bir birliktelik başlatabilirsiniz. Ya da birlikteliğiniz de oluşacak yeni adımlar oluşabilir.

Yine Perşembe günü etkin olan Merkür Jüpiter karşıtlığı sosyal alandan bulunan arkadaşlarınızla oluşabilecek fikir ayrılığını göstermekte. Aradığınız desteği bulamayabilir düşüncelerinizi daha abartılı bir tutumla yansıtabilirsiniz.
Hafta sonu bu etkiye Merkür Plüto karşıtlığı dahil olacak. Güç çekişmesinden ve hırstan uzak durarak fikirlerinizi yansıtmalısınız. Gücünüzü kontrol altına alırsanız olumlu desteği elde edebilirsiniz.

Pazar günü kesinleşen Güneş Uranüs karesi yakın çevre konuların da oluşabilecek ani olaylar olabileceğine işaret etmekte. Planlarınız da ani değişimler söz konusu olabilir. Ya da kardeşler bağlatılı konular da hızlı kararlar söz konusu olabilir. Maddi konularda da fevri adımlardan uzak durmalısınız. Abartı durumlar para kaybı oluşturabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)