Son Dakika Haberler

2023 Burç Yorumları! 2023 Yılında Sizi Ne Bekliyor?

2023 Burç Yorumları! 2023 Yılında Sizi Ne Bekliyor?
Okunma : Yorum Yap

Astrolog Gamze Sucu 2023 yılının burç yorumlarını kaleme aldı. Peki, 2023 yılında neler olacak? Hangi burçlar şanslı olacak ve onları neler bekleyecek işte 2023 burç yorumları ve ayrıntılar…

2023 BURÇ YORUMLARI

Koç ve yükselen Koçlar;

Yeni yılan güzel desteklerle başlıyorsunuz. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte şansı zamanlara doğru adım atıyorsunuz. Bahar ayına kadar bu şansı etkilerden faydalanacaksınız. 2023 yılında yeni kazançlar, iş fırsatları elde edebilirsiniz. Daha cesaretli ve özgüvenli olacaksınız ay düğümlerinin değişmesiyle beraber, bekar olanlar evlenebilir ilişkileri olanlar ise ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilir. Evli olanların ise zorlamalı ve sürüklemeli evlilikleri varsa yanlış evlilik yaptıklarını düşünüyorlarsa evliliklerini sonlandırma kararı alabilir. Bunun yanı sıra hem kendi sağlığınıza hem de aile büyüklerinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir, kötü alışkanlıklarınız varsa bırakmaya çalışmalı bu alanda destek almalısınız.

Boğa ve yükselen Boğalar;

Yılın en şanslı kişilerinden biri olabilirsiniz. Boğa akrep aksında olan ay düğümleri sizleri 2 yıl boyunca zorladı hastalık problemleri, kilo sorunları yaşayan boğalar tüm olumsuzlukları atlatıp yeniden kendilerine onaracaklar. Beden olarak kendinizi yeniden inşa edeceksiniz. 20 Mayıs itibariyle Jüpiter’in boğa burcuna geçişi ile muhteşem şanslı döneme gireceksiniz iş hayatında büyüme, iş sebebiyle yer değişikliği yaşayabilirsiniz. Sağlık olarak ise bel böbrek rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun ve sağlıklı beslenmeye adım atın.

İkizler ve yükselen İkizler;

2023 yılının sosyal kelebeği sizsiniz. Mart ayından sonra kariyerinizde yeni başlangıçlar, önemli girişimler sizi bekliyor. Çalışan ikizler içinse yükselişler söz konusu. 2023 yılında en çok ikizlerin evlilikleri konuşulabilir. İlişkisi olmayan ikizlerin ise aşk kapısını çalıyor. Evli olanlar ise bebek müjdesiyle çılgına dönebilir. 2023 yılı size sosyallik güçlü insanlar ve sağlam dostluklar konduracak. Hayatınızda hiç olmadığı kadar sosyal olabilirsiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeçler;

Sizler için bu senenin anahtar kelimesi kariyer ve iş koşulları olacak. Pazarlama ve satış konularında büyüyebilirsiniz. Özellikle yabancılarla olan diyaloglarınız artabilir basın-yayın- yazarlık gibi alanlarda adım atabilirsiniz. Bazı yengeçler kitap çıkarabilir, bazıları ise sosyal medya gücünü kullanarak gelir elde edebilir, bazıları ise uzak bölgelerdeki kişilerle iletişim halinde olabilir ya da  e-ticarete yönelebilir. 2023 yılında miras, nafaka, sigorta parası, Kredi gibi elinize toplu bir para geçebilir. Satürn’ün balık burcuna geçmesi ile birlikte yeni sorumluluklar sizleri bekliyor olacak.  Bebek bekleyenler bebek müjdesi alabilir, sorumluluklarınız artsa dahi bunun altından kalkacak güçte olacaksınız.

Aslan ve yükselen Aslanlar;

2023 yılında yer değişikliği şehir değişikliği, hatta ülke değişime hazır olun. Parlayacağınız bir yıl olabilir, eğitim alabilir, kendinizi bazı alanlarda donanımlı hale getirebilirsiniz. Kredi çektiyseniz, krediniz onaylanabilir veyahut emeklilik durumunuz gerçekleşebilir. Yanı sıra sağlık durumunuzla alakalı bir operasyon geçirebilirsiniz. Evli olan Aslanlar eşleri ile ilgili bazı durumlar yaşayabilir, evlilik ve ortaklık konusunda yoğun bir yıl geçirebilirsiniz. Güçlü bir ortak vesilesiyle iş kurabilir ortaklığa dahil olabilirsiniz. Jüpiter’in Koç burcunda olması size güzel fırsatlar getirecektir. İlkbahar dönemine kadar şanslı bir zaman dilimindesiniz.

Başak ve yükselen Başaklar;

Evlilik alanımız ve ortaklıklar alanınız hareketleniyor. Bekar olan başaklar evlilik adımı atabilir, mantık evliliği ya da aşk evliliği yapabilirsiniz. Uzun süredir emek verdiğiniz ilişkiler yol ayrımına girdiyse ya da tüm değer verdiğiniz kişilerle tüm bağlantıları kopardıysanız daha kalıcı birliktelikler kurmak adına güçleneceksiniz. Zihnen de bu güç sizde olacak. Yıl boyunca harcamalarınızda kontrollü gitmeniz gerekebilir. Jüpiter’in boğaya geçtiği zaman diliminde borçlarınız varsa ödeme imkanı bulabilirsiniz. Yükseköğretime başlayabilir, uzmanlık gerektiren bir eğitim alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda fazlaca bulunup, yeni kişilerle tanışacaksınız aktif bir yıl sizi bekliyor.

2023 Burç Yorumları! 2023 Yılında Sizi Ne Bekliyor?

Terazi ve yükselen Teraziler;

Yeni yılda Aşk kapınızı çalıyor. Arzu ettiğiniz gibi bir ilişkiye başlayabilirsiniz, ay düğünlerinin Koç- Terazi aksına geçmesinden sonra evlilik planları hızlıca oluşabilir. Bekar olanlara teklifler yağarken, evli olanlar ise eşlerinden yana hem maddi hem manevi destek görebilir. Kariyerinizle alakalı yeni sorumluluklar sizi bekliyor. Bir ortaklığa dahil olabileceğiniz gibi bir ekibe de dahil olabilirsiniz. Araç, alım satım, satış-pazarlama ve herhangi bir eğitim veriyorsanız bu alanlarda artışlarınız olabilir, güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlık olarak ise beslenmenize dikkat etmeli ve bağımlılıklarınızdan kurtulmanız gerekli.

Akrep yükselen Akrepler;

Son bir buçuk senedir yoğun ve yorgun olan akrep ve yükselen akrepler tutulmaları ilişkiler ve evlilik alanından aldınız. Evliliklerde, kopuş zorlanma yaşayanlar 2023 yılı size istikrar getirecektir. Yeniden bir şeyleri yoluna koymak isteyebilirsiniz. Sağlık olarak, dolaşım sindirim problemine karşı dikkatli olmalısınız. Jüpiter’in Koç burcuna geçişi sizi maddi olarak güçlendirecek. Yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Bazı akrepler şehir değişikliği ya da ülke değişikliğine gidebilir. Çocuk sahibi olan akrepler, çocukları ile ilgili sorumlulukları artabilir. Yeni bir bebek sahibi olabileceği gibi Çocukların eğitimine de başlanabilir ve bu alanda koşuşturmalı süreçler sizi bekliyor olabilir.

Yay ve yükselen Yaylar;

Yeni yıl size bol şans getirecek. Jüpiter’in desteği sizi uçurabilir 🙂  Aşk hayatınız canlanabilir çok daha fazla flörtöz bir yapıya sahip olabilirsiniz. Hobilerden kazanç sağlayabilir ya da yatırımlarınız kazanca dönüşebilir. İyi bir gelir elde edebilirsiniz. Yaşam alanınız hareketleniyor ve bu alanda değişiklikler yapabilirsiniz. Taşınma, atanma, tayin, iş sebebiyle şehir değişikliği ya da ülke değişikliği yaşayabilirsiniz. İş fırsatları şehir dışından ya da yurtdışından gelebilir.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar;

Kazanç konusunda sıkıntı yaşayan oğlaklar bu yıl yeni kazanç kapıları sizler için açılacak. İş,kariyer, ödemeler derken biraz zorlandınız. Yeni yılda ev sahibi olabilir, taşınabilir, araç satın alabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında toprak ve tarımdan elinize para gelebilir. Jüpiter’in boğa burcuna geçmesi ile beraber çok şanslı dönemler kapınızı çalacak. Kariyer hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yapacağınız işe göre sorumlu kişi ya da yönetici olabilirsiniz. Bekar olan oğlakların ise aşktan yana yüzü gülüyor olacak. Aranılan kan bulunacak 🙂

Kova ve yükselen Kova;

2,5, 3 senedir zorlu ve sıkıntılı dönemden geçen kovalar, bu yıl biraz rahatlayacaksınız. Fazla sorumluluk almak sizi yormuş olabilir. Bu yıl, ödemelerinize ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken, daha kontrollü gitmeniz gereken bir dönem olabilir. Sunumlarınızla, eğitimlerinizle ya da alacağınız eğitimler ile ön plana çıkabilirsiniz. Sizler de bu yıl, araç alım satım işlemi yapabilir, şehir değişikliği yapabilirsiniz. Aynı şehir içinde farklı bir konumlarda dahi bulunabilir sık sık seyahat etmek durumunda kalabilirsiniz.

Balık ve yükselen Balık;

Satürn’ün balık burcuna geçmesi ile beraber sizleri bu sene sorumluluk ve bazı sınavlar bekliyor. Olgunlaşacak ve deneyim sahibi olacaksınız. Yeni yılda bekar olanlar evlilik sorumluluğunu alabilir, evli olanlar ise evlilikleri ile sınanabilir. Yeni bir forma kavuşmak isteyenler ve  zayıflamak isteyenler için de güzel fırsatlar olacak. Sabırlı ve dirayetli olabilirsiniz. Kazanç olarak ise ek gelirler konusunda şanslı olabilirsiniz fakat yine de kazançlar konusunda dikkatli olun. Hesaplı gitmelisiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)