Son Dakika Haberler

2-8 Kasım haftalık burç yorumları

2-8 Kasım haftalık burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burç severler için 2-8 Kasım haftalık burç yorumlarını haberimizde derledik. Burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimiz de mevcuttur. İşte 2-8 Kasım haftalık burç yorumları…

2-8 KASIM HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar;

Haftaya biraz enerjiniz düşük daha çok kendinize yönelmek isteyeceğiniz etkilerle başlayabilirsiniz. Kendinizi daha çok geri plana çekmek isteyebilir ya da yalnız kalma ihtiyacınız daha çok ortaya çıkabilir. Sezgilerinizin biraz daha güçleneceği bir enerji oluşacağından ruhsal sorgulamalarınız daha çok ön plana çıkabilir.
Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkiler, evlilik, beraberlik, ortaklık gibi konular yeniden önem kazanacak. Geçmişe dayalı konular tekrardan gündeminize gelirken ikili ilişkilerde oluşabilecek iletişim problemleri daha çok açığa çıkacak. Aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesiyle yine aynı konularda iyileştirici bir etkiyi sağlayabilecek. 

Koç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

koç

Sevgili Boğa;

Haftaya sosyal planlarınız arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar ya da iş alanında oluşan maddi konularınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Balık burcunda ilerlemesi her ne kadar aktif olsanız da enerjinizde biraz düşüş yaşatabilir. Dikkat dağınıklığı ya da olaylara adapte olamama gibi bir etki oluşturabilir.
Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Günlük planlarınızın ilerleyişi, sağlık konularınız, çalışma koşullarınız ya da iş arkadaşlarınızla oluşabilecek iletişim konuları gündeminizi oluşturacak. Bu konularda anlaşmazlıklar söz konusu olabilirken planlarınızda aksamalarda sıklıkla karşılaşacağınız durum olabilir. Geçmişe dayalı konular yeniden gündeminizi meşgul edebilir.

Ikizler s Habernet

Sevgili ikizler;

Haftaya kariyer ve iş konularınız, toplumsal etkiler ya da dış alanda etkin olacağınız olayların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Balık burcunda ilerleyişi dikkat dağınıklığı oluşturabilir, olaylara adapte olurken bazı zorlanmalar oluşturabilir.
Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız varsa çocuklar, hobileriniz ya da spor faaliyetlerinizi içeren konular yeniden gündeminize gelecek. Bu konularda iletişime dayalı problemler oluşabilir denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Geçmişe dayalı konular yeniden gündeminizi oluşturabilir.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

2-8 Kasım haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeç;

Haftaya uzak alandan alacağınız haberler, seyahat konuları, yabancılarla oluşabilecek görüşmeler daha çok ön planda olacak. Sosyal alandan gelişecek ani planlar oluşabilir ya da programlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak ev, aile ve yuva konularınız yeniden gündeminizi oluşturacak.

Bu konularda oluşabilecek iletişim problemleri daha çok açığa çıkarken denge kurmak biraz daha zorlaşabilir. Aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçiş yapması yine aynı konularda olumlu etkileri size sağlayarak daha dengede ve sevgiyle ilerlemenize yardımcı olacak. Ev alanınızda dekorasyon ya da tadilat durumları oluşabilirken evinizle daha çok vakit geçirip yenilenme isteğine girebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Aslan;

Haftaya finans kaynaklı konular, ödemeler, alacaklar ya da kredi gibi maddi konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Çarşamba günü geri hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Yakın çevre bağlantılı kişiler, kardeşler, eğitim ve iletişime dayalı konular yeniden ön plana çıkacak. Bu konularda oluşabilecek iletişim problemleri, teknolojik sıkıntılar ya da ilişkilerde denge kuramamaktan kaynaklı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Yine aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesiyle beraber yine aynı konularda olumlu bir süreci başlatacak. Venüs bu konularda denge ve sevgi durumunu olumlu destekleyecek etkiyi yaratırken yeni plan ve projelerde gündeminizi oluşturabilir. Yalnız olanlar için arkadaş ortamından oluşabilecek yeni bir aşk hayatınıza dahil olabilir.

Aslan Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

basakk s Habernet

Sevgili Başak;

Haftaya ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık beraberlik gibi konuların daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Balık burcunda ilerliyor olması bu konularda sezgisel duygularla ilerleme sağlayacağınızı göstermekte.
Çarşamba günü Merkür’ün Terazi burcuna gerilemesiyle maddi konular ve para kaynaklarınızı ön plana çıkaracak. Bu konularda gecikmeler iletişime bağlı anlaşmazlıklar ya da engellemeler söz konusu olabilir. Geçmişe dayalı parasal konular yeniden gündeminizi oluşturabilir. Aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçişi yine parasal konularda olumlu etkileri devreye sokacak. Yeni kaynak arayışları oluşabilir ya da maddi fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Terazi;

Haftaya günlük planlarınızın ilerleyişi, çalışma koşullarınız ya da sağlık konularınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Balık burcunda ilerlemesi enerjinizi biraz düşürebilir ya da dalgın bir ruh haline çekilebilirsiniz.
Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. İletişime dayalı sorunlar, aksamalar, gecikmeler, ilişkilerde anlaşmazlıklar, teknolojik aletlerde bazı sıkıntılar oluşması muhtemel. Denge kurmak, inisiyatif sağlamak ya da diplomasi yaratmak zorlaşabilir. Yine aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesiyle beraber fırsatlara ve aşk’a açılacağınız bir süreç başlayacak. Venüs sizin burcunuzdayken Merkür’ün zorladığı dengeyi daha ılımlı bir hale dönüştürebilir.

Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır  Tıklayınız

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Akrep;

Haftaya aşk hayatınız, çocuklar, hobileriniz ya da size keyif verecek konuların daha çok etkili olacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Ay’ın Balık burcunda ilerlemesi sizi aşk alanından daha melankolik ve romantik bir hale dönüştürürken sezgilerinizi de doğru kullanmanıza yardımcı olacak etkiyi yaratacak.
Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Gizli kalmış konular bu süreçte daha çok açığa çıkabilir. ruhsal olarak denge bulmak zorlaşırken zihinsel olarak kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Yine aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçiş yapması ruhsal alandan biraz desteklenmenizi sağlayacak

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

yayy s Habernet

Sevgili Yay;

Haftaya ev, aile ve yuva konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ruhsal alandan sezgileriniz veya maneviyatınız daha çok belirgin enerjiye girebilir. Aile alanından duygularınızı daha akışta ortaya koyabilir, bağlarınızı daha kolay güçlendirebilirsiniz. Çarşamba günü retro hareketinde olan Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Sosyal alan, arkadaşlıklarınız, ileriye yönelik planlarınızın oluşumu ya da iş kaynaklı maddi gelirlerinizde oluşabilecek iletişimsel sorunlar, gecikmeler, ertelemeler ya da anlaşmazlıklara bağlı sıkıntılar söz konusu olabilir. Yeni atılımlar yerine geçmişe dayalı işlere yönelmeniz size daha çok yarar sağlayabilir.

oğlak burcu

Sevgili Oğlak;

Haftaya yakın çevre bağlantılı kişiler, kardeşler, iletişim, eğitim ya da yakın çevre seyahat konularının daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Duygusal hassasiyet ve sezgisel güdülerin çok daha yüksek yaşayacağınız enerji oluşabilir, dalgınlık ya da unutkanlıktan dolayı da bazı aksamalar yaşayabilirsiniz.
Çarşamba günü retro harekinde olan Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle iş ve kariyer konularınız daha çok ön plana çıkacak. Geçmiş bağlantılı işleriniz yeniden gündeminize gelirken, iletişime dayalı aksaklık, gecikme ve problemleri de ortaya çıkaracak olumsuzlukları yaratabilir. Yine aynı gün Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesiyle iş ve kariyer alanınızda yeni fırsatlar oluşturabilir var olan işlerinizde iyileştirici olumlu etkiler sağlayacak durumlar yaratabilir. Yeni iş girişimleri ya da teklifler söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

kova burcu

Sevgili Kova;

Haftaya maddi konular parasal kaynaklar gelir dengeniz ya da değer içeren duygu durumlarınızın daha çok ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Duygusal kararların ön planda olacağı bir hafta başı sizleri bekliyor. Dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmeniz gerekebilir. Çarşamba günü gerileme hareketine devam eden Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. Yabancılarla oluşabilecek ortak işler, hukuksal konular, seyahatler ya da uzak alanda bulunan kişilerden alacağınız haberlerde bazı iletişime dayalı sıkıntılar oluşturabilir.

Özellikle ikili ilişkiler ya da anlaşmanız gereken konularda bazı aksaklıklar ya da engellenmeler söz konusu olabilir.
Yine aynı gün Terazi burcuna geçen Venüs yine aynı konularda olumlu etkilerini size yansıtırken fırsatlara yönelik durumları da karşınıza çıkaracak etkiyi oluşturacaktır. Yurt dışı bağlantılı işleriniz ya da yükseköğrenim eğitimleriniz varsa oldukça olumlu bir sürece geçiş yapıyorsunuz.

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

Sevgili Balık;

Haftaya ayın sizin burcunuzda ilerlemesiyle başlıyorsunuz. Sezgisel duygular daha çok ön plana çıkarken kendinizi ortaya koymanız gereken durumlarda daha rahat etkiler oluşturacaksınız.
Çarşamba günü retro harekette olan Merkür’ün yeniden Terazi burcuna geçiş yapmasıyla beraber finans konuları yeniden ön plana çıkacak. Alacak, ödeme, kredi ortak kazanç gibi konularda bazı aksamalar iletişime dayalı problemler ya da denge kuramayacağınız durumlar söz konusu olabilir.
Yine Çarşamba günü Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle beraber yine aynı konularda bazı olumlu gelişecek fırsatlar yeni finans kaynakları ya da maddi konularda kazanç ele edebileceğiniz bir sürece geçiş yapacaksınız.

Balık Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)