Son Dakika Haberler

21-27 Eylül haftalık burç yorumları

21-27 Eylül haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Günlük ve haftalık burç yorumlarını merak eden  burç severler için 21-27 Eylül haftalık burç yorumları burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 21-27 Eylül haftalık burç yorumları , Eylül ayı burç yorumları…

21-27 EYLÜL HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular ya da keyfinize yönelik planların ön planda olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Aşk alanından olumlu gelişmeler oluşabilir size destek olacak etkilerle karşılaşabilirsiniz. Çalışma koşullarınızda ve iş alanınızda bazı fırsatlarla karşılaşmanız olası aynı zamanda beklenmedik güçlü kişilerden oluşabilecek destekler yeni iş alanları oluşturabilir. Gücünüzü çok daha kontrollü yansıtacağınız için varsa önemli görüşmelerinizde olumlu etkiler yakalayabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa;

Haftaya ev, aile, yuva konularınızın daha çok etkili olacağı konularla başlıyorsunuz. Evinize yönelik girişimlerde bulunabilir, yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Dekorasyona yönelik girişimler söz konusu olabilir. Uzak alanda bulunan kişilerden ya yabancılarla olan işlerinizde oluşabilecek destek ortaya çıkarken bazı fırsatlarda karşınıza çıkabilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa risk gibi gözüken konularda olumlu durumlarla karşılaşabilir bunu kazanca dönüştürecek fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya iletişim, yakın çevreniz veya kardeşlerle ilgili konularınızın daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. Eğitime yönelik alanlarınız varsa yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerden oluşabilecek destekle yeni projeler içerisine girebilirsiniz. Aynı zamanda oluşacak Güneş Plüto üçgeni aile alanından alacağınız destekle finans konularında güçlenmenize yardımcı olabilir. Kredi başvurumu ya da ev alımı gibi konularınız varsa güçlü fırsatlarla hızlanacak etkiyi yakalayabilirsiniz.
Salı günü oluşan Venüs Uranüs dik açısı yakın çevre bağlantılı kişilerle oluşabilecek beklenmedik gizli olayları açığa çıkarabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya parasal konuların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. İş alanınızda geçmişe dayalı fırsatlar yeniden karşınıza çıkarken maddi kazançları da beraberinde getirecek etkiyi yakalayabilirsiniz. Pazartesi günü oluşan Güneş Plüto üçgeni ortaklaşa işleriniz varsa bu alanda oluşabilecek güçlü bağlantıları karşınıza çıkarabilir. Güçlü kişilerden destek oluşturabilir, bazı fırsatları yeni planlara dönüştürebilirsiniz.

Salı günü oluşan Venüs Uranüs karesi sosyal alanda yapacağınız harcamalara dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Arkadaşlarınızla oluşabilecek maddi krizler söz konusu olabilirken bazı arkadaşlıklarınızda değer algısıyla ilgili ani kopuşlar yaşamanız olası olabilir.

 

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Kendinizi çok daha rahat ortaya koyabileceğiniz olumlu etkiyi yakalayacaksınız. Kendinize yönelik konular daha çok keyif aldığınız alanlar daha çok ön planda olabilir. Çalışma konularınızda oluşacak destek yeni planları devreye sokabilir. Maddi konularda bazı fırsatlar oluşabilir ya da güçlü kişilerden alacağınız destek maddi kazanca dönüşebilir.
Salı günü devrede olan Venüs Uranüs karesi iş ve kariyer konularında ani kararlardan uzak durmanız gerektiğini göstermekte. Özellikle kadın figürlerle oluşabilecek ani olaylar beraberinde ani kopuşları getirebilir. Tutumunuzda biraz fazla sabitlik ya da dominantlık sergileyebilirsiniz. Geçmişe dayalı konularda hızlı karar ve sonuçlar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya biraz isteksiz ya da enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Daha çok içsel sorgulamanız ya da planlarınızı daha çok kendi kafanızda oluşturacağınız tutumda olabilirsiniz. Her ne kadar ay 12. Ev alanınızda sizi geri plana çekecek etkiyi yaratsa da Güneş Plüto üçgeni keyfinize yönelik konularda kendinizi daha çok ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak enerjiyi sağlayacaktır. Aşk alanından güçlü etkiler altında olurken ikili ilişkilerinizden destek alacağınız durumlarda oluşabilir.

Salı günü oluşan Venüs Uranüs karesi uzak alandan oluşabilecek ani olaylara işaret etmekte. Gizli kalmış bir konu aniden ortaya çıkabilir ya da uzak alanda bulunan kadı figürleriyle ani kopuş ve bitişler yaşayabilirsiniz.
Perşembe günü sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay hayatınızın genelinde yeni kararları da beraberinde getirecektir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya sosyal alan faaliyetleriniz, arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar ya da ileriye yönelik planların oluşmasında ki konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. İletişime dayalı konularda kendinizi çok daha rahat ortaya koyacağınız etkiler oluşurken bazı fırsatlarda söz konusu olabilir. Yeni planlar ya da iş kaynaklı maddi kazançlar gündeminize gelebilir.

Salı günü oluşan Uranüs Venüs olumsuz açısı ödeme, alacak gibi konularda ani değişimler ortaya çıkarabilir. İleriye yönelik maddi planlarda hızlı değişimler söz konusu olabilir. Vergi, kredi gibi konular bir anda gündeminize gelebilir. Sosyal alandan para beklentiniz varsa gecikme ya da sıkıntı oluşturacak durumlar söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya iş kariyer konularınızın daha çok gündeminizde olacağı etkilerle başlıyorsunuz. İş alanında oluşabilecek gelişmeler bazı fırsatları beraberinde getirebilir. Kendinizi dış alanda daha etkin hissedeceğinizden yeni projeler içerisine girebilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa ani ve duygusal kararlardan uzak durmalısınız.

Pazartesi günü oluşan Güneş Plüto uyumlu açısı sosyal alandan destek sağlarken yeni planları da hayatınıza katabilir. Güçlü kişilerden alacağınız destek maddi kazanca dönüşebilir. Salı günü ikili ilişkiler ya da ortaklaşa yürüttüğünüz işlerde daha dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. Ani kararlar ani bitişleri beraberinde getirebilir.

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya uzak alanlardan alacağınız haberler, yabancılarla görüşmeler, seyahat konuları ya da eğitimle ilgili konuların daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Planlarınızda ani değişiklikler söz konusu olurken bazı kişilerden alacağınız destekle yeni girişimler içerisine girebilirsiniz. İş alanından oluşabilecek destek maddi kazanca dönüşebilir ya da parasal konularda yeni girişim fırsatları elde edebilirsiniz.

oğlk s Habernet

Sevgili Oğlak;

Haftaya ortak kazançlar, ödemeler, alacaklar gibi finans konularının daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. İş alanınızdan oluşabilecek fırsat ortak kazanç sağlayacağınız durumlar oluşturabilir. Yabancılarla oluşabilecek iş ya da görüşmelerinizde güçlü desteklerle karşılaşabilirsiniz. Geçmişe dayalı planlar yeniden olumlu şekilde karşınıza çıkabilir. güçlü kişilerden alacağınız destek fırsata dönüşebilir.

Salı günü finans konularında riskli durumlardan uzak durmanızda yarar var. Ani para çıkışları söz konusu olabilir. Borsa ya da kredi gibi yatırım konularınız varsa özellikle dikkatli ilerlemeniz gerekebilir. Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeni uzak alandan oluşabilecek yeni fırsatları ortaya çıkaracaktır.

Yer değişimi, yurt dışı bağlantılı konularınız ya da eğitime yönelik atılımlarınız varsa bu yeni ay da yeni kararlarla olumlu etki altına gireceksiniz. Hukuksal konularınız varsa yine destekleyici etki altında olacağınız için bu yeni ay da atılımda bulunabilirsiniz. Güçlü otorite figürlerinden destek alacağınız bu yeni ay kalıcı sonuçlar elde etmenize daha çok yardımcı olacaktır.

 

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Kova;

Haftaya ikili ilişkiler, özel hayatınıza dair konular, evlilik, ortaklık gibi durumların daha çok ön planda olacağı gündemlerle başlıyorsunuz. Yabancılardan ya da uzak alandan alacağınız olumlu haberler yeni girişimler içerisine girmenize neden olabilir. Aile alanından ani kararlardan uzak durmaya çalışın. Finans veya ödeme konularında beklenmedik kişilerden oluşabilecek destek size oldukça yararlı etki sağlayacaktır.
Salı günü yine ev ve aile alanına dikkat etmeniz gerekebilir özellikle ikili ilişkilerde oluşabilecek olaylar ani karar almanıza neden olurken bitişleri de beraberinde getirebilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız, ya da sağlık konularının daha çok gündeminizi oluşturacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ortaklaşa işleriniz varsa ileriye yönelik planlarınızda güçlü kişilerden alacağınız destekle yeni oluşumlar içerisine girebilirsiniz. Yakın çevre bağlantılı kişilerle bağlantılı işlerde ani değişiklikler söz konusu olabilir.

Salı günü oluşan Uranüs Venüs karesi medya yayın internet gibi iş konularınız varsa bu alanda bir anda gelişecek olayları karşınıza çıkarabilir. Özellikle teknoloji alanında işlerinizde daha dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. Yakın çevre bağlantılı arkadaşlarınızın sağlık sorunları aniden gündeminize gelebilir.
Perşembe günü Başak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ikili ilişkileriniz, evlilik, ortaklık gibi konularda yeni kararlar ve adımlar atmanıza yardımcı olacak etkiyi yaratacak

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)