Son Dakika Haberler

23 – 29 Kasım burç yorumları | Kasım ayı haftalık burç yorumları

23 – 29 Kasım burç yorumları | Kasım ayı haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

23 – 29 Kasım burç yorumları… Haftalık burç yorumunu okumak isteyen astroloji severler için 23 – 29 kasım burç yorumlarını haberimizde derledik. Merkür retrosunun bitmesiyle birlikte iletişim kazaları, yanlış anlaşılmalar da son buldu. İşte 23 – 29 Kasım burç yorumları

23 – 29 KASIM BURÇ YORUMLARI

Haftalık koç burcu yorumu;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, eğitim, seyahat, yabancılarla olabilecek ortak işler gibi konuların daha çok ön planda ve etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz.
Pazartesi günü kesinleşen ve hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs Jüpiter karesi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularınızda duygusal zorlanmalara sebep olabilir. Ortaklaşa yürütülen işleriniz varsa ya da evlilik ve dış alanda denge kurmanız zorlaşabilir. Sevgi, para, değer gibi konularda abartı tutumlardan dolayı keskin kararlar gündeminize gelebilir. Kibir ve abartı tavır düşünceden uzak davranışlar size daha olumlu etkiler sunacaktır.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Boğa burcu yorumu;

Haftaya ortak kazançlar, ödemeler, alacaklar, eş geliri gibi finansal konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve hafta genelinde etkisi hissedilecek olan Venüs Jüpiter karesi günlük planlarınızda ya da çalışma koşullarınızda oluşabilecek zorlukları açığa çıkarabilir. Özellikle yabancılarla ortaklaşa yürütülen işleriniz varsa planlarınızda aksamalar söz konusu olabilir.

Venüs Jüpiter karesi fazla fanatik durumları ya da abartı tutumları tetikleyebileceğinden dolayı radikal kararlar almamaya özen gösterin. Perşembe günü bu etkiye Satürn’de dahil olacağından dolayı hafta genelinde uzak alanda bulunan kişiler, uzak akrabalar ya da yabancılarla olabilecek konulara çok dikkat etmeniz gerekebilir.

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık İkizler burcu yorumu;

Haftaya ikili ilişkiler, özel hayatınız, evlilik, ortaklık, beraberlik gibi konuların daha çok etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi aşk ve finans konularında oluşabilecek krizlere işaret etmekte. Finans konularında özellikle dış kaynaklı durumlarınız varsa risk oluşturacak durumlardan uzak durmalısınız. Fazla hırstan dolayı yanlış kararlar büyük kayıplara yol açabilir.

Harcamalarınızda abartı durumlar içerisine girebilir ya da keyfi harcamalarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Hafta genelinde etkisini sürdürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn’de dahil olacak. Satürn bu konularda baskı oluştururken oluşmuş olan kayıpları daha net ortaya koyarak kaygı ve yetersizlik duygusunu ön plana çıkarabilir.

23 - 29 Kasım burç yorumları

 

Haftalık Yengeç burcu yorumu;

Haftaya maddi kazançlarınız, değer olgularınızı oluşturacak konuların özellikle sabah saatlerinde daha etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Öğle sonrası ayın Başak burcuna geçmesiyle beraber iletişime dayalı konular, yakın çevre bağlantılı kişiler ya da kardeşlerinizle oluşabilecek konular daha çok ön plana çıkacak.

Çarşamba günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınız, varsa çocuklar, hobileriniz ya da size keyif verecek konuların daha etkin olacağı bir sürece geçiş yapacaksınız. Merkür bu konularda iletişimi ön plana çıkarırken oluşabilecek olaylarda daha derinleşmenize yardımcı olacak etkiyi yaratacak.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Aslan burcu yorumu;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınızda oluşabilecek olaylar ve sağlık konularınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü etkisi devam eden Venüs Jüpiter karesi ev, aile ve beraberlik alanınızda etkisini hissettirecek hafta geneline yayılacak olan bu zorlayıcı etki denge kurmanızı zorlaştırabilir. Ev alanında oluşabilecek sıkıntılar parasal çıkışlara neden olabilecek durumlar oluşturabilir. Yer değişimi, taşınma ya da tadilat içeren durumlarla karşılaşmanız olası. Aile içi ilişkilerde abartı tutumdan uzak durmaya fazla fanatik düşüncelere çekilmeden ilerlemeye özen gösterin.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Başak burcu yorumu;

Haftaya ev, aile ve yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı gündemlerle başlayabilirsiniz. Pazartesi günü etkisi süren Venüs Jüpiter karesi maddi konulara dikkat çekecek. Parasal konularda risk alacak durumlar oluşabilirken bazı engellenmelerde söz konusu olabilir. Çocuklarla ilgili konularınız varsa maddi durumlara bağlı beklenmedik etkiler oluşabilir. Aşk hayatınızda denge ve değer algısına bağlı olarak çatışmalar ya da anlaşmazlıklar oluşabilir.
Hafta genelinde etkili olacak olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Otorite kurmak zorlaşacağı gibi üzerinizde baskı ya da yetersizlik duygusu hissetmeniz olası.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Terazi burcu yorumu;

Haftaya iletişime dayalı konularınız, yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı oluşumlarınız varsa eğitim durumlarınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi ev, aile ve yuva konularınızda oluşabilecek olumsuz etkileri açığa çıkarabilir.

Ev alanınızda bazı beklenmedik sıkıntılı durumlar ya da değişim tadilat gibi süreçler oluşabilir. Maddi denge kurmak zorlaşabilir ya da beklenmedik ödemeler denge kurmanızı zorlaştırabilir. Aile bireyleriyle sevgi ve değer olgusuna dayalı bazı sürtüşmeler söz konusu olabilir.
Hafta genelinde etkisi hissedilecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite kurmak zorlaşırken yetersizlik duygusu ya da sınırlanma hissi sizi biraz baskılayabilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Akrep burcu yorumu;

Haftaya parasal konular, maddi kaynaklarınızda ki gelir gider dengesi gibi finans konularının daha etkili olacağı bir enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi yakın çevre ya da kardeşlerle bağlantılı konuları açığa çıkarabilir. Gizli kalmış bazı durumlar ortaya çıkabilir ya da kadın figürlerle bazı beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Abartı tutum ve olayları büyütmeden yaklaşım göstermeye çalışın.
Hafta genelinde etkisi devam edecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite kurmak zorlaşırken üzerinizde gizli bir baskı oluşabilir. Kendinizi sınırlanmış hissedebilir bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Yay burcu yorumu;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Daha çok kendinize yönelik planlar oluştururken kendinizi çok daha rahat ortaya koyabileceğiniz bir enerji oluşacaktır. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi maddi konularınızı gelir dengenizi ya da maddi kaynaklarınızın planlarını içeren durumları açığa çıkaracak etkiyi yaratacak. Özellikle iş kazançlarınız ya da ileriye yönelik planlarınızda olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Harcamalarınızda abartı durumlar söz konusu olabilirken buna bağlı dengesizlikler daha çok açığa çıkabilir. sosyal çevreniz ya da arkadaşlarınızla ucu maddiyata dayalı konularda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir.
Hafta genelinde etkisi sürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite ya da düzen kurmak zorlaşırken yetersizlik duygusu ya da engellenme gibi durumlar daha çok açığa çıkabilecek. Haftayı parasal konularda daha dikkatli geçirmeniz gerekebilir

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Oğlak burcu yorumu;

Haftaya biraz enerjiniz düşük başlayabilir kendinizi daha çok geri planda tutacağınız ruhsal olarak biraz düşük olacağınız etkiler daha çok görünür olabilir. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi iş ve kariyer konularınıza biraz dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Oluşabilecek olumsuz olaylar karşısında abartı tutumdan, kibirden fazla fanatik kararlardan uzak durmaya özen gösterin.
Hafta genelinde etkisi sürecek olan bu enerjiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez otorite figürleriyle oluşabilecek sıkıntılar açığa çıkabilirken bazı sınırlama ve engellenmelerde söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Kova burcu yorumu;

Haftaya sosyal konularınız, arkadaşlarınızla oluşabilecek organizasyonlar, ileriye yönelik planlarınızın ilerleyişi ya da iş kaynaklı maddi konularınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen ve haftaya etkisini vuracak olan Venüs Jüpiter karesi uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla ortak işler, seyahatler, hukuksal konular, eğitim ya da uzak akrabalarınızla oluşabilecek durumları açığa çıkaracak etkiyi yaratacak. Denge kurmakta zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilir özellikle kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Abartı tutumlar söz konusu olabilirken şansınız çok yerinde olamayacağından dolayı bazı engellenmeler söz konusu olabilir.

23 - 29 Kasım burç yorumları

Haftalık Balık burcu yorumu;

23 – 29 Kasım burç yorumları haftasında balık buru haftaya iş ve kariyer konularınız dış alanda oluşacak planlarınızın ilerleyişi gibi etkilerin daha çok gündeminizde olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Pazartesi günü kesinleşen Venüs Jüpiter karesi finans konularına dikkat çekiyor. Ödeme, alacak, vergi, eş geliri ya da dış kaynaklı parasal konularınız varsa bu hafta oldukça dikkatli ilerlemeniz gerekebilir.

Harcamalarınızda abartı durumlar söz konusu olabilir ya da beklentileriniz varsa planlarınızda oluşabilecek sıkıntılar söz konusu olabilir.
Hafta genelinde sürecek olan bu etkiye Perşembe günü Satürn dahil olacak. Bu kez sınırlama, engel yada iptal gibi durumlar oluşabilirken planlarınızda sıkıntı yaratacak değişimler oluşabilir.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)