Son Dakika Haberler

26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumları

26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumları…

26 EKİM – 1 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumları

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, seyahat konuları ya da yabancı kişilerle oluşacak iş planlarınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi iş, kariyer ve toplumsal konularda oluşabilecek krizlere işaret etmekte. Olası çatışmalara karşı olayları değerlendirirken abartı düşünceden ve fazla sınırlayıcı olmaktan uzak durmalısınız. Tartışmalara açık bir etki olacağından olayları başlatan taraf olmadan yapıcı bir şekilde hareket etmelisiniz. Yine pazartesi günü oluşan Venüs Jüpiter üçgeni çalışma koşullarınızda oluşabilecek fırsatları karşınıza çıkarabilir ve bu fırsatlar maddi kazanca dönüşebilir.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

boğa burcu

Sevgili Boğa;

Haftaya ortak kazançlar, finansal oluşumlar, ödemeler, alacaklar gibi parasal konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi uzak alanda bulunan kişilerle oluşabilecek çatışmaları ortaya çıkarabilir. Seyahat konuları, eğitim ya da yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu konularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Beklenmedik gelişecek olaylar kriz durumları oluşturabilir tartışmaya açık bir etki olacağı için ani kararlardan ve fevri davranışlardan özellikle uzak durmalısınız. Yine Pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı ikili ilişkilerinizde oluşacak iletişim problemlerini açığa çıkarabilir. Fikir anlaşmazlıkları oluşabileceği için ani kararlar gündeminize gelebilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, beraberlikleriniz gibi konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi sosyal alandan alacağınız olumsuz etkileri açığa çıkaracak. Aynı zamanda parasal konularda da dikkatli ilerlemeniz gerektiğini göstermekte. Hırsla alınacak kararlardan ya da ani girişimlerden uzak durmalısınız. Geçmişe dayalı ödemeler karşınıza çıkabilir vergi, kredi gibi konularda sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı sağlık konularında dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Günlük planlarınızda oluşabilecek aksaklıklara hazırlıklı olmalısınız. Çalışma ortamınızda bulunan kişilerle fikirsel tartışmalara girmemeye özen gösterin.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız ve sağlık konularınız daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi ikili ilişkiler, evlilik ortaklık gibi konularda zorlayıcı etkileri açığa çıkaracaktır. Özellikle beraberlik ya da ortaklıklarınızda ani ve fevri kararlardan çatışma oluşturacak durumlardan ve agresyondan uzak durmalısınız. Otorite oluşturmak zorlaşacağı için kurallarınızı daha sert bir şekilde uygulamak isteyebilirsiniz. Yine pazartesi günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı aşk alanınızda ve arkadaşlıklarınızda oluşabilecek iletişim problemlerini açığa çıkarabilir. Fikir çatışmaları, kıskançlık oluşabilecek durumlar ya da gizli konuların açığa çıkacağı durumlar söz konusu olabilir.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya aşk hayatınız varsa çocuklar ya da hobilerinizi içeren konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi çalışma alanınızda ya da günlük planlarınızda oluşabilecek olumsuz durumları ortaya çıkarabilir. Uzak alanda bulunan kişiler, yabancılarla olan ortak işler ya da seyahat konularınız varsa planlarınızda oluşabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Agresif durumlara açık bir etki oluşacağından ani kararlardan tartışma oluşacak durumlardan uzak durmalısınız. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı ev ve iş alanınızda ani alınacak kararları ortaya çıkarabilir. Özellikle geçmişe dayalı konularda oluşabilecek fikir çatışmaları ya da tartışmalar oluşabilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

26 Ekim – 1 Kasım haftalık burç yorumları

Haftaya ev, aile ve yuva konularınızla ilgili oluşacak durumların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi finans konularında riskli durumları açığa çıkarabilir. Özellikle keyfe yönelik harcamalarda aşırılığa kaçabilirsiniz. Hesapta olmayan harcamalardan dolayı sıkıntılı durumlar oluşabilir. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı iletişim alanında tartışmaya açık durumlar oluşturabilir. Eğitim ya da seyahat konularınız varsa bu alanda ani değişimler planlarda gecikmeler söz konusu olabilir. fikir çatışmalarına açık bir etki oluşacağından ani kararlardan uzak durmaya özen gösterin.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya maddi iletişim konuları, yakın çevre ya da kardeşler bağlantılı olabilecek durumlar ya da eğitim alanınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi ikili ilişkiler ve ev, aile konularınızda oluşabilecek olumsuz durumları açığa çıkarabilir. Evlilik, beraberlik ortaklık gibi konularda geçmişe dayalı krizler yeniden gündeminizi oluşturabilir.

Agresyon oluşacak durumlar söz konusu olabileceğinden ani ve abartılı kararlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı maddi konularda özellikle ödeme, alacak ya da kredi gibi durumlarda ani plan değişikliği ortaya çıkarabilir. Geçmişe dayalı para konuları tekrardan gündeme gelirken beklenmeyen bir ödemede söz konusu olabilir.

Hafta genelinde etkisi sürecek olan Venüs’ün Jüpiter Plüto ve Satürn ile yapacağı olumlu kontak aile alanından beklenmedik kişilerden alacağınız olumlu destek ya da fırsatları karşınıza çıkarabilir. Ev alanınızda oluşabilecek yeni bir gelişme söz konusu olabilir. Aşk konularında da olumlu etkiler oluşabileceğinden hesapta olmayan yeni ve kalıcı bir başlangıç gündeminizi oluşturabilir. Yalnız Merkür retrosunu hatırlayarak ilerleme sağlamanız size daha yararlı etki yaratacaktır.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya parasal konular, maddi kazançlarınız ya da para dengesini oluşturacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi çalışma alanınızda veya günlük planlarınızda oluşabilecek sıkıntılı durumları ortaya çıkarabilir. İletişime bağlı konularda zorlanabilir agresif durumlar oluşabileceğinden bazı sonlanmalar oluşabilir. Yakın çevre bağlantılı kişilerle çatışma içerisine girebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz söz konusu ise plan değişimine ve kazalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Sağlık alanından da alacağınız bu etki bağışıklığınıza ve sakarlıklara dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı evlilik, ortaklık, beraberlik gibi konularda oluşabilecek ani kararları gündeminize taşıyabilir. Fikir çatışmaları, iletişim kopuklukları söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya ay’ın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymanız gereken konularda daha rahat etkiler altında olacaksınız. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi parasal konularda riskli oluşumlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle keyfe dayalı harcamalarda abartı durumlar söz konusu olabilir. Kötü alışkanlıklar içeren kumar vb. gibi durumlarda kayıp yaşayabilir harcamalarınızda büyük oranda dengesizlik oluşabilir. Aşk alanında parasal konular yüzünden kriz yaşayabilirsiniz. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı beklenmedik gelişecek ani olaylardan dolayı planlarınızda değişimleri ortaya çıkarabilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs’ün Jüpiter Plüto ve Satürn ile yapacağı olmlu kontak iş ve kariyer alanınızda olumlu gelişme ve fırsatları karşınıza çıkaracak etkiyi yaratacak.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya enerjiniz biraz düşük başlayabilirsiniz. Kendinizi çok fazla ortaya koymayacağınız kendi içinize çekileceğiniz bir ruh hali oluşabilir. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi ev, aile, yuva konularında oluşabilecek olumsuzlukları açığa çıkaracak etkiyi yaratacak. Çatışma ve tartışmaya açık bir etki olacağından olayları büyük şekilde değerlendirebilir ani ve fevri kararlar alabilirsiniz.

Özellikle aile büyükleriyle oluşabilecek durumlara karşılık sakin ve yapıcı bir şekilde hareket etmelisiniz. Yine Pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı sosyal ve aşk alanından oluşabilecek fikir çatışmalarını ortaya çıkarabilir. ani kararlar gündeminize gelirken planlarınızda da ani değişimler söz konusu olabilir.

Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs’ün Jüpiter Plüto ve Satürn’le yapacağı olumlu kontak uzak alanlardan, yabancı kişilerden oluşabilecek fırsatlara işaret etmekte. Yabancılarla yürütülen ortak işleriniz varsa maddi kazanca dönüşecek destekleyici durumlar söz konusu olabilir. Yine uzak alanda oluşabilecek bir aşk söz konusu olabilir. Yurt dışı konularınız varsa yine olumlu ve kalıcı gelişmeler gündeminizi oluşturabilir.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya sosyal çevre, arkadaşlarınızla oluşturacağınız organizasyonlar ya da ileriye yönelik planlarınızın oluşumuyla ilgili konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi iletişim içeren konularda özellikle yakın çevre bağlantılı kişilerle denge kurmanızı zorlaştırabilir. Geçmişe dayalı konularda içsel öfkenizi daha abartı bir şekilde yansıtmak isteyebilir beklenmedik olaylar oluşabilir. Eğitim yakın seyahat ya da yer değişimi gibi durumlarınız varsa daha dikkatli olmanız size yarar sağlayacaktır. Yine pazartesi günü oluşan Merkür Uranüs karşıtlığı ev, aile yuva ve iş konularında fikir çatışmalarını ortaya çıkarabilir. Özellikle kariyeriniz ya da dış alanda duruşunuzla ilgili konularda fikirsel ayrılıklara düşebilirsiniz. Yine geçmişe dayalı kapalı kalmış konular açığa çıkabilir ani kararlar gündeminize gelebilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya iş ve kariyer konularınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi parasal konularda bazı olumsuz etkileri ortaya çıkarabilir. Sosyal alandan yapacağınız harcamalarda aşırılık oluşabilir ya da arkadaşlarınızla maddi konularda anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Geçmişe dayalı ödemelerle karşılaşabilir maddi kazançlarınızda beklenmedik açıklar oluşabilir. Yine pazartesi günü kesinleşen Merkür Uranüs karşıtlığı uzak alanda bulunan kişilerle iletişim sorunlarını ortaya çıkarabilir.

Seyahat, eğitim ya da yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa geçmişe dayalı konularda ani gelişmeleri ortaya çıkarabilir. Fikir çatışmalarına açık bir etki oluşacağından planlarınızı uygularken daha esnek davranmanız gerekebilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs’ün Jüpiter Plüto ve Satürn ile yapacağı olumlu kontak ikili ilişkiler, beraberlik, evlilik ya da ortaklık gibi konularda ileriye yönelik planlarınızda kalıcı ve güçlü gelişmeleri karşınıza çıkarabilir. Yeni bir girişim söz konusu olurken iş alanında ortak bir çalışmaya katılabilirsiniz.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)